Skocz do zawartości

ECF Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers


tomekmvp

  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wygra serię

    • Atlanta Hawks 4-0
      0
    • Atlanta Hawks 4-1
      0
    • Atlanta Hawks 4-2
    • Atlanta Hawks 4-3
    • Cleveland Cavaliers 4-0
    • Cleveland Cavaliers 4-1
    • Cleveland Cavaliers 4-2
    • Cleveland Cavaliers 4-3


Rekomendowane odpowiedzi

Podobno NBA myśli o przełożeniu Game 1 finałów z 4 czerwca na 1 czerwca, jeśli będą dwa sweepy Nie wierzę, przecież to niekorzystne dla Cavs. Mniej odpoczynku dla Irvinga. Nie uwierze poki nie zobacze.

To jest piękne, akurat powody wobec których ewentualne przyspieszenie Finałów jest bardzo trudne są dosyć oczywiste, ale w razie czego i tak pójdzie na Cavs i 'ustawkę'. Hejterzy to stan umysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja bym chciał zobaczyć jak sobie GSW radzi z defensywą Cavs szczególnie w rotacji backcourtu Dellavadova-Shumpert-LBJ chociaż i tak GSW daje 65%na wygraną ale taki backcourt ma potencjał nasypac dużo piasku w tryby tej maszyny rzucającej za 3.

 

Szczególnie Dellavadova może śmiesznie wkurzać MVP naprawdę bardzo polubiłem tego gościa i wyszło racje Blatta który był nieźle obsmiewany ze nim gra w RS.

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJP! Harford prawie urwał rekę Devaledovy - wyrzucać takich i zawieszać na miesiące.

 

 

 

Ciekawy mecz, bo Atlanta w końcu grała jak powinna od poczatku, ale niestety już przetrzebiona więc jakimiś Scottami trzeba sie ratować. james zrobił fenomenalną robotę, ale hmm przeciw komu ...

Cavs już grają na luzie, JR trafia wszytsko, a Delavodevuda łamie gnaty wygląda jak reksio i jeszcze udaje zdziwionego :)

 

jastrzębie już piór nie mają. Pora na opalanie denaturatem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nagle Atalanta to banda chłopców do bicia... błagam zdaje sobie sprawę że nie grają tak.dobrze jak w RS ale to nadal niezła drużyna a opisuje się ich tutaj jakby to poziom jakiś NYK był

 

Już dobrze dobrze. Twój Jamesik wygrał więc sie tak nie buntuj. zapal fajeczkę i sie relaskuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja bym chciał zobaczyć jak sobie GSW radzi z defensywą Cavs szczególnie w rotacji backcourtu Dellavadova-Shumpert-LBJ chociaż i tak GSW daje 65%na wygraną ale taki backcourt ma potencjał nasypac dużo piasku w tryby tej maszyny rzucającej za 3.

 

Szczególnie Dellavadova może śmiesznie wkurzać MVP naprawdę bardzo polubiłem tego gościa i wyszło racje Blatta który był nieźle obsmiewany ze nim gra w RS.

 

ciezko powiedziec co bedzie z Kyrie'm, ale rotacja na obronie bedzie musiala byc, sam Ky grajacy 40min nie ma mowy, beda wjezdzac w niego jak w maslo. Personalnie stawialbym na Shumperta, gosc jest niesamowity wytrzymalosciowo, pytanie czy 1-2 pierwsze qt wystarcza zeby wybic MVP z rytmu.

 

btw,

LBJ na Currym to nie wiem czy to taki swietny matchup, to musi byc 100% intensywnosci caly court time Curry'ego.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ciekawe co na finał wymysli Blatt, jak bedzie rotowal i jakie matchupy zaproponuje

Zestaw w obronie wbrew temu co Rappar pisze nie jest taki zły:

 

Curry- Dellavedova- mimo ze nie jest w stanie zatrzymać ani w większym stopniu ograniczyć Currego w takiej formie to chyba często będzie siedzieć na nim w obronie na całym, jego dirty plays i cwaniactwo może nie raz wyprowadzić z równowagi kurę i doprowadzić do paru strat/ Shumpert - wydaje mi się, że najdłużej powinien siedzieć na na nim. JEŚLI z kimkolwiek ma mieć problemy Curry to z wyższym Shumpertem.  Podejrzewam, że ambicja nie pozwoli Lebronowi nie spróbować. Jeszcze parę lat temu nie zastanawiałbym się i słał Lebrona na niego w pełnym wymiarze czasowym ale jeśli nawet da rade to pewnie kosztem produktywności w ataku to juz nie jest 2011.

 

Thompson- Shumpert - bedzie krył Klaya wtedy gdy ktoś inny zostanie oddelegowany na Kurę. JR- wydaje mi się, że powinien on dać rade, jak dla mnie jest on z tych co nie zawsze sie chce, ale jak juz sie chce to naprawdę dają rade.

 

Defensywnie naprawde nie wygląda to tak źle, ale gorzej sie robi jak bedzie trzeba to jeszcze zbalansować z atakiem, gdzie jednocześnie shumpert i dellavedova to za małe firepower na dłuzsza mete. Po tej stronie potrzebny bedzie Kyrie i tutaj robi się już ciekawiej bo:

 a) Posyłanie Irvinga na Currego w duzym przedziale czasowym nie wydaje sie byc dobrym pomysłem i tutaj chyba nie trzeba za dużo argumentować, a w ogóle z Kyriego na jednej nodze to Steph może zrobić swoją dziwke.
B) ukrywanie go na Barnesie, gdzie pokazywał on już, że w Play off mu jaja rosną i twardnieją też może spowodować przewagi dla GSW. 

Swoją drogą istotny też iest tutaj słynny juz spór o wejście na czomolungme. I według mnie prawda leży gdzieś po środku, bo mimo że obiektywnie drużyny na drodze GSW sa mocniejsze to subiektywnie droga Cavs do finałów jest cieższa:
a) kontuzja Lovea
b)chwilowy zator mózgu JRa
c)stopa i kolano Irvinga
to wszystko powoduje, że naprawdę wejście do finałów kosztuje Cavs, a przede wszystkim Lebrona napawdę dużo sił gdzie cały atak jest oparty na nim przy milionie mikro urazów, ale oczywiście Lebron ma do finalu spacerek zawsze bez względu na okoliczności bo to wschód.
gdzie GSW trochę dzieki szczęściu i oczywiście głownie dzieki swojej sile dość gładko sie przebijają przez obiektywnie silniejszy zachód

 

jestem też ciekaw czy jeśli hipotetycznie Cavs nawet jeśli przegrają finał ale postawią sie zdecydowanie najbardziej ze wszystkim to czy January będzie wstanie oddac Lebronowi co Lebronowe.

 

Mam nadzieje jednak, że Cavs sie postawią bo nastroje u niektórych takie, że seria GSW - Pels była bardziej godna finałów niż GSW- Cavs, a finał ze wschodu to mniejsze osiągniecie niz obronienie picku przez  LAL na zachodzie :smile:

i rodzynek na koniec, sesja za pasem to trzeba włączyć tryb rozkmin przy ksiązkach :smile: 
co uważacie na temat postrzegnia tych play offs przez pryzmat jego Legacy? Czy nie lepiej byłoby mu odpaść z Bulls gdzie:

-Love kontuzjowany

-brak HCA
-brak JRa w 2 meczach

-1 sezon po powrocie z coachem debiutantem.

- odpadniecie gdzies w play off nie bedac pewniakiem do co najmniej finalu nie jest skaza na karierze

Wiekszość ludzi by trochę pomarudziła jak to nie dał rady, ale pewnie obeszłoby sie bez wiekszego echa...przeciez nawet tutaj sporo ludzi obstawiało Bulls

 

a tak przy ewentualniej porażce w finale:
bilans finałów robi sie naprawde nieprzyjemny 2-4 

pozywka dla Hejterów - Lebron sie obsrywa w finałach zawsze nigdy nie zagral dobrze tylko z młodymi Thunder GOAT wsród Chokerów.

 

ps. nie jestem kolejnym loverem LBJ 

Edytowane przez lepos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno NBA myśli o przełożeniu Game 1 finałów z 4 czerwca na 1 czerwca, jeśli będą dwa sweepy Nie wierzę, przecież to niekorzystne dla Cavs. Mniej odpoczynku dla Irvinga. Nie uwierze poki nie zobacze.

Piszesz czasami o czyms innym, niz o sedziowaniu i faworyzowaniu LeBrona, czy tylko w tych dziedzinach jestes ekspertem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.Teague przy wjazdach w 4q byl ewidentnie przynajmniej 3 razy faulowany,

 

dalej Scott,

 

Thompson przy akcji 2plus1 gdzie FT spudlowal przy rzucie po faulu druga reka faulowal wiec pkt nie powinny byc zaliczone,

 

ostatnia akcja 4Q faul LJ, pilka dla Cavs przy 112-111, gdzie primo byl faul wczesniej,

 

a secundo last touch mial Shumpert,

 

niesluszne osobiste Shumperta,

 

2x zle odgwizdany blad zaslony ktorego nie bylo (zwlaszcza ten na Delladovie),

 

2x nieodgwizdane faule JR, ktory jeszcze za lokiec ewidentny flagrant powinien wylapac.

 

Widmo faul na LJ, o krokach juz w ogole nie wspominam.

 

Po prostu polecam 4Q i dogrywke obejrzec.

 

Czyli w 4Q i dogrywce dopatrzyłeś się 13 gwizdków przeciwko Hawks?

 

Bo ja oglądałem tylko 4Q i dogrywkę i moją uwagę zwróciły tylko 3 sytuacje (nie licząc wybicia Shumperta, które jest odwiecznym dylematem z cyklu jajko czy kura):

 

- faul przy trójce Millsapa - jak dla mnie po wypuszczeniu piłki zrobił ruch ręką w prawo żeby zahaczyć obrońcę

 

- nieodgwizdany faul na LeBronie (ten po którym mu się nie chciało wracać do obrony)

 

- touch foul Dellavedovy przy wejsciu Teague, dość z dupy

 

Także sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wojcieh michałowicz z Dudkową niedowierzali że aż tak można pod Cavs sedziować. A żadko to sie zdarza Wojtkowi.

 

Ewidentnie mecz pod Cleveland sędziowane, ale trudno.

Ok, czyli twoim argumentem jest to, co powiedział Wojciech Michałowicz. Dzięki za bogatą argumentację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.