Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Knicks podpisali 2 graczy i żaden z nich nie ma na imię Travis! 

 

Pierwszym wybrańcem został Darion Atkins z Virgini, który nie został wybrany w drafcie. W ostatnim roku na uczelni zdobywał 7.6 punktów, 6 zbiórek i 1 blok. W lidze leniej jakoś za bardzo się nie popisał... 

 

 

Drugi to Wesley Saunders z Harvardu (#MondreKnicks), który też nie został wybrany w drafcie. W swoim ostatnim roku na uczelni zdobywał 16.6 punktów, 6.1 zbiórki, 4.3 asysty oraz 1.8 przechwyt. Również w lidze letniej nie zachwycił. 

 

 

Obydwaj mają za sobą 4 lata gry na uniwersytecie, zatem można wysnuć 2 wnioski:

 

Fani powiedzą: Jax zbiera doświadczonych graczy, którzy już trochę się ograli, ale nie w NBA

Hejterzy powiedzą: nikt tych ogórków nie chciał bo tyle grali na uczelniach i nikt ich nie wyłowił. 

 

Prawda zapewne leży gdzieś po środku. Co nie zmienia faktu, że chyba nie podpiszą już Travisa. A dziury na obwodzie zostały jakoś załatane. 

 

Q5y7E.gif

 

 

BONUS!11!!

 

Wąs na alfonsa zawsze spoko :D 

 

Atkins_Darion.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8: ja podnoszę rękę!

9: dostał do ryby ultimatum: obrona albo ławka. Wszystko jest w jego rękach.

10: został Lou Amundson za rozsądną cenę + O'Quinn który będzie krążył pomiędzy PF/C jako starter i wchodzący z ławki.

11: "czekamy do grudnia" teraz Jose dostał ROLO do p'n'r i zobaczymy jak to wyjdzie. 

 

:redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to, co pokaże Jerian Grant, to i ja czekam. Będzie wychodził w piątce? 

 

sądzę, że na początku sezonu Calderon dostanie szansę na rehabilitację, a z czasem więcej minut będzie dostawać Grant w zależności od formy Jose. Ale mam nadzieję, że im szybciej wskoczy do s5 tym lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin Seraphin w Knicks!
Zbierałem się do wpisu, że finisz letniego okienka w wykonaniu Phil'a bardzo kiepski(Shved, Ndour), ale ten Seraphin to całkiem fajna nagroda. Nie jestem jego fanem, ale ma parę fajnych manewrów pod koszem i jeszcze dość spore pole do rozwoju.

 

Lekko zdziwiony jestem takim obrotem spraw. Kev oczekiwał większej roli, niż w Wizards, a u nas konkurencja pod koszem  spora i nie łudziłem się raczej, że wyląduje u nas.

 

Do pełni szczęścia brakuje jeszcze jakiegoś weterana na sf. Jedyne co mi przychodzi to głowy to Prince, choć to zwłoki, ale doświadczenie, jakiś mentor bardzo by się przydał tym gówniarzom.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LBS

 

Mentor z mistrzowskim doświadczeniem  :nightmare:

 

Ale żarty żartami, nie mam nic w sumie do tego dealu. Zawsze to ktoś kto zna trójkąty, łatwiej będzie reszcie się nauczyć, jak paru zawodników już taktykę ogarnia. Minut za darmo nie dostanie, bo jest 4 potencjalnie lepszych od niego na obwodzie(jose, grant, galloway, afflalo)

 

Terry'go widziałbym jak najbardziej, ale Sasha jest na pełni gwarantowanym wbrew temu co Przemek pisał, więc mało prawdopodobny scenariusz.

Jak już, to obstawiałbym, że będziemy czekać na spady z innych drużyn, jakiś Granger itd. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, ale Sasha jest na pełni gwarantowanym wbrew temu co Przemek pisał

 

Tak. Na początku była mowa o niegwarantowanym kontrakcie, ale teraz się okazało, że zostaje na przyszły sezon. Za szybko napisałem i potem nie sprawdziłem faktów. Mea Culpa... 

 

A z Kevina cieszę się jak z "Kevina Samego w Domu" emitowanego w święta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Na początku była mowa o niegwarantowanym kontrakcie, ale teraz się okazało, że zostaje na przyszły sezon. Za szybko napisałem i potem nie sprawdziłem faktów. Mea Culpa... 

 

A z Kevina cieszę się jak z "Kevina Samego w Domu" emitowanego w święta :smile:

 

Czyli, bo mi się ten film już trochę przejadł? :playful:

 

Tak jeszcze dokańczając poprzednią myśl, wolałbym tą kasę wydać inaczej, mamy większe braki na innych pozycjach. Bass był super, Shved'a też bym wolał(strzelam, że byliśmy gotowi dać mu tą kase, ale było już za późno, obraził się), ale początkowo były inne priorytety i obudziliśmy się trochę z ręką w nocniku.

 

Z tego co zostało na rynku wybraliśmy chyba najlepszego dostępnego gracza i ja ten wybór szanuje!

Oglądałem sporo Wizards w zeszłym sezonie i gra Seraphin'a mocno mi nie podchodziła. Nie myśli na boisku, często podejmuje złe decyzje. W tej cenie jednak ciężko coś kupić bez wad, dlatego nie ma co zbytnio narzekać. Mało jest graczy, którzy potrafią tak dobrze ustawiać się pod koszem i rzucać te półhaki. W trójkątach może się fajnie odnaleźć. Martwi brak widocznego progresu od tych paru lat, jednak nowe miejsce to zawsze jakaś szansa na przełom. Roczny kontrakt odbieram tak, że po roku chce rozbić bank, także może być niezła rywalizacja o minuty na parkiecie, głównie z O'quinn'em. No i Lopez do tytanów zdrowia nie należy.

 

Paradoksalnie, może to też otworzyć drogę dla Porzingisa do s5. Pod koszem "kłopot" bogactwa i jak początkowo myślałem, że to Williams będzie wychodził w  s5, tak teraz zapowiada się na inny scenariusz, powrót starej szkoły i kogoś z trójki #łotyszmvp/o'quinn/seraphin.

 

edit:

 

Interesujemy się Cole'm, pytanie w jaki sposób miałby do nas trafić? kasy nie ma, a pelicans mogą wszystko wyrównać

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy od 1996 Knicks mają w składzie 2 rookie wybranych w pierwszej 20 draftu, a #ŁotyszMVP jest najwyżej wybranym zawodnikiem do czasów Ewinga. 

 

Kristaps będzie biegać z nr. 6 po boisku. Dajcie mu jeszcze karnet do Barn Burgera i będzie git.

Grant przyjął na klatę 13 numer. Niech moc numeru należącego niegdyś do Marka Jacksona mu sprzyja. 

 

Dawać już ten sezon...

 

grant_porz.jpg?itok=zk-3G8ZD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.