Skocz do zawartości

Boston Celtics 2015/16.


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co kombinuje Ainge.

Po tej wymianie macie taką ilość PF, którzy potrzebują minut, że spokojnie starczyłoby na obsadzenie kilku drużyn.

 

Od strony GSW to też dziwny ruch.

Sądziłem, że będą chcieli więcej zaoszczędzić.

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Babb bedzie jeszcze dolaczony d otejwymiany prawdopodobnie bo tamsie hajsy nie zgadzaja, Lee chyba 15 a Wallace 10

 

ciekawie to teraz wyglada w Bostonie pod koszem, Olejnik, który nie nadaje się na centra, Lee bez obrony, leniwy Sully, wyjdzie na to ,ze krokodyle łapki Zella tam bedzie znowu ogarnial a jedyną jakąś ostoją w pomalowanym na ten moment bedzie jechany tu przez wiekszosc Amir.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego wymiany z Lee. Dla GSW to spora wartość dodana - oszczędzają kupę kasy, a Lee średnio pasował do koncepcji drużyny.  Jeśli chodzi zaś o Celtów to może chodzi o to, żeby w Bostonie pojawił się doświadczony weteran, który może dać 18/9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry ruch Ainge'a. Wymiany wychodzą mu z reguły bardzo dobrze i tego powinien się trzymać.

 

Ja nadal żałuję tego Amira, bo jakby w to miejsce podpisał Hibberta to wyglądałoby to już naprawdę nieźle.

Sully już chyba definitywnie jest do odstrzału, mam tylko nadzieje że coś ugrają w zamian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaką teraz on może mieć wartość? Słaby sezon połączony z kontuzjąi problemami z wagą plus nadmiar PF w Bostonie raczej nie będą sprzyjać ewentualnym negocjacjom. Ja bym go przynajmniej do deadline nie wymieniał, chyba że naprawdę trafi się jakaś okazja na wartościowego grajka w zamian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież on tak wyglądał też w zeszłym roku, była taka sama gadka o schudnięciu w lato. 

Tylko, że rok temu od nikogo nie dostał za to zjeby a teraz Danny go ostro opierdolił za to i była lekka afera co nawet Sullingera ojciec coś miał tez na ten temat. Cos tam w klauzuli tez jest jesli chodzi o jego wagę.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się jak WM opowiadał anegdotę o surowym ojcu Sulliego i rzeczonej nadwadze,true.Tutaj jest odwrotna sytuacja do Bosha który z drugiej strony nie może przybrać na wadze tylko w tym wypadku raczej jest to związane z przemianą materii.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mickey podobno dostał ofertę 4 letniego kontraktu od Celtics i kręci nosem. 

 

According to sources, the Celtics were offering the No. 33 overall selection a four-year deal — two years guaranteed and two more at the team’s option — that was the richest given a second-round pick.

League sources here at the summer league said Mickey was looking for a shorter-term commitment and, when it appeared neither side would move, the 6-8 forward was prepared to sign the tender offer — a one-year, non-guaranteed rookie minimum of $525,093. Players who sign such deals become restricted free agents at the end of the season.

http://www.bostonherald.com/sports/celtics_nba/boston_celtics/2015/07/celtics_notebook_marcus_smart_dislocates_fingers_in

Można by nawet docenić go za pewność siebie, ale to jest chyba lekka przesada. Mam nadzieję, że się jakoś dogadają.

 

Dodatkowo, Smart coś sobie zrobił w rękę, ale podobno nie jest nic złamane. Na szczęście.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz  młodzi  jak  popatrzyli  w  to  lato jakie  miliony  latają  to  niektórzy  chcą  pewnie  2 letni kontrakt lub 1- roczny   , aby szybciej  załapać  się  na  kase  

przykład  KJ  jak  znalazł  ponoć  Houston  chce  mu  dać  5 baniek  za  sezon  a  tak  np  miałby  niecałe  4 mln  w  4 lata więc  jest  o  co grać 

Edytowane przez derick13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.