Skocz do zawartości

Boston Celtics 2015/16.


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

No, udało się podpisać Mickeya na 4 lata:

 

 


Boston has signed 33rd overall pick Jordan Mickey to a four-year, $5M deal, league sources tell RealGM. Ex-LSU PF gets two guaranteed years

 

 

Jak na 2 rundowy pick 4 lata to dużo, ale może się opłaci. Zobaczymy.

 

I bardziej jako ciekawostka, James Young będzie trenował razem z Durantem:

 

The two share the same agent, and the former MVP invited Young to work out in Los Angeles. Durant is coming off foot surgery that limited him to 27 games last season.



“He’s going to be able to start being able to play soon,” Young said. “I can’t wait. He’s a great guy, a great offensive player, one of the best players in the league, one of my favorite players growing up. He’s an older guy, he’s been in the league and he’s doing great, and why not learn from somebody who is doing great? It will definitely take my game up to another level, especially confidence-wise, too.





“Work out with KD, I feel like somebody won’t be able to guard me [as effectively]. It [won’t be] as easy.”

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150727presser_0.jpg?itok=45i-Q3CI

 

Perry Jones, David Lee and Amir Johnson are introduced w/ Jerbeko & Crowder in Waltham.

 

"Every number 1-34 is basically retired." New Celtics players had some problems picking out their jersey numbers.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż za mocno. Teraz już się pewnie tego odwrócić nie da. A co do 20, to może też będzie zastrzeżona skoro od 2012 nikt jej nie zgarnął. 

 

Swoją drogą to też może być minus przy podpisywaniu wolnych agentów. Niby śmieszny powód, ale zawsze powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrakt Crowdera będzie spadał z czasem:

CK-JPPbUMAAlYWk.png

 

Dobra wiadomość. Teraz już jestem raczej pewny, że to będzie dobry kontrakt.

 

 

Pomysł z numerami z tego artykułu pewnie nie przejdzie póki co. Może się nad tym zastanowią za 100lat jak Celtics zajebią sobie numery od 1-99.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi zastrzeżonymi numerami to faktycznie ciekawa sprawa i może z czasem być problem. 

Mimo wszystko zarówno #34, jak i #5 pod kopułą zawisnąć muszą i basta. 

 

Ciekawym rozwiązaniem może być zrzeknięcie się niektórych zawodników, wzorem Loscy'ego swoich zastrzeżonych numerów na rzecz pseudonimów. No ale tu propozycja musiałaby wyjść od samych zawodników. 

 

Aż za mocno. Teraz już się pewnie tego odwrócić nie da. A co do 20, to może też będzie zastrzeżona skoro od 2012 nikt jej nie zgarnął. 

 

 

 

mam nadzieję, że do tego nigdy nie dojdzie. Podobnie, jak nikomu nie wpadnie do głowy zastrzeżenie numeru Rajona. 

 

Trzeba trzymać miejsce dla przyszłych mistrzów NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi zastrzeżonymi numerami to faktycznie ciekawa sprawa i może z czasem być problem. 

Mimo wszystko zarówno #34, jak i #5 pod kopułą zawisnąć muszą i basta. 

 

Ciekawym rozwiązaniem może być zrzeknięcie się niektórych zawodników, wzorem Loscy'ego swoich zastrzeżonych numerów na rzecz pseudonimów. No ale tu propozycja musiałaby wyjść od samych zawodników. 

 

 

mam nadzieję, że do tego nigdy nie dojdzie. Podobnie, jak nikomu nie wpadnie do głowy zastrzeżenie numeru Rajona. 

 

Trzeba trzymać miejsce dla przyszłych mistrzów NBA. 

 

Nie no z Rajonem to nie popadajmy w skrajność. Nie ma ilości alkoholu, którą trzebaby wypić, aby na poważnie rozwać taki pomysł.

 

Co do #20 to, mimo że nie jestem fanem Celtów, to z niecierpliwością czekam na zastrzeżenie #34 i #5, co będzie pięknym prztyczkiem w ten durny nos Judasa Shuttleswortha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie widze czemu Celtics mieliby zastrzegac Garnetta, to byl dla niego epizod z 1 mistrzem. Gdyby tak wszystkich zastrzegac to zaraz trzeba bedzie 3 cyfrowe numery na koszulki wprowadzac. To, ze kiedys ktos bezmyslnie kogos zastrzegl, to chyba nie jest powod by dalej to robic?

 

 

Rozumiem, gdyby to sie dzialo w jakims klubie, dla ktorego byloby to pierwsze mistrzostwo w historii to mogliby zrobic wyjatek, ale w Bostonie? 34 jak najbardziej, ale nie 5. Oczywiscie tragedii by nie bylo, ale wg mnie do zastrzezenia numeru w klubie trzeba byc bardziej zwiazanym z konkretnym klubem, predzej widze zastrzezenie w Minni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KG był kołem zamachowym późniejszych sukcesów pod szyldem big3. Imo najważniejszym elementem tej drużyny. Nie wyobrażam sobie aby ktokolwiek miał choć cień wątpliwości czy nr 5 powinien być zastrzeżony. Na pewno nikt związany obecnie z Celtics i podejmujący tego typu decyzje. Tu nie ma nawet co dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie można zastrzegać tylko dlatego, że niektórzy których wcześniej zastrzegli zrobili mniej. Jednak KG według mnie w pełni zasługuje dlatego tym bardziej bym 5 zastrzegł. To dzięki niemu wróciła nadzieja na sukcesy w Bostonie. Jak to kiedyś ktoś powiedział(chyba Doc) - KG zmienił(czy też przywrócił) kulturę gry w Bostonie. 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to idąc waszym tokiem rozumowania Allena też powinni zastrzec, bo również walnie przyłożył się do sukcesu Big 3. Też weźcie pod uwagę, że Celtics to nie Bobcats, czy Nuggets, że można zastrzegać, bo w sumie może potem nawet nie będzie kogo. To organizacja z tradycjami i moim zdaniem powinno być tak, że ktoś na prawdę na to zasługuje. Żeby chociaż KG dotrzymał słowa i został Celtic for life, a tak, końcówką kariery pokazał, którą organizację na prawdę zawsze miał w sercu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to idąc waszym tokiem rozumowania Allena też powinni zastrzec, bo również walnie przyłożył się do sukcesu Big 3. Też weźcie pod uwagę, że Celtics to nie Bobcats, czy Nuggets, że można zastrzegać, bo w sumie może potem nawet nie będzie kogo. To organizacja z tradycjami i moim zdaniem powinno być tak, że ktoś na prawdę na to zasługuje. Żeby chociaż KG dotrzymał słowa i został Celtic for life, a tak, końcówką kariery pokazał, którą organizację na prawdę zawsze miał w sercu.

Przecież do wymiany do Nets KGiego namówił Pierce, no i Ainge, który chciał przebudowy. On nigdzie nie chciał odchodzić. A to, że Sota to jego drugi(lub jak kto woli pierwszy) dom to nic nie zmienia, koszulkę powinien mieć zastrzeżoną tu i tu. Zresztą Amir chciał 5 i nie dostał - to chyba już rozwiązuje kwestie tego czy KG będzie zastrzeżony czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież do wymiany do Nets KGiego namówił Pierce, no i Ainge, który chciał przebudowy. On nigdzie nie chciał odchodzić. A to, że Sota to jego drugi(lub jak kto woli pierwszy) dom to nic nie zmienia, koszulkę powinien mieć zastrzeżoną tu i tu. Zresztą Amir chciał 5 i nie dostał - to chyba już rozwiązuje kwestie tego czy KG będzie zastrzeżony czy nie. 

Dokładnie, nie wiem jak można porównywać odejście KG z odejściem Allena. 

 

Allen sam odszedł, mimo, że Celtics chcieli go zatrzymać. Garnett zrezygnował z opcji tylko dlatego, że odeszli Rivers i Pierce, który sam go namówił, żeby pograli jeszcze razem. 

 

Ja byłem przeciwny temu tradowi, uważałem że Pierce i Garnett są za bardzo związani z Bostonem, aby ich oddawać. Tym bardziej, że nie była to jakaś piorunująca oferta. Nie zmienia to jednak faktu, że ten deal był dla Bostonu korzystny, przyspieszył i ułatwił proces przebudowy ze względu na całkiem wartościowe picki. 

Także w sumie można stwierdzić, że to iż Garnett zgodził się zrezygnować z TC, dzięki czemu doszło do tego tradu to kolejny kamyczek w ogródku przybliżający go do zawiśnięcia pod kopułą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.