Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2015/16


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Bo te teamy zrezygnowały; są dwa nowe :smile:

 

Falcao - trejd zatwierdzony.

 

Info dla Benona - zakaz add/drop na miech, przy czym informuję, iż na yahoo nie ma młodszego z greckich braci.

 

A na waiverach można już szaleć, przy czym uważać jednak na salary...

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Dwa deale się skleciły. Zamieszczę je w odpowiedniej kolejności, żebym przypadkiem nie przekroczył slary cap... :pride:

 

Numero Uno:

 

Do Philadelphi (Szulim):

Serge Ibaka, Evan Fournier, pick 2016

Do Chicago (Ja):

Michael Kidd-Gilchrist, Iman Shumpert, Nik Stauskas

 

Numero Zwei:

 

Do Washington (Hermman):

Kyrie Irving, Delon Wright

Do Chicago:

Roy Hibbert, Derrick Rose

 

Nie wysyłam propsów na Y!, bo nie wiem w jakiej kolejności chłopaki przyklepią...

 

Poproszę komisarza o manualną korektę składów. Wywalam Thanasisa, choć i tak go nie ma na Yac***u.

 

Dziękuję za uwagę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w naszej lidze istnieje cos jak ligowe veto czy cos w tym stylu? bo to co wyprawia jeden z uzytkownikow woła o pomste do nieba :]

Zawsze mozesz wypowiedziec sie na forum - co myslisz o danej wymianie itp. Zdazaja sie przypadki ze wymiana jest veto-wana przez komisa. Ciekawy jestem jaka wymiane masz na mysli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój double deal, mający mi zapewnić komfort na wypadek kontuzji uuuuułuuudau się jak sam penis!

 

Miałem na benchu dwóch rookies, Ibakę, który z roku na rok obniża loty i Irvinga z którym to nic nie wiadomo - zależy gdzie się ucho przyłoży - albo off do nowego roku, albo do świąt, albo do początku grudnia, albo, albo, albo... Na temat Parsonsa na razie nie wylewam żali, bo nie był częścią dealu...

 

Pozyskałem w dealu 5 zawodników bez znaczka "inj" koło nazwiska - teraz tylko czekam na jakąś season ending Hibcia, żeby był komplet i można było wypowiedzieć/zaintonować/wybrzmieć legendarne "ta bum tssss", czy jak to tam powinno brzmieć...

 

Jak ktoś źle komuś życzy, to niech oleje voo doo, wioskowych zaklinaczy i ojca Mateusza - wystarczy oddać mi tego zawodnika w jakimkolwiek dealu - gwarancja póki co 80-procentowa, ale poczekajmy na rozwój wypadków i nie ubiegajmy zdarzeń, jak zwykł mawiać Wołoszański...

 

Zareklamowawszy swe nietypowe usługi, kończę i...

 

...pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.