Skocz do zawartości

Boston Celtics 2015/16.


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

to mało meczów Celtics chyba oglądasz , Thomas to kozak w 4 kwartach w tym sezonie , wiele razy ciągnął solo Celtów . jeden mecz nie wyszedł to nic nie znaczy

 

Wiem bo Thomas swoimi rzutami w końcówkach posłał do piachu sporo moich kuponów u bukmachera

Kilka meczow widziałem między innymi z GSw jak nie potrafił zamknąć meczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Cloud

. Awans dał słaby wschód, z taką grą jak w ubiegłym sezonie Boston w tym roku nie miałby szans na po.

Oczywiście, nie krytykuję zawodników czy trenera za walkę do końca ani Aingea za jego ruchy - po prostu stwierdzam, że poprzedni sezon ułożył się tak ,,pechowo" dla Bostonu że stracili szansę na top zawodnika z bardzo mocnego draftu, zyskując w zamian stosunkowo niewiele.

 

@ Delfin

W zasadzie masz rację we wszystkim, co do Horforda to max dla niego to pewnik. Nie jest to typ przesadnie bazujący na atletyzmie, dlatego nie powinien za 3-4 lata zaliczyć przesadnego zjazdu. Dlatego w takim układzie to dobry Deal dla Bostonu - pod warunkiem oczywiście że Horford zostanie na dłużej. Korver najlepsze lata ma za sobą, ale to nadal solidny roles na stosunkowo krótkim i niewysokim kontrakcie. Do tego obaj idealnie pasuje do tego co gra Stevens.

W zamian oddajemy niewiele, może poza tym od MEM picki raczej mało wartościowe, Sully jest zbędny i widać że Ainge już raczej postawił na nim krzyżyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te picki i tak musicie opchnąć, więc jeśli pojawiłaby się szansa na Horforda za taką cenę to oczywiście nikt w obozie C's się nie będzie wahał, choć kluczowe byłoby zdobycie zapewnienia u samego gracza, że podpisze z Wami kontrakt w lecie.

 

Max dla Horforda to oczywistość, gość jest świetnym two-way graczem, ma stosunkowo mało minut w karierze i pasuje jak mało który center do dzisiejszej NBA (albo wręcz jutrzejszej ;) ). Zresztą najlepiej świadczy o tym fakt, że praktycznie do każdej drużyny ligi by pasował jako PF/C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta plotka o dealu z Hawks jest zapewne nieprawdziwa, bo chyba tylko jakiś no name o tym napisał także dupa z tego będzie.

 

@Regis - słaby wschód też się przyczynił do awansu, zgadzam się. Jednak, mimo tego słabego wschodu, tego awansu do PO by nie było jakby Ainge nie pozyskał Thomasa i Crowdera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego funkcjonującego działu o wymianach to wrzucam tutaj.

 

NBA Daily ‏@NBA_ballin 14 godz.14 godzin temu

Trade BUZZ: The #Celtics offered David Lee, Jared Sullinger and five draft picks to the #Hawks in exchange for Al Horford and Kyle Korver.

 

Three Celtics picks and two protected picks that Celtics have from Dallas and Memphis. All of them are from 2016-2020.One 1st, two 2nd, Memphis pick is top 7 protected, Dallas pick is top 12 protected. Don't know what ATL has said yet.

 

Imo

+ Zyskujemy strzelca z prawdziwego zdarzenia

+ Zyskujemy wszechstronnego centra

+ Oddajemy Lee,który nie ma żadnej wartości dodatniej dla zespołu i Sullego,którego sufit jest gdzieś między Tristanem Thompsonem a Kennethem Fariedem,o ile zrzuci trochę dupy i nabierze mięśni.

+ Nie tracimy żadnego picku Nets,generalnie zachowujemy większość assetów

+ Mały,krótki kontrakt Korvera

+ Korver jako mentor dla Younga i Huntera.Dużo by się nauczyli jeśli chodzi o dystansowe granie

+ Thomas+Horford = większa szansa na wyciągnięcie jakiegoś sensownego FA(w KD,LBJ,Drummonda nie wierze,ale DeRozan,Batum,Barnes,może Beal,dlaczego nie)

 

- Korver ma 34 lata,w tym sezonie zaliczył regres formy,jest duże prawdopodobieństwo,że nie będzie przeżywać 10 młodości jak Pierce.

- Horford ma ostatni rok kontraktu,nie ma pewności czy nam nie ucieknie po pół roku

- Horford żąda maxa(ale to plotka)

- Horford ma 29 lat.Tu jest problem nie tyle samego wieku,co doboru kontraktu adekwatnego do przydatności drużyny na przestrzeni przyszłych lat.Nie wiem czy warto się pakować w maksymalną umowę.Żeby nie było przypadku Stoudemire'a

Also dostajecie gościa mogącego dać cenne rady Smartowi i Turnerowi jak rzucać panie premierze. Oraz można zepsuć? chemię Smarta przez oddanie dużego grubego. A grubi lubią się trzymać razem. 

 

Obecnie macie max 2 rundę, z Alem dojdziecie do finału konfy? Za rok, dwa wielce prawdopodobne. Teraz mając po drodze Raps z DeLoreanem i Bulls będzie lipton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cloud - ale nie da się ukryć,że C's kręcą się wokół Hawks,podobno rozważane jest też ściągnięcie Teague'a.

 

Chris Mannix @ChrisMannixYS 30.01

@PoloniusMonkey @CSL_Duke @RedsArmy_John C's make A LOT of calls. Arguably the most aggressive team in the league. Nothing imminent tho.

Edytowane przez delfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć kluczowe byłoby zdobycie zapewnienia u samego gracza, że podpisze z Wami kontrakt w lecie.

 

 

Wiem, że na zimne trzeba dmuchać, ale to raczej nie jest kołek w postaci DeAndrzeja i jak by Danny'emu powiedział że zostanie to na 99% by został. Ach ten 1%...

 

Jak dla mnie idealny fit dla Celtów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Delfin - Jasne, że coś z tymi pickami trzeba zrobić. Nie wyobrażam sobie, że Celtics w następnym drafcie wybiorą 8 rookich czy ile tych picków tam mamy. Zaatakowanie Horforda nie jest złym pomysłem, ale póki co szczegóły dealu dał jakiś no name, którego jednym źródłem jest pewnie jego własna głowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaatakowanie Horforda nie jest złym pomysłem, ale póki co szczegóły dealu dał jakiś no name, którego jednym źródłem jest pewnie jego własna głowa.

https://www.facebook.com/TheOpenCourt/photos/a.226841954132674.1073741828.214649982018538/567233330093533/?type=3&theater

 

Szczegóły dealu może i tak,ale temat jak widać jest

Edytowane przez delfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawks odda Horforda chyba tylko gdyby się zdeklarował, że z nimi na pewno nie przedłuży - jak dla mnie mało realne.

Horford w Celtics to Perfect fit, do tego idealnie pasuje do Simmonsa, którego przecież zgarniamy w drafcie. Jak nie teraz to może po sezonu się uda - zdecydowanie wolałbym dać Maksa jemu niż takiemu np. DeRozanowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bostończycy żwawo zmierzają ku postseason games i są chyba bliżej zagrożenia cavsom niż przykładowo takie bulls. 

 

teraz jednak żeby zrobić krok w przód i stać się realnym kandydatem do mistrzostwa konferencji trzeba by było dokonać w przysłym sezonie jakiś konkretych trade'ów żeby sprowadzić jakiegoś etatowego all-stara. assetów celci mają pełno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co rozumieć przez "contendera". Jeśli takiego contendera jak Spurs, OKC, Cavs, GSW, to nie o all-stara, tylko superstara i defensywnego anchora w farbie.

 

Jeśli przez contenderów rozumiesz te drużyny z 2nd tieru jak Toronto, Memphis, no to rzeczywiście, all-star wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać, że Celtics zaczynają przekonywać swoją grę i grają bardzo fajnie dla oka(te 46pkt w pierwszej kwarcie dzisiaj :onthego: ). Już myślałem, jak jeszcze parę tygodni temu byli poza play-offami, że będą grali w kratkę, a tutaj taka seria wygranych i to z nie byle kim. 

Edytowane przez rettz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile szansa na top centra jest całkiem spora ( po sezonie dostępni mogą być Horford, Noel, Lopez) to widoków na franchise'a z prawdziwego zdarzenia nie ma. Durant czy Westbrook raczej w stronę Bostonu spoglądać nie będą, dlatego największa szansa będzie, przy odrobinie szczęścia, na wyciągnięcie kogoś takiego w drafcie, co z kolei wydłuży okres oczekiwania. Top2 draftu plus jeden z tej trójki w zupełności mnie zadowoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.