Skocz do zawartości

utah jazz2015/16


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Ile ja już w tym sezonie oglądałem takich meczów gdzie JAzz gra dominująco i ma +15-20 pkt przewagi i potrafi to roztrwonić w sposób tak prosty że ręce opadają.. Głupie straty faule bez sensu nagle zła obrona nagle zła ofensywa

 

Ja naprawdę czasem nie rozumiem tego bo właściwie nagle przestają grać swoje i to w momencie kiedy prowadzą 21 pkt ...

 

 

Inna sprawa żę Kings pod Karem to mega słaby zespół... Ja naprawdę nie widzę tam żadnej sensownej strategii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ja już w tym sezonie oglądałem takich meczów gdzie JAzz gra dominująco i ma +15-20 pkt przewagi i potrafi to roztrwonić w sposób tak prosty że ręce opadają.. Głupie straty faule bez sensu nagle zła obrona nagle zła ofensywa

 

Ja naprawdę czasem nie rozumiem tego bo właściwie nagle przestają grać swoje i to w momencie kiedy prowadzą 21 pkt ...

 

 

Inna sprawa żę Kings pod Karem to mega słaby zespół... Ja naprawdę nie widzę tam żadnej sensownej strategii

meczowo uważam że Snyder niespecjalnie się sprawdza, plus nieważne jak dobrze Fav z Hayem zagrają to jednak widać brak lidera w tej ekipie

 

ps. Mack chce wszystkim pokazać że nie mają racji, jak go już skreślono to wypalił to spotkanie z wizz, jak teraz mówiliście że z niego kiepski kreator to 8 asyst zapodał :) co tu dużo mówić oby tak dalej, sam już go skreśliłem ale bardzo chciałbym się pomylić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meczowo uważam że Snyder niespecjalnie się sprawdza, plus nieważne jak dobrze Fav z Hayem zagrają to jednak widać brak lidera w tej ekipie

 

 

Kurcze tu są rzeczywiście dwa problemy. Lubię Snydera ale pisałem o tym już wcześniej - Snyder sprzed roku i teraz to dwaj zupełnie różni trenerzy. To o czym pisze też ely3, ta drużyna, mimo że do ASG, który zawsze w historii Jazz był cenzurą, grała nieźle, od początku miała problem z koncentracją i konsekwentną realizacją planu taktycznego. Te wszystkie głupawe straty, zagrywki, stanie w miejscu przez 1,5 kwarty przy przewadze, a potem rozpaczliwe gonienie/bronienie wyniku i na to już sił nie starcza. Więc albo faktycznie Snyder ma problem z ekipą, bo układało mu się to w miarę gdy grali Exum i Burcs, więc stanął przed ścianą bo niewiele już da się zrobić albo zawodnicy mają problem ze zrozumieniem/realizacją tego co im rozrysowuje. W tym drugim przypadku byłoby to groźniejsze bo oznaczałoby, że nie tyle są za tępi, co mają go w dupie, a Snyder nie jest Sloanem czy Fratello, że nie ma zmiłuj.

 

BTW - laliśmy tutaj na forum i na stronce miesiącami z Sikory Corbina a tymczasem lukłem sobie na te 3,5 sezonu z Tyronem na ławce. I co? Facet zrobił w swoim pierwszym, chociaż niepełnym sezonie PO, w drugim bilans 43-39, który dziś pewnie dawałby PO, wtedy nie aczkolwiek to sezon zwycięski. Tylko przez pierwsze pół sezonu i dwa lata później dał ciała, aczkolwiek nie tylko była w tym jego wina. Nie mówię, że Corbin był dobrym trenerem, być może nie, bo z Millsapem, Big Alem, Harrisem, Mo i Marvinem Williamsami czy DeMarre w składzie, że o Favie i Hayu nie wspomnę, to i Izajasz T. by wygrywał, ale cosik mi się zdaje, że wyniki przestają bronić Quinna.

 

W tym kontekście może faktycznie trzeba było rzucić tego Hooda z Burkiem Atlancie za Jeffa? Ostatecznie ponad 20 lat temu Jazz zaryzykowali z innym Jeffem i się opłaciło. Nie wiem, mam coraz więcej wątpliwości co do owego planu przebudowy Lindseya.

Edytowane przez Maxec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA myśle że Snyder nie jest taki zły bo reaguje jak tylko coś się dzieje złego w sensie brania czasu tylko kompletnie mu brak koncepcji... Rok temu nasi świetnie rolowali i teraz też tak grają ( pierwsza połowa z Portland pierwsza i trzecia kwarta z Memphis czy większość meczu w Bostonie że tylko wspomnę mecze po ASG) i nagle następuje głupota proste straty zero koncentracji i głupie rzuty --- i Balzers robi 15-0 czy Memphis w czwartej kwarcie że nie wspomnę o ostatnich dwóch minutachw Bostonie których nie kumam kompletnie co oni tam odpieprzyli.

 

Po prostu zespół ma koszmarne przestoje a z powodu kontuzji Aleca nie ma kopa z ławki bo Burke siadł kompletnie a Lyles to jeszcze nie ten poziom czasem odpali świetne mecze a czasem koszmar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA myśle że Snyder nie jest taki zły bo reaguje jak tylko coś się dzieje złego w sensie brania czasu tylko kompletnie mu brak koncepcji... Rok temu nasi świetnie rolowali i teraz też tak grają ( pierwsza połowa z Portland pierwsza i trzecia kwarta z Memphis czy większość meczu w Bostonie że tylko wspomnę mecze po ASG) i nagle następuje głupota proste straty zero koncentracji i głupie rzuty --- i Balzers robi 15-0 czy Memphis w czwartej kwarcie że nie wspomnę o ostatnich dwóch minutachw Bostonie których nie kumam kompletnie co oni tam odpieprzyli.

 

Po prostu zespół ma koszmarne przestoje a z powodu kontuzji Aleca nie ma kopa z ławki bo Burke siadł kompletnie a Lyles to jeszcze nie ten poziom czasem odpali świetne mecze a czasem koszmar

No to włąśnei trener od tego jest żeby takich przestojów nie było, plus dodając do opinii @Maxa, rotacja u nas jest taka która totalnie nie broni Snydera, wystarczy przeanalizować kilka spotkań z brzegu, jak Burke się wstrzeli to nie gra, jak daje ciała to dostaje więcej minut od Neto który akurat sobie radzi, to zauważa już większość Fanów że u nas ta rotacja jest bez ładu i składu, jakby gość nie zabardzo ogarniał co się faktycznie dzieje ... może przez ten koks ma takie zastoje z percepcją i dlatego to tak wygląda :P

 

ps. @MAx nie wiem czy wymiana z Hawks byłaby tą najlepszą, ale masz rację tu jest potrzebna odważna decyzja która w końcu ryszy tą ekipę albo wszystko pójdzie na marne, albo Lindseya zmusi do tego sytuacja albo ktoś będzie musiał po nim posprzątać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i lać na HAya kontuzję i na gaz Cavs :P Hood dzisiaj pokazał Jamesowi jak lider powinien pociągnąć ekipę :P:D tak zupełnie serio to mieliśmy trochę farta, jak z tym wejściem smoka Lylesa w 4q, ale mecz rewelka, JAzz jak nie JAzz bez durnych błędów strat itp. Mack jak rasowy starter na 1, właściwie same dobre decyzje ... jeszcze play offy nie zginęły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń wtedy do celtics

żeby się nie okazało tylko że trzeba było zadzwonić z miech temu :tongue: chociaż ja wątpie że Hay jest jakimś cancerem, to nie jest tego typu zawodnik, on przecież nie ma problemu z odpuszczaniem w obronie czy  przejmowaniem gry kiedy mu nie idzie itp.

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby się nie okazało tylko że trzeba było zadzwonić z miech temu :tongue: chociaż ja wątpie że Hay jest jakimś cancerem, to nie jest tego typu zawodnik, on przecież nie ma problemu z odpuszczaniem w obronie czy  przejmowaniem gry kiedy mu nie idzie itp.

Nie no jasne. Hay jest bardzo dobry ale jednak bliżej mu do tego co kiedyś napisał Greg00, że to tylko trochę lepsza wersja Dunleavy'ego czy Harpringa w pimie. I coś w tym jest. Bez wątpienia - niestety - PG to to nie jest bo ani impact, ani poziom, ani osobowość nie ta.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MikeD to gdyby nie kontuzja wypisz wymaluj Hay, Harp to inny charakter grajka, ogólnie tak wszechstronnego grajka jak HAy ciężko uświadczyć, z takim ballhandlingiem itd ale lider z prawdziwego zdarzenia to to nie jest i raczej wiele się na to nie poradzi. Jeśli nie będzie jakiegoś poważnego deala w przyszłości to chyba cała nadzieja w Hoodzie, że on będzie ciągnął ten wózek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu dzisiejszego meczu zastanawiam się jakim trzeba było być ćwierć..... by wymienić Thomasa na Knighta i jeszcze oddać pick Lakers

 

Knight jest w kategoriach beznadziejny ewentualnie bezniadzejny bardziej...Najgorszy kontrakt obecnej NBA...I ciekawe co Suns osiągnąle wywalając asystenótw i samego Hornacka bo na mój gust poza meczami z Memphis to ostatnio grają kompletnie bez pomysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.