Skocz do zawartości

Jest robota


Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

 

Warunek - trzeba umieć rozmawiać. Herosi internetowi co na żywo to tylko ścianę podpierają raczej będą mieć problem ze znalezieniem się w tym biznesie.

 

Miałem dodać zdjęcie Samanthy Fox ale by mi mój wolfpack temat zaszczuł ilością wejść i lagami na serwerze :]

<3 LOVLY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Elwood przetarł ścieżkę i to ja dorzucę. 

 

Miasto inne bo Kraków tak więc Bogu Cytrynówki nie bój się, żadna konkurencja. Warunki trza spełniać te same. Sprzedaż, ale ubezpieczeń, kredytów, obligacji, optymalizacji podatkowych i 396 pozostałych rzeczy. Gruba kasa ale dwa warunki. Jeden Elwood napisał:

 

Warunek - trzeba umieć rozmawiać. Herosi internetowi co na żywo to tylko ścianę podpierają raczej będą mieć problem ze znalezieniem się w tym biznesie.

 

Drugi - chcieć się uczyć bo jest tego w pizdu. Ale wielki świat finansów stanie otworem. Darmowe szkolenia są, m.in z tym o to Panem co nie którym na pewno jest znany, bo był psychologiem polskiej kadry kosza:

 

 

Ktoś z Krakowa, pisać na priv bo już mnie szlag trafia jacy ludzie niektórzy aplikują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagany papier (szumnie zwany wyższym wykształceniem) do takiej roboty?

 

Pytam raczej z ciekawości, bo to nie moja branża, a pracę mam i z Łodzi wyprowadzać się nie zamierzam. Po prostu kilka razy w swoim życiu napotkałem blokadę w postaci jego braku. Tzn. nie ważne, że bardzo dobrze znałem np. C++ i zgłaszałem się do roboty właśnie przy programowaniu w tym języku, skoro pracowdawcy woleli zatrudnić jakiegoś leszcza z papierem z Wyższej Szkoły Informatyki i Rybołówstwa, którego bym wessał nosem po pięciu minutach testu z wiedzy/umiejętności...

... gdybym dostał taką szansę.  :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Krakowa, pisać na priv bo już mnie szlag trafia jacy ludzie niektórzy aplikują.

 

True. Też ostatnio robilismy rekrutację (nie wpadłem na to, zeby na forum napsiac, ale raczej malo osob z czestochowy tutaj jest) i potwierdzam - najogólniej rzeczy ujmując - banda debili.

 

A Luxmed i benefit to dobra sprawa. Polecam.

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam specjalny katalog: nazywa się "Perełki na kwejka". Na razie nr 1 GOAT jest dla mnie laska co w CV - hobby napisała:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

malowanie paznokci

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jestem całkowicie poważny. Pomyśl co sobą reprezentuje osoba, której hobby jest malowanie paznokci i czy chciałbyś zaprosić taką osobę na rozmowę kwalifikacyjną?

 

A co to ma do rzeczy?

Niektórzy lubia jak 20 debili biega za nadmuchaną skóro-gumą i ją nogami kopią. Niektórzy lubią patrzeć jak inni po prostu biegają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.