Skocz do zawartości

utah jazz2015/16


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Jazz siedzi na żyle złota co pokazał czas po Asg. Wiem że historycznie zespół z nr1 obroną po Asg rzadko kontynuował to w kolejnym sezonie. Ale..

 

 

Zawsze są jakieś ale. Jazz odskoczyło od reszty w sposób niewiarygodny. Oni masakrowali rywali. Na dodatek Jazz ma najlepszego młodego centra najlepszego młodego Power forwarda. Z czego obaj tworzą idealny duet w obronie. Do tego Hayeard który rzuca rękawicę w twarz tym wszystkim którzy twierdzili ze Parsons jest sporo lepszy. Jesli do tego dodamy przyszłą gwiazdę tej ligi Exuma to powtórzę jazz siedzi na żyle złota.

 

Czego jazz potrzebuje? Strzelb za 3

A czy mają na to kasę?

 

Lista plac

Hayward 15,41

Favots 11,93 OMG

Burks 9,21 OMG!!

Booker 4,77

Exum 3,78

Burkę 2,66

Hood 1,35

Rudy. 1,17

Jerrett 0,95

Millsap 0,85

 

Razem 52,08

do tego lyles za jakies 2 banki

Może Ingles za jakieś 1,6

I zostaję ok 10 baniek na strzelca za 3

 

Wes chce 15 odpada. Caroll chce do nowego jorku. Danny Green no jego to cała liga chce. Reszta opcji ryzykowna. Jeszcze nie analizowałem

Szkoda że wzięli surowego jak stumilowy las Lylesa ale podobno Oubre nie pasował im do profilu psychologicznego. A booker miał fatalny wrkout

 

Niemniej jazz musi zgarnąć dobrego strzelca za 3 albo handlować treyem i pickami po takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz co jest plotką a co prawdą w organizacji gdzie rzadko kiedy idą przecieki.

A exum miał zakaz wbijania pod kosz aby nie doznał kontuzji. Coś jak Rudy w pierwszym sezonie

ja nie zakładam tego jako pewnik, ponoć szukają ile w tym prawdy who knows, ja akurat uważam, ze ludzie którzy są najblizej wiedzą wiecej niz jacys forumowicze, którzy tylko uprawiaja gdybologię.

niemniej próbuje zrozumieć, gdyby faktycznie miało się coś takiego dziać i nie łapię ewentualnie takiej zamiany

 

mimo wszystko Exuma bedzie mozna po paru latach uwazac za niespełnionego, wzgledem oczekiwan podczas draftowania.

 

 

tak btw. to Robin Hood jesli bedzie sie prawidłowo rozwijał to powinien coraz wiecej wnosic, głównie scoringiem.

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Millsap zostaje ma 2 lata gry za grosze i to jazz decyduje.

Hood tak będzie coraz lepszym 3&D. A dante ma wizję pick and rolla ma cholernie dobrą obronę i pierwszy krok jaki ma tylko westbrooj. Tyle że tego ostatniego nie wykorzystywał. Miał się uczyć rzutów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy specjalnie tak pisałeś Tizz, ale ten gość ma na imię Rodney, nie Robin.

zapamietam ;]

 

mnie Hood pozytywnie zaskoczył, dosc wszechstronny się nawet okazal.

 

 

jak tego Noela traktowaĆ to nie wiem, dla mnie to 5 ale w 76 musi być 4.

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że favors ma lepsze rim protection. Wymusza dużo strat w pick and rollu

w ogóle lepiej broni picki od Noela. Ale fakt że Noel gra w fatalnym systemie i trudno go ocenić

o jakim fatalnym systemie piszesz?

 

Favors do momentu kontuzji, od trade'u Kantera miał chyba większy impakt na obronę niż Gobert i jest znakomity, ale Noel zanotował jeden z najlepszych defensywnie debiutanckich sezonów od czasów ... Robinsona. pod względem potencjału kaliber dominacji tych nagród DPOTY w niedługim czasie.

 

jeżeli chodzi o wymuszanie strat chyba nie ma lepszego wysokiego w lidze niż Nerlens...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niemniej jazz musi zgarnąć dobrego strzelca za 3 albo handlować treyem i pickami po takiego

Co do Treya, to właściwie na większości serwisów przed draftem już poszło, że Jazz są gotowi do sprzedaży/wymiany tylko nie za picki. Czyli sprawa jasna. Wobec potencjału Exuma (nawet jeśli nieco overrated ;-) ) i rozwoju Hooda, a przede wszystkim Inglesa (dla mnie ten koleś to jedno z odkryć sezonu) Burke jest całkowicie zbędny. Nie ma dynamiki i przeglądu gry jak Dante, rzuca gorzej niż Hood, IQ i walecznością Aussie Jose bije go na głowę. Mnie zdziwił tylko jeden wpis, a propos Lylesa

 

It all makes Lyles a nightmare matchup, a playmaker and facilitator that the Thunder has never really had from a big man. Think Boris Diaw, only Lyles is taller, longer and more athletic.

 

I komentarz: Is Lyles Utah playmaker of the Future? :numbness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma burke do gadania tak grając, powinien się cieszyć że w dl nie musi walczyć o miejsce w składzie, plus jeśli faktycznie jest tak marny jak wyglądał w zeszłym sezonie to już chyba lepszego momentu się nie znajdzie do opchnięcia go, no i jak znalazł się kupiec na bargsa to i na niego by się znalazł. Lyles fajny prospekt, mi tylko Payna żal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co go wymieniać?? Wiadomo że starterem nie jest. Na lawke jest ok. Do tego tani i za dwa lata będzie go można tanio przedłużyć. Na ławce rezerwowych nie mamy dużo strzelb niech zostanie. Zwłaszcza że jego minuty będą ograniczane jak wróci Alec a Exum nabierze masy i kondycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.