Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 15/16


DamianOItalianO

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ ja się zgadzam, że uleganie naciskom LeBrona przez Cavs w tamtej sytuacji to była skrajna głupota w CLE. Tylko czemu nie chwalić Minnesoty, że tak wiele na tym ugrali? Nagana dla Cavaliers, oklaski dla Wolves.

A jest jakiś dowód na te naciski? Czy to tylko taki internetowy wymysł hejterów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

LeBron James has reached to tell Kevin Love of his desire for them to play together with the Cavaliers, front office sources tell Yahoo.

 

 

i pierwsze z brzegu do poczytania :

 

http://www.cbssports.com/nba/writer/ken-berger/24625502/love-to-the-cavs-lebron-james-usually-gets-what-he-wants

 

 

Bo jakich Ty dowodów oczekujesz? Wiem, że widzisz wszędzie haterów, ale czego się spodziewasz jako dowód? GMa Cavs, który wychodzi i publicznie ogłasza "LJ powiedział nam, że mamy to zrobić, więc to zrobiliśmy" ?

 

No nie wiem, ale jak ja podałem Ci insidersów, że gracze nie chcą grać z Bryantem, to ty napisałeś, że to takie pi****lenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zwłaszcza, gdy pół ligi (Durant etc), wszyscy rookies od dawna publicznie wypowiadają się jakim to zaszczytem byłaby gra u boku KB. Jedyna wypowiedź negatywna to Dudleya była.

Czyli wracamy do punktu, że jak Ci pasuje do tezy to dobrze, jak nie to można odrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nic nie ma dobrze potwierdzone poza stwierdzeniem, że chciałby z nim grać. Cavaliers mają długą i bogatą historię jeśli chodzi o błędy, a obecność czy jej brak Lebrona w żaden sposób na to nie wpływa. To chyba nie James im kazał wybrać Benneta z 1 czy to nie James robił atmosferę w szatni, którą Deng skomentował, że takiego burdelu nie idzie wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nic nie ma dobrze potwierdzone poza stwierdzeniem, że chciałby z nim grać. Cavaliers mają długą i bogatą historię jeśli chodzi o błędy, a obecność czy jej brak Lebrona w żaden sposób na to nie wpływa. To chyba nie James im kazał wybrać Benneta z 1 czy to nie James robił atmosferę w szatni, którą Deng skomentował, że takiego burdelu nie idzie wytrzymać.

Ty chyba jesteś mamą LBJ. Co do Benneta nikt to u nim nie pisał.. jeez. Zgadzam się z Tobą, że CAVS to chora organizacja, ale myślę, że każda organizacja przynajmniej trochę patrzy i uwzględnia opinie swojego All-stara, inaczej LeBrona. Nie wiem czy naciskał, czy nie ale pojawiały się informację, że chętnie by stworzył z Love i Kyrie big3. Co do Benneta nikt to u nim nie pisał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W Minnesocie niepostrzeżenie się przebudzili i robią oszczędności oraz dodają drużynie doświadczenia

 

Buddinger do IND za Rudneza. Zrozumiały ruch ze względów finansowych. Buddinger też przy tym skorzysta. Możliwość poworotu do formy po powaznej kontuzji w nowym środowisku. A Rudnez trafi na koniec ławki na ten sezon.

 

Podpisli za minimum dla weterana na 1-rok Millera.

Początkowo sceptycznie podchodziłem do tego ruchu. Sądziłem, że idealnym zmiennikiem dla Rubio będzie gracz, który potrafi rzucać.

Jednk za Millerem kryje się olbrzymi bagaż doswiadczeń z ligi, który przynajmniej w części może przekazać młody. Do tego sam G.Karl mówił o Nim, że w przyszłości widziałby go w roli trenera. Może nauczyć młodych pewnych sztuczek oraz zachowań by sobie poradzić w trudnych sytuacjach co może mieć istotne znaczenie na wyniki drużyny.

https://www.youtube.com/watch?v=nQrNYIBw3fw

 

 

Rubio - Miller - Jones
Martin - LaVinne

Wiggins - Shabazz - Bjelica - Rudnez

KG - Dieng - Payne - Bennett

Towns - Peko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka

Ci gracze są tak uniwersalnii, że będą grali na różnych pozycjach w zależności od granej zagrywki.

LaVinn - PG/SG

Wiggins-SG/SF

Shabazz-SG/SF

Bjelica-SF/PF

Dieng-PF/C

Dwa sezony temu Dieng grał razem na boisku z Peko właśnie jako 4. W zeszłym sezonie w obliczu kontuzji Peka grał na pozycji centra, bo kto inny miał to robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.