Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

DeAndre Jordan wymyślił fantastyczny sposób, jak rozwalić wybraną przez siebie drużynę NBA. Wystarczy umówić się na początku offseason na maksymalny kontrakt, poczekać aż najlepsi wolni agenci znikną z rynku, a potem się rozmyślić

Właśnie tak kminiłem, czy tak nieoficjalnie po cichu Doc z DAJem się tak nie ugadali wcześniej - zawsze to sposób na zlikwidowanie jednego rywala chociaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu zakazać wszelkie wcześniejsze formalne spotkania i negocjacje, nie chodzi mi tutaj o jakąś rzeszę agentów sektora 16, ale po prostu jak coś wycieka, że jest już ustalone to jest karane grzywną bądź jakimiś restrykcjami (już teraz to działa w niektórych przypadkach). Z drugiej strony jeśli jakaś dorosła osoba coś deklaruje (oczywiście, że chciałem napisać tępy duży murzyn o proporcjonalnie małej inteligencji) to powinno być to jako pewnik, ale z drugiej strony może pogódźmy się z tym, że tym ludziom ufać nie można i jeśli będzie to precedens (mówiąc o takiej skali) to w przyszłości może stać się to jedną z głównych strategii offseason? Tu zbijemy jedną przeciwną drużynę, tu drugą, niestety trzecia przez naszą nieuwagę nas zatopiła...

Edytowane przez Pozioma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony może pogódźmy się z tym, że tym ludziom ufać nie można i jeśli będzie to precedens (mówiąc o takiej skali) to w przyszłości może stać się to jedną z głównych strategii offseason?

 

Coś jak kukły w The Crims, co? Wystawiało się jakieś fejkowe konto z marnymi statystykami, ktoś myśli, że sobie łatwo obije, a tutaj taki myk, bo kukła w gangu i samemu się lądowało w szpitalu. Tutaj działa to na zasadzie zapewnienia podpisania kontraktu, w rzeczywistości umowa słowna wydaje się być jedynie kukłą, zawodnik wraca do swojej drużyny a ci, którzy mieli go podpisać zostają z niczym, bo już nikogo ciekawego nie ma i czekają na następne FA. Problem w tym, że nawet w tej internetowej gierce ta technika jest zabroniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, umowa słowna funkcjonuje w zastępstwie umowy papierowej (notarialnej), ale jeśli umowa papierowa w danym czasie jest niemożliwa do podpisania (nielegalna) to słowna jest gówno warta.


Chandler%20Parsons.jpg

 

"Dajcie mi tego murzyna, tego z krótkimi włosami. On oszukał naszego pana!"

W tym przypadku myślę, że murzyn z łatwością zemściłby się za te wszystkie lata niewolnictwa :P

Edytowane przez Pozioma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Clippers przekonali Jordana do pozostania.Cytując Wojnara

 

So far, Clippers able to keep everyone else out of house, including Cuban, agents. Everyone. They're in four-corners until midnight Eastern.

 

 

 

KABARET.Jeszcze zabawniej będzie,jak Cuban wpadnie tam,a ci go nie będą chcieli wpuścić.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee plus Looney to byla opcja zejscia z calego kontraktu

Tutaj mamy tylko zejscie z 5 mln

Roznica 10 mln chyba widoczna?

robią stretch kontraktu i miają zejscie z 12mln, różnica chyba widoczna?

ale oczywiscie musiales to przedstawic z jedynie korzystnej dla siebie strony, typowy foruming.

 

fakt faktem, bez Kevona, jesli w takiej formie to faktycznie pójdzie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/blakegriffin32/status/618960135050825729/photo/1 lol

 

 

Clippers coach and president Doc Rivers and owner Steve Ballmer won't leave the house, awaiting 12:01 a.m. ET time when they can sign him to a five-year contract worth more than $110 million, league sources said. Dallas Mavericks owner Mark Cuban has been unable to connect with Jordan to get another audience with him, sources said. Jordan's agents with Relativity Sports are expected to meet with him at the house Wednesday night, but it hasn't happened yet, sources said.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeAndre Jordana podpisze 5-letni kontrakt z Clippers za 110mln. To nieźle przerobił Mavs, ale nie lubię czegoś takiego, DJ zachował się jak pipa. Już czekam na jakiś mecz LAC w D-Town.

 

- Jeremy Lin w Hornets :) który też był opcją dla Dallas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonny Weems i ponownie Ronnie Price w Suns jako backupy. Kendall Marshall dostępny ale nie, nie da się podpisać normalnego zaplecza.

Lina potwierdzam, chociaż on chyba miał do Clipps trafić.

Przypadek?

DJ sridżej. Jak Cuban potrzebuje zajebistego centra, świetnego w defensywie, stanowiącego postrach dla przeciwnika to mam takich dwóch. Chyba, że Tyson rondo objedzie i zawinie na Texas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.