Skocz do zawartości

Czy Lebron zdobywając mistrzostwo 2015 przebije osiągnięcia Hakeema i Dariusza ?


jezioraki

Rekomendowane odpowiedzi

imo Lebron jest trochę burakiem ale lotnym w sensie inteligentnym :rugby:

 

nazwa tematu rzeczywiście głupia, mniejsza ze sterydem ale gdybyś w międzyczasie nie wytrzeźwiał i nie powiedział kim jest "Dariusz" to dalej byśmy się zastanawiali o kogo k**** chodzi, po pijaku nie warto jeździć, podrywać dziewczyn i zakładać tematów na forum bo myśli się że wyszło fajnie a jest c***owo

 

Wygrana Cavs byłaby podobną niespodzianką co Mavs '11 choć nieco mniejszą i to, że Nowitzki późną wiosną 2011 stał się na kilka miesięcy Chosen One było bardziej zaskakujące niż James będący top 1, Cavs mają też prostszą drogę do finałów niż Dallas

Dzieki za opinie na temat jak ewentualnie widzisz Lebrona po takim rozstrzygnieciu w tym roku

LBJ akurat więcej niż jedną rzecz wykonuje dobrze. Chyba oglądamy inne ligi i innego LeBrona...

 

A i dalej mi a w zasadzie nam nie odpowiedziałeś z poprzedniego posta od kiedy to tak naprawdę oglądasz NBA? :)

Już odpowiadałem w temacie o Garnecie.

Nie będę sie powtarzał bo zrobiłem to z uprzejmości a takie pytanie można uznać właśnie za głupie.

 

Oświeć mnie, jakie to wyjatkowe umiejętności posiada Lebron oprócz gry w kosza?

 

Ja tylko słyszałem że ma doskonalą pracę nóg w salonie Bentleya :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu w ogóle robi temat pod takim tytułem? Chcemy niebezpiecznego precedensu, który spowoduje nazywanie tematów jak komu pasuje? Mogę zaraz założyć jakiś temat obraźliwy dla Spurs np. "Duncan to stary pies" i będzie ok? Wypad z tym gównem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chodzi o pierwsze mistrzostwo Houston jeszcze za czasów Thorpe'a i Mad Maxa? Generalnie jeśli Lebron bez Irvinga i Love'a zdobędzie jakimś cudem tytuł to będzie to dużo większe osiągnięcie niż Olajuwona i Nowitzkiego, ponieważ oni nie mieli zespołów przetrzebionych kontuzjami, sprawa jest prosta - lepiej mieć dwóch dobrych zawodników, którzy mogą grać niż dwie gwiazdy, które siedzą na ławce w skutek kontuzji.

 

Co do tych sterydów to myślę, że Lebron nie bierze ich więcej od innych, co najwyżej jego organizm lepiej na nie reaguje, poza tym jak on wygląda w stosunku do takiego Malone'a czy Bena Wallace'a (wszyscy podobnego wzrostu)? Moim zdaniem dość biednie. Taki Millsap w niczym mu nie ustępuje pod względem budowy. Polecam też obejrzeć sobie zawodników NFL czy większość sprinterów na 100 i 200 m, przecież w porównaniu do nich James to zwykłe chuchro.

Ze sterydami to żart. Każdy zawodowiec brał lub bedzie brał. Lebron to największy bydlak na pozycji rozgrywającego w historii, dlatego tak się wyróżnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu w ogóle robi temat pod takim tytułem? Chcemy niebezpiecznego precedensu, który spowoduje nazywanie tematów jak komu pasuje? Mogę zaraz założyć jakiś temat obraźliwy dla Spurs np. "Duncan to stary pies" i będzie ok? Wypad z tym gównem.

O tutaj mamy właśnie przykład koszykarza buraka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak może mnie nazywać burakiem ktoś, kto nie ma szacunku dla innych, nazywając temat w ten sposób? To właśnie ty jesteś modelowym przykładem buraczyny.

 

EDIT: dzięki mody za zmianę nazwy, szanujmy się :)

Edytowane przez puzonyyx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest obraźliwego w nazywaniu sportowca który latami bierze sterydy i wyjątkowo widać to po nim

" Steryd "

 

To jest nazywanie rzeczy po imieniu.

Swoją drogą bardzo kibicuję Lebronowi, dlatego też taki temat założyłem.

Jest wielu z Was która próbuje deprecjonować jego karierę na każdym kroku.

Temat jest po to założony by zobaczyć czy takie osiągnięcie bezsprzeczne uzmysłowi niektórym jak wspaniałego rozgrywającego mogą oglądać.

Nie.

Bo nie wygra z GSW.

Ja pytam o to gdy wygra z GSW.

 

Spróbuj jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w ogóle ten temat zamknął albo w wywalił jak puzon sugeruję. Zaraz powstanie precedens i połowa ludków będzie wsadzać tematy jakie im się widzi. To mi się strasznie podoba na e-nba że ma kupe lat a nie ma natrzaskanych 872348723 stron z wątkami gdzie każdy odpowiedział raz.

 

Przyjemnie i łatwo jest się cofnąć do tego co pisaliście 5-6 lat temu i przyznam że wiele tekstów to perełki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadałem w temacie o Garnecie.

Nie będę sie powtarzał bo zrobiłem to z uprzejmości a takie pytanie można uznać właśnie za głupie.

 

 

 

No jakoś mimo, że temat przejrzałem trzy razy nie ma odpowiedzi na moje pytanie. Raz piszesz, że oglądasz NBA od 95, drugi raz, że od 04, a teraz piszesz, że odpowiedziałeś na tamto pytanie a jednak nie. 

 

Coś mi tu nie halo.

 

I co w tym pytaniu głupiego? Dodam, że bodajże w formularzu rejestracji albo jakimś wątku dla nowych kulturalnie się przedstawia od kiedy się pomarańczową ogląda. 

 

"Nie ma głupich pytań, są głupie odpowiedzi". Co te przysłowia od siebie mają, że się sprawdzają? ;)

 

 

@LBS

 

Tu masz więcej:

 

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Dariusz_Szpakowski

 

Nie jestem pewien, ale może o tego chodzi?

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.