Skocz do zawartości

To co misie lubią najbardziej, czyli wróżbita Maciej w akcji


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Serio nie kumam. Indiana ma mieć gorszy bilans niż rok temu? Niby dlaczego, coś mnie ominęło? Gorszy roster? Bo ja uważam, że jest lepszy niż rok temu na starcie. Trener, oddali top coacha w lidze? Wiadomo, że ławka przeciętna, ale myślę, że Vogel wyciśnie z nich dużo w D i na wschodzie nie powinno być tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kant tyłka rozbić takie wróżenie. Jakieś kontuzje, niespodziewana forma i już wszystko fpisdu, przecież to sport jest. Wiadomo, że raczej derby Nowego Jorku nie będą w finale konferencji, ale tak dokładna projekcja stosunku win-lost to jak prognoza pogody na zimę.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to praktycznie każdy zespół w tyk zestawieniu ma mieć lepszy bilans

 

To ja się pytam z kim zespoły wschodu mają kręcić taki w-l skoro na zachodzie nawet Lakers mają walczyć o po? ;)

 

Też to zauważyłem. Kpina jakaś. Ja wiem że Portland rozebrali, Denver będzie dno szorować ale na ich miejsce Sota wygląda fajnie, NOP pewnie poprawi bilans, do OKC wraca Durant więc nie potrafię znaleźć racjonalnego wytłumaczenia na czym oni to opierali? Chyba nie liczą 10-72 Lakers i Sac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem. Kpina jakaś. Ja wiem że Portland rozebrali, Denver będzie dno szorować ale na ich miejsce Sota wygląda fajnie, NOP pewnie poprawi bilans, do OKC wraca Durant więc nie potrafię znaleźć racjonalnego wytłumaczenia na czym oni to opierali? Chyba nie liczą 10-72 Lakers i Sac?

Ja liczę  :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie mają na #6 Grizzlies, a na #5 Thunder. Grubo lecą.

 

Ale to pewnie po prostu ma generować kliknięcia i odpowiedzi na twitterze.

Podeślij linka do zachodu bo nie mogę zlokalizować.

 

Dzięki

 

 

edit:

 

http://espn.go.com/nba/story/_/id/13431835/2015-summer-forecast-west-standings

Edytowane przez Karol PTB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh, przecież rok temu jakby ktoś powiedział, że w pierwszej rundzie zagrają Clippers ze Spurs i do tego z game 7 w LA, każdy wysmialby delikwenta.

 

Zachód jest niesamowicie mocny i wyrównany (szczególnie w RS) i Thunder mogą skończyć zarówno na pierwszym jak i szóstym miejscu w konfie, nawet pomijając kontuzje ( Rox, Clipps chociażby to są wyborne RS teamy, powtarzam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh, przecież rok temu jakby ktoś powiedział, że w pierwszej rundzie zagrają Clippers ze Spurs i do tego z game 7 w LA, każdy wysmialby delikwenta.

 

Dlaczego? Aż tak nieprawdopodobne to było? Dla mnie nie.

 

Co do tego, że zachód jest wyrównany - oczywiście masz rację, natomiast nie wydaje mi się, by zdrowi Thunder w znacznie poszerzonym składzie w porównaniu do sezonów 13/14 i 12/13, mieli zanotować bilans aż o 4 i 5 zwycięstw gorszy.

 

No, ale może faktycznie się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że piątka SAS, OKC, GSW, HOU, LAC może się naprawdę przemieszać. Tam może decydować raptem jeden mecz albo bezpośrednie wyniki. Oczywiście dla mnie pewna trójka to Spurs, Thunder i Warriors, ale tam naprawdę wszystko może się zdarzyć. Jedna kontuzja, jedna mega seria, jakiś rekord, albo awantura w drużynie i lecą o kilka miejsc. Natomiast dalej Miśki 6 - ok, NOP - 7 ok a na 8 bardziej Jazz niż Dallas. Nie mniej na pewno bardziej sensowna pierwsza ósemka niż na wschodzie pokazali. 

 

Natomiast dalej - kwiatki. Portland niby dlaczego tak wysoko? Zapomnieli że tam 4/5 pierwszej piątki hasać będzie w innych barwach? Sota ostatnia? Can't belive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Natomiast dalej - kwiatki. Portland niby dlaczego tak wysoko? Zapomnieli że tam 4/5 pierwszej piątki hasać będzie w innych barwach? Sota ostatnia? Can't belive.

 

Na Portland to poczekaj z oceną do końca roku. Jak masz więcej czasu to możesz zobaczyc jakie staty wykrecał ostatnio Aminu i Manson. 4/5 pierwszej piątki czy ... jedynej piątki? Prawdziwe straty to LMA i Wes. Lopez i Nic to były grające siki Weroniki.

 

Jesteśmy słabsi niż rok temu. Ale nie AŻ tak słabi jak sądzisz.

Szeroki skład bardzo zdolny. Dla mnie nie tak słaby. I ja widze w sezonie 35 wins (przy średniej grze, a jak ktoś wystrzeli to może i lepszy bilans).

Edytowane przez Karol PTB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Portland to poczekaj z oceną do końca roku. Jak masz więcej czasu to możesz zobaczyc jakie staty wykrecał ostatnio Aminu i Manson. 4/5 pierwszej piątki czy ... jedynej piątki? Prawdziwe straty to LMA i Wes. Lopez i Nic to były grające siki Weroniki.

Te siki zostały zastąpione przez... Plumlee i Aminu. Z kolei za Wesa i LMA będzie grał Henderson i w sumie rookie Vonleh, to nie jest skład na top 12 zachodu moim zdaniem. Na ławce cały czas bieda. 

 

A i Lillard musi się nauczyć, jak to jest być samotnym liderem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te siki zostały zastąpione przez... Plumlee i Aminu. Z kolei za Wesa i LMA będzie grał Henderson i w sumie rookie Vonleh, to nie jest skład na top 12 zachodu moim zdaniem. Na ławce cały czas bieda. 

 

A i Lillard musi się nauczyć, jak to jest być samotnym liderem. 

Jest jeszcze McCollum, Davis, Harkless, i paru młodych perspektywicznych. Nawet taki C.Alexander. Co z niego wyrośnie? Zobaczymy jaka będzie chemia w zespole. W tamtym sezonie w pełnym zdrowiu byliśmy 3cią drużyną zachodu. Naprawdę, mieliśmy przez ostatnie lata tyle pecha, że statystycznie musi się on w końcu skończyć.

Zresztą, zawsze Portland było stawiane niżej, i niedoceniane, a jesteśmy jedną z drużyn, która najczęściej dostaje się do Playoffow.. Poczekajmy na sezon. Nikt z kibiców Portland nie ekscytuje się PO(bo na to nie mamy raczej szans). Ale nikt nie będzie nami szorował parkietu, tak jak przewidujecie - NA PEWNO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.