Skocz do zawartości

Boston Celtics 2015/16.


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę,że w pierwszej kolejności trzeba uderzyć po Harrisa.Nawet jakbyśmy mieli mu dać jego maxa,czyli te 15,8mln w pierwszym roku,to w obliczu nowej umowy telewizyjnej,jego wieku,uniwersalności i ciągłego progresu,moglibyśmy się o niego pokusić.Gdyby ktoś jednak uważał,że 16mln za Harrisa to śmiech na sali,zapraszam do dyskusji ;)http://www.basketballanalyticsbook.com/2015/05/06/the-nbas-most-underrated-player/ .Poza tym wypadałoby się zakręcić za jakimś fajnym centrem.Tutaj idealny kandydat w naszym zasięgu to R.Lopez.Stosunkowo tani jak na solidnego centra,dobry obrońca.Jego brat teoretycznie lepszy,a w praktyce 2x droższy i podatniejszy na kontuzje,poza tym chyba zostaje w Nets.Może Kosta Koufos?Reszta markowych nazwisk,które są FA łącznie z Lovem imo poza naszym zasięgiem.Tutaj Danny musi szukać wymian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harris to no-brainer. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony na Maksa dla niego, ale trochę pooglądałem, poczytałem i chętnie bym go w Bostonie zobaczył. Tym bardziej, że może też pograć na 4.

Żadnych Splitterów, R. Lopezów bym sobie nie życzył, szkoda kasy. Jak się nie uda nikogo fajnego na C wyciągnąć to chętnie bym widział Koufosa, który będzie pewnie grał za połowę tego co Lopez, a prezentuje podobny poziom.

 

WCS jest rozważany do wymiany? Bo jakby co to mogę Dannemu podrzucić parę pomysłów na trade z Sac/Den.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy aż tak cicho? Co chwile pojawiają sie w plotkach w których jest część prawdy. Sam Danny obiecał na konfie, że bedzie polował na FA ale może być tak, że zajebie faila jak w dzień draftu jesli chodzi o wybieranie z wyższym pickiem. Trzeba czekać i zobaczyć co wykombinuje ;p Z tego co pisał Wojnarowski to Boston cały czas czeka na decyzje Love ( chodzi tutaj o rozmowe jego z Bostonem), tylko żeby czasem za długo nie czekali bo FA powoli Celtom uciekają.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej tabelki to tylko Harris, ew. Koufos/Asik za maks. 5-6 baniek. Lopezowi trzeba będzie dać ponad 10 baniek, a nie jest tyle wart. Reszta to leszcze, albo są zbędni.

Co GSW dopłacają do Lee? Z Barnsem brałbym od ręki.

 

Ponoć Mavs sobie przypomnieli o Crowderze. Ciekawe ile ew. mu zaproponują. Liczyłem, że uda się go tanio przedłużyć, ale chyba może być z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że umowy tylko 2 letnie. Prognozy Shevcu póki co się sprawdzają. Sami pg i pf. Co Danny kombinuje, to nie mam pojecia. Gorzej, że zaczynam się zastanawiać czy on ma pojęcie. Po co nam Amir??!! 

 

Danny fajny chłop, ale podobnie jak Mitch już nie ma tego blasku? Choć czuje, że u nas to się skończy tym, że weźmiemy tego Lee z GSW plus tego roookasa z #30 i Lee będzie grał na C. Możemy się kochać i nienawidzić, ale chyba jesteście tak jak my w czarnej dupie... pora na czas Robina Lopeza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bankowo, ze poleca jakies wymiany bo team nie jest zbalansowany. Ciekawe co Danny kombinuje.Bass zapewne na wylocie, to samo z Olynykiem lub Sullingerem. Amir Johnson 12 mln, moze i za dużo ale + ten, ze umowy 2 letnie to samo z Jerebko. No nic czekam co sie wydarzy dalej, bo wszystko jest naprawde bardzo dziwne.


Niech zwijają, bo aż się boję ile kasy mu Danny zaproponuje. 

Wypad od Crowdera ! :tongue: Ale też jestem ciekaw ile dostanie hajsu, będzie można sie wzorowac w sumie na kontrakcie Carrolla i Aminu :)

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na jakieś wymiany, Danny ciągle jest w nich dobry. 

 

Crowder 5mln za rok może być, ale pewnie dostanie więcej, Nie przesadzajmy, takich jak Jae to można sobie znaleźć w drafcie, tylko najpierw trzeba przestać wybierać samych PG.

 

Edit: zresztą, takich jak Jerebko też, a dostał 10/2. Ehh

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Ainge czai się na wymiany jeśli wolnego capu nie uda sie wykorzystac na dobrych graczy, Celtics mają sporo picków i jesli sie nie myle to tez ciekawe wyjatki do wykorzystania chocby za wymiany Rondo czy Prince'a.

Pytanie czy uda się i kogo można wyciągnąć. Może warto sprobowac po Hibberta z Indy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.