Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga IV California


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to bez znaczenia. Dlatego napisałem na pw, a nie tutaj bo to rzecz drugorzędna więc nie wiem po co to wywlekasz. Draft był ustalony na 21 i nikt nie robił przez tydzień sprzeciwu, a teraz nagle wszystkim się odmieniło, bo okazało się że póki co jednej osobie ten termin na pewno nie odpowiada. Mi pasują oba terminy, więc niech się w końcu wypowiedzą osoby, które blokują te daty, bo inaczej to ta dyskusja nie ma sensu. Chodzi tylko o to, żeby ta ewentualna nagła zmiana terminu nie odbiła się negatywnie na frekwencji podczas draftu. Skoro jednak wg ciebie moje posty tutaj są ewidentnym lobbowaniem za jedną z dat, to w takim razie już więcej nie zamierzam mącić ludziom w głowach.

 

Posta na pw usunąłem, żeby nie było że lobbuję.

Edytowane przez KapitanPlaneta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bez znaczenia. Dlatego napisałem na pw, a nie tutaj bo to rzecz drugorzędna więc nie wiem po co to wywlekasz. Draft był ustalony na 21 i nikt nie robił przez tydzień sprzeciwu, a teraz nagle wszystkim się odmieniło, bo okazało się że póki co jednej osobie ten termin na pewno nie odpowiada. Mi pasują oba terminy, więc niech się w końcu wypowiedzą osoby, które blokują te daty, bo inaczej to ta dyskusja nie ma sensu. Chodzi tylko o to, żeby ta ewentualna nagła zmiana terminu nie odbiła się negatywnie na frekwencji podczas draftu. Skoro jednak wg ciebie moje posty tutaj są ewidentnym lobbowaniem za jedną z dat, to w takim razie już więcej nie zamierzam mącić ludziom w głowach.

 

Posta na pw usunąłem, żeby nie było że lobbuję.

wiLQ (jak i wielu z nas) ma uczulenie na dwie rzeczy:

- kopaną

- wszystko co może przeszkodzić w sprawnym przeprowadzeniu draftu fantasy

 

Są rzeczy ważne i ważniejsze. Fantasy basketball dla sporej grupy stoi ponad nieomal wszystkim. Mam wrażenie że kilku z nas draftowałoby nawet w płonącym wieżowcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft był ustalony na 21 i nikt nie robił przez tydzień sprzeciwu, a teraz nagle wszystkim się odmieniło, bo okazało się że póki co jednej osobie ten termin na pewno nie odpowiada.

Nie chodzi tylko o jedna osobe, ale takze o to, ze nikt nie zauwazyl jaka godzina pasuje budzikowi. A ewentualne przesuniecie startu na 22:30 moze przestac pasowac innym, wiec tak czy inaczej cos jest nie tak i potrzeba potwierdzen.

 

Dla jasnosci, mi tam wisi kiedy draftujecie, ale uwazam za priorytet by byl komplet lub jak najblizej jak sie tylko da i od poczatku wydawalo mi sie bledem, ze zignorowaliscie najlepszy wg doodle termin.

 

Chodzi tylko o to, żeby ta ewentualna nagła zmiana terminu nie odbiła się negatywnie na frekwencji podczas draftu.

Jasna sprawa, jak nie zbiora sie potwierdzenia na zmiane terminu to data pozostanie bez zmian.

Ale problem do rozwiazania niestety pozostanie stad takie rzezbienie.

 

wiLQ (jak i wielu z nas) ma uczulenie na dwie rzeczy:

- kopaną[...]

Mam wrażenie że kilku z nas draftowałoby nawet w płonącym wieżowcu.

Goraca atmosfera tak czy inaczej ;-) Ale moglby byc problem z internetem...

 

A powazniej, gdyby chodzilo o mecz w kosza reakcja bylaby taka sama... i to nie pasuje w tym przypadku, ale zdecydowanie drazni mnie jak ktos przedklada cos co mozna nagrac i obejrzec w dowolnym momencie nad cos co wymaga kooperacji 15 osob i wszyscy widza jaka jest ograniczona liczba pasujacych dat.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tylko o jedna osobe, ale takze o to, ze nikt nie zauwazyl jaka godzina pasuje budzikowi. 

Jak nikt nie zauważył? Przecież kilka postów wcześniej odpisałem komuś, że nie możemy draftować o 21 ze względu właśnie na budzika. Sam się dziwiłem, że hermman dał godzinę 22, a nie chociaż 22:15 ale skoro budzikreal się nie loguje to też po części jego wina, że od razu nikogo nie zaalarmował.

 

A powazniej, gdyby chodzilo o mecz w kosza reakcja bylaby taka sama... i to nie pasuje w tym przypadku, ale zdecydowanie drazni mnie jak ktos przedklada cos co mozna nagrac i obejrzec w dowolnym momencie nad cos co wymaga kooperacji 15 osob i wszyscy widza jaka jest ograniczona liczba pasujacych dat.

Napisałem to pw tylko po to żeby wszyscy byli jak najlepiej poinformowani i nie było sytuacji, że ktoś sobie nagle zda sprawę w czwartek o 20, że przecież jest mecz to w takim razie olewam draft. Nie miałem zamiaru nikogo przekonywać do wyższości nożnej nad fantasy, ale jak widać moje intencje zostały źle odczytane. Post zresztą usunąłem, więc nie ma już o czym rozmawiać. Zajmijmy się konkretami, bo póki co to stoimy w miejscu.

Edytowane przez KapitanPlaneta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się dziwiłem, że hermman dał godzinę 22, a nie chociaż 22:15 ale skoro budzikreal się nie loguje to też po części jego wina, że od razu nikogo nie zaalarmował.

Jest wlasnie na forum, wiec zaraz sie dowiemy... I zwroc uwage, ze przesuniecie rozpoczecia na jeszcze pozniejsza godzine tez wymaga potwierdzenia od wszystkich, wiec tak czy inaczej temat trzeba bylo poruszyc.

 

Plus znalezli sie nowi kandydaci na transfer, wiec sytuacja sie poprawia.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem ten 21 pasuje mi kilkanaście minut po 22 godzinie.

 

Jak komisarz ustalił draft na godzine 22, to doszedłem do wniosku że jak sie spóźnie te 20 minut to wiele mnie nie ominie i dlatego nie sprzeciwiałem się tej dacie i godzinie.

 

Jakby co przesunięcie draftu na 8 pażdzienika mi nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komisarz ustalił draft na godzine 22, to doszedłem do wniosku że jak sie spóźnie te 20 minut to wiele mnie nie ominie i dlatego nie sprzeciwiałem się tej dacie i godzinie.

Wlasnie wtedy najwiecej Cie ominie bo bedzie juz po licytacji 10-15 najlepszych graczy ;-)

 

Takze pytanie brzmi czy zaczynacie 21.X. o 22:30 czy budzikowi tez potrzebny jest transfer [pasuje Ci 25.X.?] i mozecie zaczac wczesniej.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz moje dwa grosze.

 

do obu dat się dostosuję (8.10 dowolna godzina i 21.10 o 22:30), ale wolałbym późniejszy termin, bo ogólnie drafty tak wcześniej są do dupy.

 

po drugie jeśli decyzja ma zapaść w czwartek o 15, że o 20 jest draft to nie dzięki.

 

dlatego proponuję, żeby dziś do 24 zdecydowac czy draft będzie 8.10 czy nie. Jeśli nie to wybierajmy daty z przedziału 12-26.10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drugie jeśli decyzja ma zapaść w czwartek o 15, że o 20 jest draft to nie dzięki. dlatego proponuję, żeby dziś do 24 zdecydowac czy draft będzie 8.10 czy nie. Jeśli nie to wybierajmy daty z przedziału 12-26.10.

Tez uwazam, ze nie mozna zostawiac tego na ostatnia chwile, a poniewaz brakuje potwierdzen to 8.X. odpada.

 

Ale jest dobra wiadomosc! Znalazlo sie juz 4 kandydatow na transfer, wiec pole manewru sie tak powiekszylo, ze mozna wybrac pozniejszy termin i zwyczajnie przetransferowac wszystkich, ktorzy jakos go blokuja.

 

Jesli sie nie nigdzie nie machnalem to mozna zrobic tak...

Jakby mnie trzeba było przenieść to 25.X pasuje mi, ale draft musiałby być po godzinie 20.

- budzikreal do Texasu za air_mj, ktory potwierdzil 21.X. i w czwartek zastapi zgubionego ksajda,

- mikrofalowka [ktoremu pasuje 25.X.] do Florydy za maciejj [ktory potwierdzil 21.X. w watku obok].

 

Wtedy ta liga moglaby draftowac w komplecie 21.X. o godzinie 21. Czy wszystkim pasuje taki scenariusz?

Zwlaszcza mam na mysli tych zamieszanych w transfer...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.