Skocz do zawartości

To co misie lubią najbardziej, czyli wróżbita Maciej w akcji


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

EAST:

 

8. Niech stracę Knicks

 

WEST:

 

7. Nugets

 

Aczkolwiek liczę, że do PO wejdę Lakersi :smile:

 

Już miałem też zapytać ale dołączam się do Kolegi poniżej.

 

Można wiedzieć, co kierowało Twoim tokiem rozumowania przy tym typie?

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam jak można stawiać Mavs przed Jazz, Sotą a nawet Suns. Czym przekonują Was ci Mavs bardzo chciałbym wiedzieć. Do walki o PO Dallas potrzebują zdrowego i zaangażowanego w grę DWilla, a w to pomimo, że mu tego życzę, ciężko mi uwierzyć. Dirk to też nie jest gwarant niczego co potwierdził w poprzednim rs.

To jest ciekawe pytanie, i sam też się ostatnio zastanawiałem, skąd biorą się ciągle tak wysokie notowania Mavs? Czy wszyscy zapomnieli, że z zespołu polecieli Ellis i przede wszystkim Chandler, którego nikim nie zastąpili? 

 

Dobra, jest Deron (podpisali już go?) i Matthews, ale to jest spora niewiadoma. Dziura pod koszem widoczna z kosmosu, a sam Dirk już nie daje rady ich ciągnąć na swoich plecach. 

 

Nie widzę Mavs w tym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem też zapytać ale dołączam się do Kolegi poniżej.

 

Jeśli chodzi o Knicks to liczę, że Melo wygra parę meczy sam, a Porzingis będzie objawieniem.. Z resztą jak pokazuje historia to na Wschodzie wystarczy 38-40 winów by wejść do PO. Równie dobrze może to być Boston czy Milwaukee.

Nuggets lubię to ekipę i skoro nie ma pijaczyny to może zaskoczą, co roku jakaś drużyna gra lepiej niż przewidywano. Bardziej moje pobożne życzenie niż coś oparte na statystykach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ciekawe pytanie, i sam też się ostatnio zastanawiałem, skąd biorą się ciągle tak wysokie notowania Mavs? Czy wszyscy zapomnieli, że z zespołu polecieli Ellis i przede wszystkim Chandler, którego nikim nie zastąpili? 

 

Dobra, jest Deron (podpisali już go?) i Matthews, ale to jest spora niewiadoma. Dziura pod koszem widoczna z kosmosu, a sam Dirk już nie daje rady ich ciągnąć na swoich plecach. 

 

Nie widzę Mavs w tym sezonie. 

Jest Zaza Pachulia i jak podpiszą Seraphina to jakoś dadzą radę. Pamiętajmy, w jaki sposób Warriors wygrali w tym roku NBA, a Mavs mają w pierwszej piątce 4 gości, którzy rzucają za 3 na skuteczności blisko 40%. Mavs muszą też bronić swojego picku w drafcie, będą zdeterminowani bardziej niż Jazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że kontuzje nikomu nie pokrzyżują planów to typuję tak:

 

East:

1. Chicago Bulls - przy zdrowym D-Rose mogą dać radę, poza tym...

2. Cavaliers - ...kto wie, czy LeBron z kolegami znów nie zacznie rządzić dopiero w połowie RS

3. Bucks - fajny, młody team i jeżeli wszystko u nich wypali, to są bardziej doświadczeni niż rok temu i jeszcze mają Monroe.

4. Wizards - całkiem dobre wzmocnienia
5. Atlanta Hawks - a tu wręcz odwrotnie, rozczarowujący offseason
6. Heat - podoba mi się ich paka, warunkiem jest oczywiście brak kontuzji
7. Raptors - może będą wyżej niż Heat
8. Nix, Hornets, Pacers czy może znów Nets? Stawiam na Pacers.

 

West:

 

1. LA Clippers - silniejsi kadrowo niż w poprzednim sezonie, w RS mogą być najlepsi
2. OC Thunder - jeżeli tylko wszyscy będą zdrowi

3. Warriors - bez fajerwerków w RS

4. SA Spurs - podobnie jak wyżej, bez spalania się

5. Houston Rockets - Harden i Howard

6. Memphis Grizzlies - ważne, że zatrzymali Gasola, ale wyżej nie wskoczą w RS
7. NO Pelicans - szkoda, że Davis nie ma lepszych ziomków do grania
8. Mavs lub Jazz. Skoro bawimy się w typowanie to daję Mavs, bo D-Will zaskoczy :grin:

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Zaza Pachulia i jak podpiszą Seraphina to jakoś dadzą radę. Pamiętajmy, w jaki sposób Warriors wygrali w tym roku NBA, a Mavs mają w pierwszej piątce 4 gości, którzy rzucają za 3 na skuteczności blisko 40%. Mavs muszą też bronić swojego picku w drafcie, będą zdeterminowani bardziej niż Jazz.

Ile jest takich ekip, jak GSW? Ile takich ekip wygrało mistrzostwo? Czy Mavs mają taką siłę na obwodzie, jak GSW? 

 

Ogólnie śmiesznie jest trochę. Jak za rok wygra ktoś grający wysokim składem, to wszyscy mają iść w tym kierunku? Bo teraz wszędzie widzę wpisy, że nie warto brać/podpisywać wysokich, bo wygrywa się nisko. Tylko tych nisko trzeba mieć na świetnym poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.