Skocz do zawartości

Typer PO e-NBA.pl


PI3TR45

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy się przyjmie, ale może:] fajna zabawa :)

 

http://www.nba.com/playoffs2007/picknroll/game.jsp

 

Zasady są dosyć proste - trzeba wytypować kolejne wyniki par PO :) a punktowanie wygląda mniej więcej tak:

10 punktów za wytypowanie zwycięzców w I rundzie

20 punktów za wytypowanie zwycięzców w CSF

30 punktów za wytypowanie zwycięzców w CF

40 punktów za wytypowanie zwycięzcy w Finale

10 punktów dodatkowo za wytywpowanie zwycięzcy pary i liczby meczów (w danej serii)

 

Liga jest prywatna i żeby dołączyć trzeba mieć nazwę i hasło:

League Name e-NBA.pl

Password lakersroxx

 

Dodam jeszcze, że można wygrać parę ciekawych nagród typu plasmowy tv, PS3 czy xbox:] także nie czekajcie, dołączajcie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to uczucia na bok i typujemy :)

 

1st RND

 

EAST

 

DETROIT - ORLANDO

 

Zbyt wiele dyskusji nt temat byc nie moze. Howard i spolka co najwyzej ugraja jednego "gema" ale zagrozic Pistonsom nie zagrożą...

 

TYP - 4:1

 

CLEVELAND - WASHINGTON

 

Cavsi walczyli zaciekle o drugiego seeda i go wywalczyli, mieli dobry terminarz na koniec ale i byli bardzo konsekwentni nie zaliczajac zadnych wpadek. Bez Arenasa i Butlera z tej serii zbyt duzo sie nie wycisnie...

TYP - 4:1

 

TORONTO - NEW JERSEY

 

Co klasa to klasa. Kidd wespol z Carterem powinni zapewnic Netsom awans dalej. Wydaje sie ze nie na darmo NJ wywalczylo ten 6y seed...

 

TYP - 2:4

 

CHICAGO - MIAMI

 

Najciekawsza para. Trudno spodziewac sie zeby Shaq dal sie wyeliminowac juz w pierwszej rundzie (w konferencji wschodniej), nawet z troche "utrudniajacym" wygrywanie meczow (nie w pelni zdrowym) Wade'm. Ciezko przewidziec jednak wynik. Z jednej strony Bulls maja zaplecze by odprawic Heat, z drugiej strony ciezko mi uwierzyc w ta druzyne ze Skilesem na czele. Choc moze jakies przelamanie bedzie?

 

TYP - 2:4 (po cichu licze na odwrotny wynik)

 

WEST

 

DALLAS - GSW

 

Fajna seria... moglaby byc ale nie bedzie. Wojownicy niezle powojowali na koniec RS, niezle grali z Mavs w RS, ale tu juz mamy PO, a Mavs nie dosc ze maja poteżną druzyne to juz doswiadczoną.

 

TYP - 4:0, ew. 4:1

 

PHOENIX - LA LAKERS

 

Chcialoby sie powiedziec ze rewanz bedzie udany. Mowilem w polowie sezonu, ze postawilbym sporo na awans Lakers w podobnej serii, POD WARUNKIEM ze nie nastapią jakies "kataklizmy". Te jednak nastapiły, kontuzje Browna, Waltona, Odoma, Radmanovicia no i Mihma, nawet w obliczu powrotu czterech z nich do skladu nie wróżą dobrze. Lakers sa bez formy i nie wszystko cyka, bedzie ciezko, choc dla Suns rowniez...

 

TYP - 4:2 (podobnie jak w przypadku Bulls)

 

SAN ANTONIO - DENVER

 

To bedzie triumf rozwagi i znajdowania zlotego srodka nad monopolizowaniem pilki przez indywidualnosci. Zle sie dla Denver stalo ze nie trafili na Suns...

 

TYP - 4:1

 

HOUSTON - UTAH

 

Podobnie jak na wschodzie, para 4-5 to najciekawsza para. Zadecyduje przewaga wlasnego parkietu a moze i przypomna sie czasy pamietnych serii jeszcze za czasow starej gwardii Rakiet i Jazzmanów?

 

TYP - 4:3 ew. 4:2

 

 

 

2nd RND

 

EAST

 

DETROIT - MIAMI

 

Powtorka sprzed roku, jednak tylko w zestawieniu. Tym razem, Pistons powinni to wygrac.

 

TYP - 4:2

 

CLEVELAND - NEW JERSEY

 

Runda druga, czyli Cavsi na najlatwiejszej drodze do finalu konferencji w historii...

 

TYP - 4:2 ew. 4:1

 

WEST

 

DALLAS - HOUSTON

 

Derby Teksasu, ktore w odroznieniu do "normalnych" derbów nie beda rzadzic sie wlasnymi prawami. Mavs problemow miec nie powinni...

 

TYP - 4:2

 

SAN ANTONIO - PHOENIX

 

Przebieg chyba podobny do tego z serii z Denver, choc Suns powinni wygrac wiecej meczów, ale mysle ze niewiele wiecej...

 

TYP - 4:2

 

 

FINAŁY KONF.

 

EAST

 

DETROIT - CLEVELAND

 

Wielki powrót Pistons do scislej elity. Innego wyjscia nie widze, tym razem serie zaczną bardzo powaznie juz w pierwszym meczu i spotkaniami u siebie zapewnią sobie przewage, ktora wystarczy do awansu do NBA Finals...

 

TYP - 4:2 ew. 4:3

 

WEST

 

DALLAS - SAN ANTONIO

 

Najbardziej nieprzewidywalna seria, najlepszy przyklad niesprawiedliwosci podzialu na wschod i zachod. Dwie bezsprzecznie najlepsze druzyny ligi. Seria - zagadka, tutaj się rozstrzygnie kto zostanie Mistrzem NBA anno domini 2007...

 

TYP - 4:3 ew... 3:4

 

 

 

 

NBA FINALS

 

DETROIT - DALLAS / SA

 

Tylko zachod, innej mozliwosci nie ma, tym razem nawet sędziowie nie pomogą...

 

TYP - 2:4 ew. 3:4

 

 

PS. Te typy nie oznaczaja ze w moje druzyny nie wierze... Oczywiscie ze wierze. Bede kibicowal i trzymal kciucki jak zawsze trzymam, ale te wspomnienia z poprzedniej wiosny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bawie sie w typy kto kogo pokona i w jakich rozmiarach. Wydaje mi sie, ze tak jak poprzednie PO byly rewelacyjne tak te nadchodzace wydaje sie jeszcze ciekawsze. Niektore pary to prawie jak Finaly Konferencji:

LAL-Suns

Rakiety-Utah

SAS-Denver

Byki-Heat

Raptors-Nets (no tu moze z tym finalem konferencji to lekka przesada)

Niemniej jednak za pare dni zaczna sie prawdziwe emocje i licze na pare niespodzianek, bez tego byloby nudno. Meczow bedzie tyle codziennie ze w sumie jak spojrzalem na terminarze to w niektore dni naprawde nie bedzie wiadomo co wybrac, tez mi dylematy :)

Wiem, ze zrobie wszystko zeby obejrzec kazdy mecz serii Houston-Jazz, licze na takie same emocje jak 2 lata temu Rakiety-Mavs, obie druzyny sie nie lubily, dochodzilo do spiec (Terry-Sura), trenerzy krytykowali sedziow, bylo 7 spotkan, z kazdym meczem wieksze napiecie i emocje. Malo sie w sumie mowi o Houston, ostatnio Jazz spuscili z tonu, ale PO to inna bajka i tam juz nie bedzie zmiluj, walka do konca.

Wam zycze wielu zarwanych nocy i zwyciestw waszych ekip, dla niektorych sam awans to juz sukces, dla innych to dopiero poczatek... a "moi" juz odpoczywaja, bo sie bardzo w tym roku zmeczyli... jak i w paru poprzednich :) Ahhh ten nowojorski klimat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Liga jest prywatna i żeby dołączyć trzeba mieć nazwę i hasło:

League Name e-NBA.pl

Password lakersroxx

 

logujemy się po swojemu czy wpisujemy to co podałeś?

najpierw musisz się sam zalogować, a potem szukasz ligi podając jej nazwę, a następnie wklepujesz hasło, żeby się do niej dostać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw musisz się sam zalogować, a potem szukasz ligi podając jej nazwę, a następnie wklepujesz hasło, żeby się do niej dostać :)

zrobione dzieki; ostroga21

 

na razie spokój mam typy Pistons SAS w finale, a w pierwszej rundzie idzie na razie:

 

pistons cavs nj bulls rakiety sas mavs i nie pamiętam kto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja póki co tylko 60 punktów, oczywiście najbardziej przejechałem się na Lakers, bo obstawiałem, że wygrają w sześciu grach, poza tym obowiązkowo jak każdy :wink: Dallas no i jeszcze pomyliłem się co do Raptors, bo obstawiłem ich wygraną z Nets.

Pozostałe pary dobrze wytypowałem dobrze, są tylko błędy co do ilości meczów w danej rywalizacji.

Idealnie i zwycięzce i ilość meczów wytypowałem tylko w parze Jazz-Rockets no i za to wpadło mi 20 punktów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy typowanie było raz niezmnienne czy można teraz znow ustawiac nowe pary?

Jest to typowanie niezmienne, tak jak zatypowałeś tak jest od początku do końca zabawy. Jak coś Ci nie wyszło to lecą w tył punkty i nie da się tego zmienić.

 

Jeśli chodzi o mnie to i tak jestem zadowolony ze swojej 70 bo głosowałem tka jak chcę a nie jak widzę więc uważam że wynik bardzo dobry, ale jeszcze zdążę wszystko stracić bo przecież typowałem Nuggets w Finale, Raps w ECF itd a tych nie ma już po pierwszej rundzie, także nie będę wymagającym rywalem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.