Skocz do zawartości

Czy Lebron zdobywając mistrzostwo 2015 przebije osiągnięcia Hakeema i Dariusza ?


jezioraki

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak. Bardziej prawdopodobny jest wybuch III WŚ niż tytuł dla Cleveland. I analogicznie mozemy się zastanawiać który schron wybierze Wołodia, gdy wybuchnie, ale nie widze sensu...

Bez przesady, kontuzja Curry'ego jest dużo bardziej prawdopodobna od III WŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kontuzję złapie Curry to ten tytuł Jamesa niewiele zmieni w jego postrzeganiu, prawda?

W postrzeganiu zmieni wiele. Mimo wszystko 3 mvl finals i tylko Shaq, Duncan, Magic i Jordan będą mu w tym dorównywać, do tego tytuł w swojej franchise, Jestem pewien, że we wszystkich rankingach pójdzie ostro w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś mimo, że temat przejrzałem trzy razy nie ma odpowiedzi na moje pytanie. Raz piszesz, że oglądasz NBA od 95, drugi raz, że od 04, a teraz piszesz, że odpowiedziałeś na tamto pytanie a jednak nie.

 

Coś mi tu nie halo.

 

I co w tym pytaniu głupiego? Dodam, że bodajże w formularzu rejestracji albo jakimś wątku dla nowych kulturalnie się przedstawia od kiedy się pomarańczową ogląda.

 

"Nie ma głupich pytań, są głupie odpowiedzi". Co te przysłowia od siebie mają, że się sprawdzają? ;)

 

 

@LBS

 

Tu masz więcej:

 

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Dariusz_Szpakowski

 

Nie jestem pewien, ale może o tego chodzi?

Nie wziąłeś zmiennej ze niektóre pytania w formularzu mogą być idiotyczne, podobnie jak Dariusz Szpakowski, który emanuje od 2 dekad swoim brakiem wiedzy na temat piłki nożnej. To kretyn który ma wspaniały wokal. Podobnie jak wielu koszykarzy ze ścisłego topu którzy są wyjątkowymi debilami jak np. Wade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty tu z jakąś zmienną? Skoro ktoś napisał formularz to chyba nie jest on idiotyczny. Ja bym tak moderatorów nie nazywał :smile:

 

Od początku:

 

- oglądasz NBA od 95

- za chwile że od 04

- chwile później że już odpowiadałeś, a jednak okazuje że nie

- piszesz że robisz /quit na ten temat a dalej piszesz

- jakieś zmienne

- i jeszcze Wade obrażasz

 

Nie wiem co Ty bierzesz ale odstaw to bo Ci mocno szkodzi. Wygląda na delirium tremens...

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty tu z jakąś zmienną? Skoro ktoś napisał formularz to chyba nie jest on idiotyczny. Ja bym tak moderatorów nie nazywał :smile:.

 

Od początku:

 

- oglądasz NBA od 95

- za chwile że od 04

- chwile później że już odpowiadałeś, a jednak okazuje że nie

- piszesz że robisz /quit na ten temat a dalej piszesz

- jakieś zmienne

- i jeszcze Wade obrażasz

 

Nie wiem co Ty bierzesz ale odstaw to bo Ci mocno szkodzi. Wygląda na delirium tremens...

Co jest niewłaściwego w obrażaniu sztandarowego kretyna NBA. To jest debil któremu powiesz że stawianie swojego pomnika w ogródku jest niewłaściwe i on tego nie zrozumie.

 

Kolejny debil który myśli ze jest wybrańcem i terroryzuje swoje otoczenie.

 

" Skoro ktoś napisał formularz to chyba nie jest on idiotyczny " - mistrzostwo świata :) Zdobyłeś złoty medal :)

Edytowane przez jezioraki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty czytasz wszystko, czy tylko wybiórczo? A może brailem? Bo już nie kumam. Czy możesz się odnieść do wszystkiego co pisałem? A nie tylko do tego co Ci pasi? Mnie i 95% ludziom tutaj formularz nie przeszkadza, tylko Tobie idiotyzmem zalatuje.

 

Ale ja Ci napisze co jest idiotyzmem:

 

- idiotyzmem na tym forum jest zakładanie durnych postów z jeszcze głupszymi tytułami.

- idiotyzmem na tym forum jest niedotrzymywanie słowa. Jak się mówi, że się pisało w danym poście nie będzie to winno się słowa dotrzymać

- idiotyzmem jest pisać że ogląda się Garnetta od jego początków w NBA a za chwile idiotyzmem jest pisać, że NBA zaczęło się oglądać po odejściu Jordana.

- idiotyzmem jest obrażanie CUDYCH IDOLI. Jak to już zrobiłeś w poście New York Knicks i teraz Wadem

- idiotyzmem jest twierdzić, że jest on sztandarowym kretynem gdyż sądzę że Howard, McGee czy J.R. Smith mają bardziej do łba nasrane.

 

Póki co to Ty się skutecznie ośmieszasz. Nie ja. Powodzenia dalej. Jak chcesz jeszcze bardziej podpaść napisz coś na SAS i Duncana. Tu jest kilku takich co Cię zaraz ustawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty czytasz wszystko, czy tylko wybiórczo? A może brailem? Bo już nie kumam. Czy możesz się odnieść do wszystkiego co pisałem? A nie tylko do tego co Ci pasi? Mnie i 95% ludziom tutaj formularz nie przeszkadza, tylko Tobie idiotyzmem zalatuje.

 

Ale ja Ci napisze co jest idiotyzmem:

 

- idiotyzmem na tym forum jest zakładanie durnych postów z jeszcze głupszymi tytułami.

- idiotyzmem na tym forum jest niedotrzymywanie słowa. Jak się mówi, że się pisało w danym poście nie będzie to winno się słowa dotrzymać

- idiotyzmem jest pisać że ogląda się Garnetta od jego początków w NBA a za chwile idiotyzmem jest pisać, że NBA zaczęło się oglądać po odejściu Jordana.

- idiotyzmem jest obrażanie CUDYCH IDOLI. Jak to już zrobiłeś w poście New York Knicks i teraz Wadem

- idiotyzmem jest twierdzić, że jest on sztandarowym kretynem gdyż sądzę że Howard, McGee czy J.R. Smith mają bardziej do łba nasrane.

 

Póki co to Ty się skutecznie ośmieszasz. Nie ja. Powodzenia dalej. Jak chcesz jeszcze bardziej podpaść napisz coś na SAS i Duncana. Tu jest kilku takich co Cię zaraz ustawią.

Na bank pochodzisz z lubelszczyzny lub z podkarpackiego. Innego wytłumaczenia nie ma :)

 

Odpowiedziałem już wczesniej że Nba śledzę od pierwszych rund 1991, dość wnikliwie.

 

Jak będę miał okazję to Duncana też się przy...bie. Nie widzę jednak za bardzo do czego.

 

Możesz skupić się na temacie a nie jakieś wieczne wycieczki personalne robisz. Nie szukam kochanka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank pochodzisz z lubelszczyzny lub z podkarpackiego. Innego wytłumaczenia nie ma :smile:

 

Nie szukam kochanka :smile:

 

Błyskotliwością to Ty nie grzeszysz. W miarę inteligenty forumowicz klika na profil i wszystko wiadomo. Kraków dla Twojej informacji. A i znów obraziłeś. Ludzi z podkarpackiego czy lubelszczyzny. Ale widać sprawia Ci to radochę. Niczym biała czapeczka i Golf III na gazie jakiemuś gówniarzowi.

 

Nie wiem czy wiesz ale w psychologi jest specjalnie określenie dla takich jak Ty, z takim zachowaniem. Osoba na wszystkie sposoby szukająca poklasku i uznania, próbująca czymś zaimponować. Tylko że zamiast zaimponować wiedzą, statystykami Ty próbujesz zaimponować chamstwem i buractwem. Popisywaniem się i fapowaniem się "wow, założyłem temat! Mam już jedenaście stron". I takich ludzi to cieszy. A jak widzi krytykę, jedynym argumentem obrony jest obrażanie wszystkiego dookoła. A nie tylko ja się przyczepiłem do standardu jakim Ty się posługujesz.

 

To się leczy. Bo wartość swoją trzeba znać. Niestety jak się było gnębionym w szkole to net jest zbawieniem dla wielu. Ja zadałem proste pytania, na które odpowiedzi unikasz jak ognia. Dlaczego? Bo zaraz się okaże, że nie dawno kupiłeś Canal + w promocji z darmowym NBA a jedynym Twoim źródłem wiedzy do tej pory były gwiazdybasketu. A tak to byś odpowiedział i po temacie.

 

A z tym kochankiem to już naprawdę przykre. Dorośnij i się zachowuj. Może to pierwsze już zrobiłeś, a o to drugie apeluje. I pewnie nie tylko ja.

 

P.S: znów mijasz się z prawdą. Ale spoko. Wszędzie musi być jakiś klaun. Przyda się i tu :smile:.

 

 

Sprawdzam czy jeszcze funkcjonuje na tym forum  :smile:

 

 

Rób tak dalej to szybko się Twoje funkcjonowanie skończy.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błyskotliwością to Ty nie grzeszysz. W miarę inteligenty forumowicz klika na profil i wszystko wiadomo. Kraków dla Twojej informacji. A i znów obraziłeś. Ludzi z podkarpackiego czy lubelszczyzny. Ale widać sprawia Ci to radochę. Niczym biała czapeczka i Golf III na gazie jakiemuś gówniarzowi.

 

Nie wiem czy wiesz ale w psychologi jest specjalnie określenie dla takich jak Ty, z takim zachowaniem. Osoba na wszystkie sposoby szukająca poklasku i uznania, próbująca czymś zaimponować. Tylko że zamiast zaimponować wiedzą, statystykami Ty próbujesz zaimponować chamstwem i buractwem. Popisywaniem się i fapowaniem się "wow, założyłem temat! Mam już jedenaście stron". I takich ludzi to cieszy. A jak widzi krytykę, jedynym argumentem obrony jest obrażanie wszystkiego dookoła. A nie tylko ja się przyczepiłem do standardu jakim Ty się posługujesz.

 

To się leczy. Bo wartość swoją trzeba znać. Niestety jak się było gnębionym w szkole to net jest zbawieniem dla wielu. Ja zadałem proste pytania, na które odpowiedzi unikasz jak ognia. Dlaczego? Bo zaraz się okaże, że nie dawno kupiłeś Canal + w promocji z darmowym NBA a jedynym Twoim źródłem wiedzy do tej pory były gwiazdybasketu. A tak to byś odpowiedział i po temacie.

 

A z tym kochankiem to już naprawdę przykre. Dorośnij i się zachowuj. Może to pierwsze już zrobiłeś, a o to drugie apeluje. I pewnie nie tylko ja.

 

P.S: znów mijasz się z prawdą. Ale spoko. Wszędzie musi być jakiś klaun. Przyda się i tu :smile:.

 

 

 

Rób tak dalej to szybko się Twoje funkcjonowanie skończy.

Mam kompletnie w dupie czy temat ma 11 czy 500 stron, jezeli głównie musze sie przekomarzać na temat tego czy Lebron to faktycznie tłuk czy nie.

 

Liczyłem tylko na odniesienie sie do tematu. Wycieczki personalne zaczynacie Wy.

Zachowujecie sie jak plemię, któremu narusza sie świętości i są wściekli.

 

Odnieś się wreszcie do tematu a nie tworzysz jakies podstawy współczesnej psychologii.

 

Masz coś w tym temacie do powiedzenia czy będziesz badał ile to mam lat?

 

Mam przyjaciela z podkarpackiego a lubelszczyzne bardzo lubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.