Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

wygląda  na  to  , że  w  Portland  przebudowa  ....  LMA  na  bank  odejdzie  , Wes chce  chorych  pieniędzy  , aflalo  pewnie  ciut  mniejszych ( 10-12 )  postawią  na  lilarda  (  max  w  przyszłym  roku )  +  zaczynają  zbierać  młodzież  szkoda  bo  był  fajny  zespół  na  PO   z  którym  gdy  byli  zdrowi  każdy  miał  problemy  , ale  cóż  takie  życie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no  może  tak  być  

 

to  ja  bym  dorzucił  na tej  liście  życzeń LMA  ......    Cavs  !  u  boku  Lebrona    misia i  to  nie  jednego  by  przytulił 

wiem , że niektórzy  podjarali  się  dobrymi występami Tristana  , ale  skoro  masz  szanse  na  LMA  to nie  zastanawiasz  się  długo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzice Kevina mieszkają na przedmieściach Portland. Taki jest plan blazers. Dadzą maxa love

 

Nie oni jedni rzucą mu maksa.

 

Report: Raptors are exploring trades for Kyle Lowry, DeMar DeRozan, and Jonas Valanciunas

to  ja  bym  dorzucił  na tej  liście  życzeń LMA  ......    Cavs  !  u  boku  Lebrona    misia i  to  nie  jednego  by  przytulił 

 

Brzmi znajomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Nuggets have made injury plagued but offensively talented forward Danilo Gallinari available for trade, a source told Yahoo Sports.

 

a  jeszcze  nie  tak  dawno  temu  ogłaszali  , że  Gallo + Nurkić  są  tymi  na  których  będą  budować  zespół   

jak  to  się  wszystko  zmienia    , wystarczy lekki  wiaterek od  morza  i  zwrot  o 180 stopni :smile-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMA od jakiegoś czasu jest najwyraźniej znudzony Portland. Matthews jakiego znamy może już nie powrócić. Batum, wiadomo. Poza tym ile lat można grać bez ławki. Może faktycznie uderzą w Lova a jak nie wyjdzie to rozpędzą całe towarzystwo poza Lillardem, McCollumem bo to kumpel Lillarda i Leonardem. Szkoda, że z pickami krucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

swoją drogą potencjalna wymiana lalek pozyskujaca Cousinsa obejmuje #2,Randle i Claksona, teraz jakos to wygląda niby choc ja bym Randla unikał jak ognia.

Karl szuka pg a przeciez Jordan jeszcze takim nie jest na poziomie nba wiec wygląda, że braliby bo lakers nic innego nie mają.

.

 

 

 Jak tys do tego doszedl? Bo ja czytam i tam raczej jest napisane cos innego. Sactos chcieliby i Randla i Clarksona i nr 2 i na dokladke wcisna kontrakt Landrego.LAL jakos nie pala sie do takiego scenariusza.

 

The Sacramento Kings and Los Angeles Lakers have exchanged the framework of a trade centered upon DeMarcus Cousins. Talks between the parties could intensify on Thursday. The Kings started to engage with teams and explore possible trade scenarios beyond the Lakers on Wednesday. George Karl pushed for Kings management to trade Cousins this spring and the front office and ownership have softened their stance privately on trading Cousins. Vlade Divac has sought the No. 2 overall pick along with Julius Randle and Jordan Clarkson, as well as unloading the two remaining seasons on Carl Landry's deal. The Lakers have no intention of including Randle for Cousins and are also reluctant to include Clarkson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love zostanie w Cavs. Podobnie JR. Podobnie LeBron.

 

Pewniakami są Love , Bron , Kyrie , Thompson i Mozgow a reszta to nigdy niewiadomo do tego trzeba dodać ,że na pozycji dużych oprócz TMozgow jest takze Varejao oraz Sasha Kaun który takze ma trafic wkoncu do NBA w tym roku a prawa maja Cavs , coś za dużo tych wysokich , za dużo... licze ze Clevland tez beda brali udział w jakis mini tradach ;)

Edytowane przez Montello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Nuggets have made injury plagued but offensively talented forward Danilo Gallinari available for trade, a source told Yahoo Sports.

 

a jeszcze nie tak dawno temu ogłaszali , że Gallo + Nurkić są tymi na których będą budować zespół

jak to się wszystko zmienia , wystarczy lekki wiaterek od morza i zwrot o 180 stopni :smile-new:

Nawet ja to wczoraj ogłaszałem. Cholera nie mam pojęcia jak można handlować takim żywym srebrem jak Nurek?! Być ta kontuzja którą teraz leczy jest powodem tego, że się osrali. Gallo to Gallo, red flag, ale Juzka nie przeżyję :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.