Skocz do zawartości

Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

Goodwin to najpierw musi się nauczyć w ogóle rzucać a Warren zza  łuku. O dziwo ten najmłodszy czyli Booker wygląda najbardziej NBA ready z tej całej wesołej gromadki. Na ale jak podstawowy SF ogląda sobie z ławeczki meczyk o tak i to po paru dniach po tym jak Booker stwierdza, że najcięższą częścią bycia PRO jest dieta to dobrze być nie może.

2elwbwo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Tucker nie jest gruby. Jest grubokościsty. Mam swojego pustynnego Cartmana

Fajne jest to jak to kilka tematów obok przewiduje Suns w PO z 8 miejsca. Taka wiara. Ja za każdym razem wierzę, że w Big Milku będzie lód gratis. A jeszcze żadna mi nigdy loda w gratisie nie zrobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plułem tak na niego to teraz będę zlizywał..

Obaczymy, czy masy nabierze i czy nie będzie miał zapędów do kiszenia gały. Zawsze można Knighta potem transferować za pick Soty z 2 rundy z draftu 2025 :]

A Tucker może robi to, co Chuck robił przed draftem "dla Philly". Dostał info, że gra jak ma poniżej setki i pracuje teraz nad rozwiązaniem :]

Len bronił zbiórki, to dobrze. Ofensywnie wyglądał jak to on potrafi najlepiej. In Tyson we trust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

MadHouse aka The Mobro's show odcinek 1543

 

Sporo się dzieje w sumie w Suns a Elwood zamiast to ogarniać ogarnia pewnie kolejną małolatkę i butelkę rumu.

Parę dni trwała "wojna" twitterowa między Gambadoro znanym gościem z radio, felietonów i ogolnie dobrze zorientowanym w US sportach a największym cymbałem, ktory na szczęscie będzie grał w Detroit Marcusem Morrisem. Jak ktoś chce sobie poczytac i się pośmiać to zapraszam do cyrku:

http://arizonasports.com/2015/07/31/former-phoenix-suns-f-marcus-morris-engages-in-twitter-fight-with-radio-host/

 

W tle cały czas toczy się sprawa napadu 2 braci na innego zapewne Bogu ducha winnego obywatela amerykańskiego (Hood, który to zdążył zmienić swoje zeznania już kilkukrotnie) a w międzyczasie wypływają najróżniejsze kwiatki z lat szkolnych powyższych cymbałów z naciskiem na walki gangów, pobicia, wymuszenia, postrzelenie laski z pistoletu gazowego (który podobno nie był pistoletem gazowym tylko zabawką i postrzelił ją przez przypadek a nie dla zabawy), w których dużą rolę odgrywali również inni koszykarze.

 

No i na koniec przezabawny superstar Kieff twierdzi, że "nothing to do" z Suns :smile:

Edytowane przez Sharif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morrisy ogólnie mają nasrane do łbów, myśleli, że całe kariery w NBA spędzą razem? Że w ogóle udało im się przez jakiś czas być w jednym klubie, to już bardzo im wszechświat sprzyjał. A Marcus musi być szczególnie ciężkim przypadkiem, skoro według niego fanbase zespołu, który ostatni raz grał w PO 5 lat temu może jakimś cudem składać się z bandwagonerów. Najlepiej niech sobie poszuka tematów o Suns na e-nba z tych czasów, to się zdziwi, huehue.

 

Z drugiej jednak strony, coś musi być nie tak z tym managementem (oprócz ich ruchów czysto koszykarskich ofkors), Bledsoe, Dragic, Frye, Morrisy, ciągle ktoś chce odejść, ciągle jakiś relationship is irreparable, zawsze ktoś niezadowolony. Podejrzana sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://valleyofthesuns.com/2015/08/08/phoenix-suns-drawing-potential-markieff-morris-trades/2/

 

Ja wiem, że Kieff to nie supastar SpaceJam 3. Ale jak na gościa robiącego regularne 15/7 i coś broniącego pod koszem proponowanie m.in. Chalmersa i McBoba przypomina moją wczorajszą konwersację z chodnikiem.

 

Fuck it, idę się napić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://valleyofthesuns.com/2015/08/08/phoenix-suns-drawing-potential-markieff-morris-trades/2/

 

Ja wiem, że Kieff to nie supastar SpaceJam 3. Ale jak na gościa robiącego regularne 15/7 i coś broniącego pod koszem proponowanie m.in. Chalmersa i McBoba przypomina moją wczorajszą konwersację z chodnikiem.

 

Fuck it, idę się napić

 

 

Dla mnie tu 2 wymiany mają sens.

 

Kieff za Gibsona ma sens dla Suns

Kieff + Goodwin za Nene ma sens dla Wizzards :D 

 

Reszta to ponury żart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://valleyofthesuns.com/2015/08/08/phoenix-suns-drawing-potential-markieff-morris-trades/2/

 

Ja wiem, że Kieff to nie supastar SpaceJam 3. Ale jak na gościa robiącego regularne 15/7 i coś broniącego pod koszem proponowanie m.in. Chalmersa i McBoba przypomina moją wczorajszą konwersację z chodnikiem.

 

Fuck it, idę się napić

Przestałem czytać przy propozycji nazywającej się "Frye".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.