Skocz do zawartości

Boston Celtics 2015/16.


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

No, jak gwiazda to Duranty i "podobne klimaty", "legitnego", a nie stat-fillera, który dobrze wygląda na papierze.

W takich momentach przypomina mi się Shareef Abdur-Rahim i jego flirty z tytułem króla strzelców. To w sensie negatywnego przykładu, jakiego sortu ludzi nie warto ściągać pochopnie ;)

 

chociaż na starość z Kings doszedł do PO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Shareefa Abdur Rahima posta wyżej pisałem akapit o Kevinku Love, żeby go czasami nie ściągali, ale sobie myślę ładna niedzielna pogoda, więc nie będę od rana go hejtował ;)

zanim zaczniesz tak sie obsrywac, zobacz sobie porownanie LMA z KL z tego sezonu. jeden jest jechany niemilosiernie (moze i slusznie do jakiegos tam stopnia) a drugi to normalnie allstar jego mac...jeden w dodatku ciagle traci wage i ma byc lepszy....

 

 

2891xQP.png?1

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim zaczniesz tak sie obsrywac, zobacz sobie porownanie LMA z KL z tego sezonu. jeden jest jechany niemilosiernie (moze i slusznie) a drugi to normalnie allstar jego mac...jeden w dodatku ciagle traci wage i ma byc lepszy....

 

 

2891xQP.png?1

To co pokazales wlasnie potwierdza ze KL to gracz gó... PF i 41% z gry. Naprawde marnie! Plus dla Aldridga. Dodatkowo Aldridge zaczal sie mocno starac w obronie i jest juz integralna jej czescia w SA. KL to słupek do mijania. Ja od poczatku sezonu uwazalem ze LMA nie gra na odpowiednim poziomie ale to sie zmienia. Dopasowal sie do zespolu czy raczej zespol dopasowal sie do niego. Nie istotne. Z GS musza grac w pelni zintegrowana defensywa i byc moza ta ich masa podan nie jest wskazana przeciwko GS a wiecej iso game. Teraz mamy 4 wcielenie SA z czasow TD.

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają niby pokazywać te linijki które wrzuciłeś?

pkt/zbiorki/asysty/minuty te same za ten sam sezon. jeden jest 1-2 opcja, drugi jest 3cia. jesli ktos gra trojki to chyba logicznym jest, ze FG% bedzie mial nizszy, chyba ze jest Currym, a pt/mecz przy tych samych minutach maja praktycznie taki sam. plus/minus na korzysc LMA (7.5 vs 5.5) chociaz w przegranych spotkaniach podobny. wczesniej na to nie zwrocilem uwagi (nei wiem na ile dane z waga sa aktualne), ale Love wyglada, ze ma wiekszy problem z waga nizeli LMA mial kiedykolwiek.

To co pokazales wlasnie potwierdza ze KL to gracz gó... PF i 41% z gry. Naprawde marnie! Plus dla Aldridga. Dodatkowo Aldridge zaczal sie mocno starac w obronie i jest juz integralna jej czescia w SA. KL to słupek do mijania. Ja od poczatku sezonu uwazalem ze LMA nie gra na odpowiednim poziomie ale to sie zmienia. Dopasowal sie do zespolu czy raczej zespol dopasowal sie do niego. Nie istotne. Z GS musza grac w pelni zintegrowana defensywa i byc moza ta ich masa podan nie jest wskazana przeciwko GS a wiecej iso game. Teraz mamy 4 wcielenie SA z czasow TD.

no to wez nie porownuj goscia ktory gra jako hybryda z LMA ktory tylko w post siedzi. nie wpadles, ze gosc ktory zyje takze z trojek bedzie mial nizszy fg% ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pkt/zbiorki/asysty/minuty te same za ten sam sezon. jeden jest 1-2 opcja, drugi jest 3cia. jesli ktos gra trojki to chyba logicznym jest, ze FG% bedzie mial nizszy, chyba ze jest Currym, a pt/mecz przy tych samych minutach maja praktycznie taki sam. plus/minus na korzysc LMA (7.5 vs 5.5) chociaz w przegranych spotkaniach podobny. wczesniej na to nie zwrocilem uwagi (nei wiem na ile dane z waga sa aktualne), ale Love wyglada, ze ma wiekszy problem z waga nizeli LMA mial kiedykolwiek.

no to wez nie porownuj goscia ktory gra jako hybryda z LMA ktory tylko w post siedzi. nie wpadles, ze gosc ktory zyje takze z trojek bedzie mial nizszy fg% ?

LMA się ogarnął i przez ostatnie 29 meczy robi 21,8/8,6 na 55,4 fg w 31.4 minuty. To jest kosmos i porównywanie do niego Love jest śmieszne. Z LMA w składzie w takiej formie Cavsi byliby w gronie faworytów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMA się ogarnął i przez ostatnie 29 meczy robi 21,8/8,6 na 55,4 fg w 31.4 minuty. To jest kosmos i porównywanie do niego Love jest śmieszne. Z LMA w składzie w takiej formie Cavsi byliby w gronie faworytów. 

ja mowie tu o sezonowych statach, doskonale zdaje sobie sprawe z obecnej formy na plus LMA, ale nie robmy z tego Love jakiejs totalnej padaki. Spurs postawili granie na LMA i ten ich nie zawodzi teraz, Love nigdy nie bedzie mial takiej roli w Cavs. 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol.Albo k****.

Love vs Davis vs Blake w tym roku adv deff stats, eye test każdy po min 8 spotkań - żadna tyczka z Kevina w obronie,cała trójka w cholerę blisko siebie, skończcie Pany z tym populizmem

Problem w Cavs leży w roto, mentalności (ex 1st opt vs oficjalnie 3, nieoficjalnie 4 albo piąta) i kreowaniu sytuacji. Jak Stan Johnson, który często wpuszczany jest w corner, by rzucał trójki, przy czym corner ewidentnie mu nie leży
Gówniany set sytuacji a kolo i tak robi 16/10, dajcie mi go. Opatulić go 3-4 rumakami ambitnymi i zero problemów po obu stronach. Ktokowliek, kto ma young core, miejsce na opcję 1/2 i dozę szacunku dla nowego gracza może go brać z rozwartymi udami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol.Albo k****.

Love vs Davis vs Blake w tym roku adv deff stats, eye test każdy po min 8 spotkań - żadna tyczka z Kevina w obronie,cała trójka w cholerę blisko siebie, skończcie Pany z tym populizmem

 

Elwood obudziłeś się wczoraj? Adv staty i eye test to narzędzia przeszłości. W chwili obecnej obowiązuje tylko i wyłącznie vinetest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Celtics dzisiaj prawdopodobnie przegrali walkę o 3 seed i o 50w, szkoda trochę chociaż przed sezonem obecny bilans bym brał w ciemno. Teraz oby się udało utrzymać te 4 miejsce i w PO Heat lub Hornets, mam nadzieję, że uda się wygrać tę jedną rundę.

To samo kibice Heat pisali 2 dni temu. Fatum jakieś. Also, seria Celtics-Heat zapowiada się pysznie. 

IT MIP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.