Skocz do zawartości

Wizards 15/16


kore

Rekomendowane odpowiedzi

Temat zakładam trochę pod pretekstem zapytania Was o inną rzecz, co do której nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu ;)

 

Ale zacznijmy od meritum i podstawowej kwestii: strata PP i dodanie Oubre + Andersona to plus czy minus dla wizz? Być może Pierce zagrał już na resztkach w baku poprzednie PO i na 15/16 zdziadzieje kompletnie, a być może Wizz byli o krok o zdrowego Walla i Gortata od finału konfy?

 

Co do Gortata to coś co chciałem de facto naprawdę poruszyć:

 

Będzie u mnie w LBN jego kamp pojutrze, mam z nim nagrać krótki filmik dla klubu, w którym pracuję i który organizuje kamp i pomyślałem, że fajnie by było (jesli będzie na to czas oczywiście) zrobić małe AMA z nim z pytaniami z Waszej strony. Wybrałbym powiedzmy 5 najlepszych i zrobił z Marcinem mini-wywiad (szanse oceniam 50/50 bo pamiętam że zawsze podczas kampów powtarza, że wywiady na koniec, dzieci najwazniejsze etc, a ja będę na hali w trakcie trwania kampu). No ale spróbować można ;)

 

A zatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizards nie mieli wielkiego pola do popis na rynku przez zapchane salary. Dudley, Oubre, Anderson w jedno lato nie najgorzej, a także podpisali nowy kontrakt z Goodenem. Pierce'a może brakować w PO. Wizards to nadal ekipa na TOP3-4 wschodu.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz nam duza przysluge jesli w wywiad, ktory bedzie pokazywany wciagniesz nasze forum, ale pelna nazwa domeny razem z kropka pl, czyli e-nba.pl

 

Bedzie naplyw ludu a moze i sam Gortat tu zajrzy :smile:

Taki mam zamiar. Zrobić nawet jakąś taką małą reklamkę typu żeby zapodał jakieś hasło z pozdrowieniami, tylko cholera jak mówię: pamiętam, że on na tych kampach to zawsze jest na tak dla takich rzeczy, ale po wszystkim, w trakcie mówi zawsze "dzieciaki ważniejsze". A ja mogę być pojutrze tylko na początku kampu, no ale zrobię co mogę ;)

 

A jeśli będę mógł, to z pewnością w pierwszej kolejności wykorzystam pytanie kucia o znajomość e-nba i czy czyta hejty na swój temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Outlaw i jego technika rzutu zawsze spoko. Dziś już takich wygibańców jak on czy Stacey Augmon nie robią.

prospy, że próbowałeś. Jeszcze jakbyś przytulił fotę z Bo to byś się herosem stał na równi z Odynem, Zeusem i wróżbitą Maciejem 

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Outlaw i jego technika rzutu zawsze spoko. Dziś już takich wygibańców jak on czy Stacey Augmon nie robią.

prospy, że próbowałeś. Jeszcze jakbyś przytulił fotę z Bo to byś się herosem stał na równi z Odynem, Zeusem i wróżbitą Maciejem 

 

Nawet nie o to chodzi, że próbowałem, a nie dało rady, tylko że niestety inne sprawy mnie goniły i nie mogłem zostać do końca na kampie (trwał do jakiejś 17-18). szkoda tym bardziej, że nie tylko miałbym fajny materiał, w którym nagrałbym pozdrowienia nie tylko Marcina, ale i pewnie samego Bo czy Otto dla e-nba, ale oni sami chcieli robić sobie fotki z ludźmi, Bo pstrykał selfie z kibicami z kija np. Dodatkowo dzień wcześniej była impreza z Gortatem i Porterem w jednym z lubelskich klubów, na którą też miałem zaproszenie, ale nie mogłem pójść.

 

no trudno, czekam aż Marcin przywiezie Kobego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odświeżam temat.

Zmęczyłem cztery mecze preseason Wizz. Kika luźnych wniosków.

1) W tym sezonie dużym problemem będzie brak rezerwowego centra. Marcinowi zdarza się się szybko wyfaulować albo dać się zablokować cztery razy w pierwszych pięciu rzutach. Seraphin dawał świetne zmiany. Harrellson i Blair nadają się co najwyżej do podawania piłek i grania końcówek w meczach gdzie jest +/- 30 punktów różnicy.

2) Nene. Wiadomo, że obniżył loty. Wiadomo, że wyleciał z S5. Teraz znowu kontuzja. Chyba pora żeby go oddać za karton fajek. Może nie być dla niego minut w konfrontacji z Humpriesem i Goodenem. 

3) Pozycja numer 3. PP "jaja ze stali" is gone. Po ostatnich PO mam wrażenie że trzeba go było przepłacić, ale nie wiadomo czy on sam chciał zostać. Na SF został Porter. Niby całkiem niezła trójka, niby poprawnie broni, ale dalej mam wątpliwości czy jest godzien, żeby być starterem czołowej drużyny wschodu. Oubre może będzie dostawał jakieś minuty, ale nawet w preaseason widać było że chłopak jest świeżutki. Anderson i JD to co najwyżej rezerwowi.

4) Transfery i FA. To co zrobiono w Wizz tego lata to kryminał. Ściągnięto Garego Neal'a, Dudleya, Andersona z BKN i Smitha, tracąc dwóch kluczowych zawodników i nie oddając zarabiającego 13 mln Nene. Ja wiem że nie każdy jest Mooreyem, ale bez przesady. 

5) Podoba mi się pomysł z graniem Humpriesem jako strech four. Dopóki trafia jest OK. Podoba mi się też ruch piłki i ilość podań. Takie małe GSW się rodzi w stolycy.

6) Marcin w preaseason grał jak to on - solidnie. To co się rzuca na pierwszy rzut oka to poprawa skuteczności FT. Widać też, że rządzi w zespole i daje sobie z tym rade.

 

Nie wiem czego się spodziewać po Wizz w tym sezonie. Raczej nie mistrza, ani nawet finału wschodu. Chyba nawet małego kroku w tył. 

Pożyjemy zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie o to chodzi, że próbowałem, a nie dało rady, tylko że niestety inne sprawy mnie goniły i nie mogłem zostać do końca na kampie

 

Dodatkowo dzień wcześniej była impreza z Gortatem i Porterem w jednym z lubelskich klubów, na którą też miałem zaproszenie, ale nie mogłem pójść.

 

 

kore wydaje mi się, że Twoja lista priorytetów jest ułożona w złej kolejności ;)

 

Sorry, że teraz odświeżam, ale wcześniej nie widziałem tego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.