Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga IV California


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

pierwsza noc nie najgorsza, Drummond solidne 18/19/2, FT% mnie nie interesuje ale FG mógłby poprawić.. ogólnie oby tak dalej

E.Gordon gra piach i oddaje rzuty z dupy, nie wiem czego się po nim spodziewałem dając 10$! Minut będzie grał sporo więc może coś jeszcze z niego będzie

I. Smith za to pokazał sie z dobrej strony pod nieobecność Holiday'a (rest). Szybka reakcja BlockBuster i już go nie ma w FA;) (podobnie jak McDermott)

 

dzisiaj powinno być ciekawie, wszyscy powinni mieć pełny roster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie lekkie spoznienie z wrozeniem z arkuszy ;-)

Ze standardowymi zalozeniami tzn wrzucam sklady pod swoje projekcje - z ktorych wszystkie moga byc do bani - i sprawdzam jak druzyna wyglada na tle ligi. Ale w zadnym wypadku nie traktujcie tego jako "tak bedzie i kropka", to proba opisania w mojej skromnej opinii stanu przed sezonem [ignoruje pierwsze dwa dni!], czesc na pewno bedzie bledna i po to rozgrywamy sezon zeby zobaczyc co z tego wyjdzie oraz poprawiac elementy, ktore nie wyszly. OK, do rzeczy... w nawiasie krotkie podsumowanie... a kolejnosc w grupie bardzo z grubsza...

 

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na zajecie miejsca w Top5, a wiec i awans, ale bycie na tej liscie niczego nie gwarantuje]:

Planetarianie [udalo sie zebrac duzo solidnych graczy co daje malo slabych stron, moze asysty i przechwyty?]

MJ-TEAM [jak na weterana przystalo sporo dobrych zakupow i wyszla gleboka druzyna]

MKS Milejów [solidna i wszechstronna druzyna, szkoda Tyreke]

We Dem Boyzz [mocny fundament, kluczowe beda uzupelnienia]

krisss [przy zdrowiu mocne 4 kategorie, a slabe tylko FG% i bloki]

The Lego [kolejna druzyna z cyklu "za duzo solidniakow by wyszla slaba druzyna", ale moze zabraklo podejscia do FT%?]

 

Mialem problem z wytypowaniem srodka bo... wlasciwie cala reszta druzyn sie kwalifikuje!

To nietypowe w rozgrywkach, ale nie wiem czy mam Wam tego gratulowac czy to tylko moja wina ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragiczny początek i ostatnie miejsce po pierwszym tygodniu. Nie tak to sobie wyobrażałem. Grubo poniżej oczekiwań zagrali przede wszystkim Dragic, Hayward, Dieng i Danny Green. Nie ma jeszcze powodów do paniki, ale jeśli moi gracze długo będą wracać do normalnej dyspozycji to zacznie się robić nieciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast juz widze jakie mam braki ktore nie pozwola mi walczyc o czolowke, do tego przegralem aukcje o Derona wiec jezeli chodzi o asysty mam aktualnie mega lipe

 

 

Pierwszy tydzień, a tu już takie wyznania. Przez najbliższe dni będziemy się tak kotłować, że oczy będą puchły. Jedna kontuzja i tabela się odwraca.

 

Oczywiście kontuzje nie dotycza mojej drużyny. Tak dobrałem skład, by mieć pewność, że wszyscy będą zdrowi cąły rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jaką grupę póki co największych bustów tego sezonu udało mi się zebrać: Dragic, Danny Green, Hayward, Markieff Morris, Gortat, Dieng. Pozytywnym zaskoczeniem okazał się jedynie Towns, mój obecnie najlepszy gracz. Większych pretensji nie mogę mieć też do Jacksona i Valanciunasa, choć i tak liczyłem na więcej asyst od pierwszego z nich i bloków od drugiego. Ogólnie sytuacja już jest bardzo zła, poprawy nie widać, a handlować nie ma jak, bo moi gracze mają w tej chwili znikomą wartość w oczach pozostałych GM'ów. Rzeczywistość okazała się jak widać brutalna, bo zaraz po drafcie liczyłem na walkę o czołowe miejsca, a wychodzi na to, że jeśli szybko coś się nie zmieni to będę bił się w najlepszym wypadku o środek tabeli.

Edytowane przez KapitanPlaneta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.