Skocz do zawartości

[2023-2024] Regular Season - Komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

Plan minimum osiągnięty, Allen się nawet sprawdził, może coś kiedyś z tego będzie ;)

 

A w tym sezonie stawiam na Pistons :P

Pistons w tym składzie w Playoffs dwa razy po bardzo dobrych RS odpadali w pierwszej rundzie więc z Pistons faworytów bym nie robił. 76ers są imo nieosiągalni, a już w pierwszej rundzie spotykam się z Xamelem, który może coś wyczarować, tym bardziej ze w Hawks jest spory potencjał i końcówkę RS mieli bardzo dobrą.

 

Allen będzie kozakiem w ataku. Jeśli poprawi obronę to w przyszłości raczej pewne top 5 SG ligi. Przyszłego lidera w ataku juz raczej masz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons w tym składzie w Playoffs dwa razy po bardzo dobrych RS odpadali w pierwszej rundzie więc z Pistons faworytów bym nie robił. 76ers są imo nieosiągalni, a już w pierwszej rundzie spotykam się z Xamelem, który może coś wyczarować, tym bardziej ze w Hawks jest spory potencjał i końcówkę RS mieli bardzo dobrą.

 

Allen będzie kozakiem w ataku. Jeśli poprawi obronę to w przyszłości raczej pewne top 5 SG ligi. Przyszłego lidera w ataku juz raczej masz. ;)

Powinni być z niego ludzie ;)

Z tymi Sixers co racja to racja, ale mimo wszystko mam nadzieję na niespodziankę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chwilę więc krótko podsumuje ten RS w wykonaniu Pistons.  Po tym jak udało się podpisać za małą kasę Monroe, Ibakę i Harrisa czyli gości typowo od defensywy, żeby zbilansować trochę mój skład liczyłem na 50w. Wystartowałem całkiem ok, ale po kontuzji Malone, który statystycznie rozgrywał dobry sezon zacząłem się niepokoić o mój bilans. Okazało się jednak, że drużyna z Ibaką na PF zamiast Karla jest zdecydowanie lepsza w obronie, a w ataku prawie nic nie traci ze względu na to, że więcej possesions mają B-Easy i Iverson. Po tym co zobaczyłem w drugiej części sezonu zastanawiam się czy jest sens przedłużać Malone. Chyba będę musiał to zrobić, ale ze względu na to, że nawet jak go odpuszczę to i tak nie będę miał kasy na FA. Poza kontuzją Malone praktycznie wszyscy byli zdrowi, Ibaka pokazał, że mimo upływu lat dalej jest bardzo przydatny dla drużyny. Iverson zagrał bardzo fajny sezon 24/9, musi poprawić jedynie skuteczność i w kolejnych sezonach będzie przejmował status od Beasleya. Beasley mimo 33 lat na karku i 14 sezonów w nogach rozegrał w mojej opinii najlepszy sezon w karierze. 30,4/8,9 na zdecydowanie najlepszych procentach w karierze (49-89-45) i świetny bilans zespołu. W poprzednim sezonie statsy może miał trochę lepsze, ale Pistons tankowali więc trzeba na to patrzeć z przymrużeniem oka. Griffith z ławki dał świetne wsparcie robiąc 17 ppg co dało mu tytuł 6th man of the year. Ostatecznie ten całkiem przyjemny RS zakończyłem z 60w z czego bardzo się cieszę. 

 

W Playoffs jeśli dojdę do finału konfy będę niezmiernie szczęśliwy. Ale już w pierwszej rundzie czeka mnie ciężka przeprawa z Hawks Xamela, mam nadzieję że w tym sezonie nie skończy się tylko na tej pierwszej rundzie. 

 

Co do całej ligi to największe zaskoczenia dla mnie to oczywiście Rockets i ich świetna gra. Mają ciekawy młody skład, ale tak dobrego sezonu z ich strony się nie spodziewałem. Oprócz tego in plus zaskoczył mnie Bird, który rozegrał jakiś kosmiczny sezon i jestem ciekawy czy gdyby Grizzlies zamienili się bilansem z PTB to czy MVP dostałby Thomas czy Larry. Negatywnie zaskoczyły mnie drużyny Bulls i Raptors, spodziewałem się spokojnego awansu do PO z ich strony, a w Raps upatrywałem głównego condentera na wschodzie zaraz po Sixers. Bulls są usprawiedliwieni w jakimś stopniu ze względu na kontuzję, a co się stało w Toronto jest dla mnie zagadką. Obie te drużyny powinny jednak już w przyszłym sezonie wrócić do Playoffs. Spodziewałem się też trochę lepszego bilansu Blazers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważylem - Thomas dostał mvp? Blazers najsłabszy sezon od lat, bilans taki że ledwo starczyłoby na 4-5 miejsce na wschodzie. MJ dużo bardziej zasłużył, staty dość podobne, wynik drużyny ten sam, a support w Wizz ma jednak dużo słabszy niżThomas w Blazers.

 

Choć jakby się uprzeć, to dużo bardziej ograbieni mogą się czuć Mills/Shaq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.