Skocz do zawartości

Co dobrego na Youtube ?


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, josephnba napisał:

YT niestety przegina z tym wyskakującym okienkiem o miesiącu gratis. Nie dość że reklam coraz więcej to teraz jeszcze właśnie ta nachalna nagonka na premium

Za chwilę i na to będą kody od PiSu... 🤣

Standardem jest u mnie godzinna+ reklama bootcampu programowania, jak pierwszy raz mi wpadła to przed snem tak średnio kontaktowałem, że mi się podcast zmienił, bo ciągle dwóch typów gadało, a potem się okazało, że od 6 minut leci reklama która trwa godzinę z hakiem. Pewnie ludzie, którzy - jak ja czasem - zasypiają przy włączonym autoodtwarzaniu na Youtube w telefonie to jedyne osoby, które obejrzały taką reklamę w całości. A raczej "obejrzały".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, josephnba napisał:

Bardzo zaskakujące dane

Może chodziło o polski Spotify, są może takie dane?

Tak czy inaczej ten wykres bardzo mnie cieszy bo Spotify jest mega

mnie zaskakuje że to ciągle tak rośnie, tak szczerze to myślałem że 'wypełnienie' (saturation? nie wiem jak przetłumaczyć) rynku jest, a nawet było przed 2015 sporo większe.

Kurde 20pln na miesiąc to naprawdę nie są  duże pieniądze, ja mam subskrypcję od 2012 roku bodajże.

Z ciekawości - to jak ktoś nie ma subskrypcji spotify to jak słuchacie muzy? darmowe spotify z reklamami? z mp3? z youtube'a ? : ) 

 

16 godzin temu, josephnba napisał:

YT niestety przegina z tym wyskakującym okienkiem o miesiącu gratis. Nie dość że reklam coraz więcej to teraz jeszcze właśnie ta nachalna nagonka na premium

 

 

tylko jaką masz alternatywę dla serwisów z video? 

i tak jak ktoś pisał, na kompie mi to nie wyskakuje (adBlock), natomiast na tablecie tak (oglądam youtube w drodze z / do pracy), ale jakoś mnie to strasznie nie irytuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, rw30 said:

 

tylko jaką masz alternatywę dla serwisów z video? 

i tak jak ktoś pisał, na kompie mi to nie wyskakuje (adBlock), natomiast na tablecie tak (oglądam youtube w drodze z / do pracy), ale jakoś mnie to strasznie nie irytuje

No właśnie żadnej...

Na szczęście podcasty lądują coraz częściej na Spotify więc przeżyję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

ja lubię ten kanał, fajne treści niespotykane  w głównym  nurcie w ogóle ta cała afera wokół Trójki sprawiła ze dowiedziałem się o istnieniu Raportu O Stanie Świata  który tez polecam i wspieram na patronite mega robota pana Rosiaka

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 19.03.2021 o 11:15, LeweBiodroSmoka napisał:

sztos roku póki co jak dla mnie

wiem, że to trochę starsze, ale niełatwo to było odnaleźć

to jakies takie ruskie "Prosto" ? murzynskie przyduze ciuchy dla bialych murzynow feat boxerzy i amerykanskie/niemieckie samochody/motory (minus kajdany)? 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.