Skocz do zawartości

Trady w Raptors...


Wróbel

Czy Carter powinien zostaĂŚ wytransferowany z Raptors?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Carter powinien zostaĂŚ wytransferowany z Raptors?

    • Tak, ale za kogoÂś wartoÂściowego
    • Nie, on jest liderem Toronto


Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiły się kolejne spekulacje o ewentualnych transferach w Raptors. Nie jest dobrze powiędzy Mitchellem a Alstonem. Klub może zdecydować się na wymianę Skipa co moim zdaniem nie przyniesie korzyści tylko straty. Do tego dochodzi możliwość wymiany Erica Williamsa, który ostro narzeka na zbyt krótki czas jaki spędza na parkiecie i chce odejść. Na celowniku niektórych klubów jest także Donyell Marshall, który całkiem nieźle gra w tym sezonie jako rezerwowy. Podobno sam poprosił o transfer :?. Wiadomo już, że z Mourninga nic nie będzie, staje się wolnym agentem i nie ma z niego pożytku w Raps. Babckok coś przebąkuje wymianę Alstona, A. Williamsa i Lamonda Murraya. Czy w Raptors wogóle są potrzebne zmiany w kadrze czy raczej szukać innego trenera z nowym pomysłem i lepszym kontaktem z zawodnikami. Czytałem także na ESPN, że Mitchell miał na pieńku na Carterem i o mało nie doszło do bójki w szatni :(. Widać, że ciężko mu jest znaleźć wspólny język z zawodnikami. Najpierw Carter teraz Alston :? Podstawowi gracze drużyny, a trener ogranicza ich rozwijanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cartera - to podobno doszlo do tej bojki (mowila o niej m.in matka vince'a (sic!) ) carter podbno "lifted coach" i rzucil nim o "table" czy jakos tak :P sam przyznam jednak ze dziwnie ten opis wyglada.....

dzisiaj widzialem z nim wywiad z NBATV i mowil ze absolutnie nie bylo zadnej bojki z Mitchellem i ze mu sie podobala wspolpraca z tym trenerem

 

a jesli chodzi o wymiany w raptors, to dalej jestem zdania ze najpierw trener - potem zawodnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.