Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2015/2016


andy13

Rekomendowane odpowiedzi

Lionel Hollins pośmiał się z prognoz niektórych ekspertów.

 

 

I see it, [and] I laugh. What do they do? They go in and take each player’s numbers, put them in a group and that puts us at the bottom of the NBA. But that’s in the past. Whatever anybody did good last year is still in the past, and whatever anybody did bad last year is still in the past.

 

(...)
Now we’re here, and everybody has to go out and obviously you can’t have the same numbers as an individual. You hope they’d be better. But we still have our core guys. … I’m pleased and I’m excited.

 

Na moje słusznie i dotyczy to każdej drużyny, nie tylko Nets.

Pochwalił też... Kinga :D

 

 

I thought Billy did a great job. Now it’s up to us to try to work with and develop these individuals

 

W sumie pamiętam, jak po sezonie King zapowiadał, że postara się odmłodzić skład i dodać trochę fizyczności. Trzeba przyznać, że to akurat GM Netsów się udało :)

 

Źródło, NY Post: http://nypost.com/2015/09/15/lionel-hollins-scoffs-at-idea-nets-doomed-without-deron-williams/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę jednak, że ten sezon będzie pewnego rodzaju sezonem przejściowym. Jako, że nie mają swojego picku to tankować nie ma sensu. Będą grać o co się da. Ważne, żeby swoje minuty dostała młodzież. A za rok podczas free agency będzie kilka ciekawych nazwisk( niekoniecznie topowych all starów) więc potencjalne dziury na obwodzie da się załatać. Nowy Jork może nie przyciągnie wolnych agentów jak kiedyś ale zawsze ktoś się ciekawy skusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę w temacie Nets. Po lekturze Eurobasketu uważam, że Bargnani może być naprawdę fajną opcją na 3 wysokiego. Wiadomo Allstarem nie będzie raczej, ale jako opcja z ławki będzie spoko. Jeżeli nie będzie strzelał fochów to za rok może znaleźć zatrudnienie w ciekawej drużynie za solidną kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zmian jest sporo i roster całkiem obiecujący jak na czas podreperowania finansów. Młodzi, ambitni i napakowani + paru marnych tułaczy jak pewien trzydziestoletni Włoch :P Niestety brakuje PG, który naprawdę zasługiwałby na S5 w drużynie chcącej walczyć o ósemkę. Jack odgrażał się w mediach a w grze z Fenerbahce zagrał słabo. Jak dla mnie to spoko grajek ale na zmianę, a nie na S5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets pokonali Pistons w kolejnym meczu. Nie grał Jack, więc sporo czasu dostał Larkin. Meczu nie oglądałem, ale z tego co teraz patrzę na różnych filmikach i w statach to prezentuje się całkiem spoko. Po dwóch meczach można zaryzykować stwierdzenie, że nawet lepiej od starszego kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś pomniejsza kontuzja u Bargsa (hamstring Day-to-day

 

Ja oglądałem dwie pierwsze kwarty tego meczu. Dla mnie Jack i Larkin to i tak jedynie opcje na ławkę, a nie na gracza S5. Dobrze mu szły p'n'r z Brookiem i ma fajną energię w ataku. Jednak nadal nie mamy dobrego rozgrywającego na ten sezon.

Fakt - RHJ wciąż nie potrafi rzucać. A no i wolę Ellingtona niż Bojana w S5. 

 

Hajlajty Larkina z nocy:

https://www.youtube.com/watch?v=9Ka-pNmVX3Q

Edytowane przez bankrut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną też widziałbym go jako startera (z braku laku). Niech gra jeszcze w tych meczach przedsezonowych w S5, ciekawe co pokaże, bo Jack to wiadomo - od niego więcej nie dostaniemy. Jasne, że Larkin jeszcze może się rozwinąć - liczę na to. No i potrafi asystować, nie to co Jack, hłe hłe ;) 

 

Btw. Sloan wczoraj też fajnie się sprezentował jak na trzecią opcję na rozegraniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle zakładając, że Larkin się będzie rozwijał, Lopez będzie zdrowy, Ellington dalej będzie tak grał i może jeszcze Bojan się ogarnie, to skład nie wygląda tak źle jak można było oczekiwać ;) Nawet Andrea Bargnani może znaleźć sobie miejsce i być niezłą opcją z ławki jeżeli sugerować się Eurobasketem. Dużo tych założeń :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.