Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2016/2017


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady, ostatnio GSW dwa razy zrobiło miazgę ale wcześniej porażki z Nuggets czy Pistons a także męczarnie z Lakers do polowy 3 kwarty czy z Heat praktycznie do końca spotkania. Nie licząc tych spotkań z Chicago czy Cavs to GSW jakby trochę własnie obniżyli loty albo świadomie się oszczędzali :smile:

 

pozdro

Wyjatki potwierdzaja regułę. Wlasciwie wszystkie mecze ktore ogladałem GSW konczyły sie po 1 kwarcie. Ostatni mecz ktory obejrzałem do konca był z Pistons bo czułem ze w Detroit poczuli krew. SA dla odmiany do 3 kwarty rozmontowuje przeciwnika że czuje sie już ze nie straca przewagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to na drużyny o praktycznie odwrotnych bilansach W/L ( Spurs 38-6 & Lakers 9-36 ) to mecz nie wyglądał tak źle. Maksymalna przewaga gości 25 punktów, które zostało ostatecznie zminimalizowane do 13, co przy ostatnich meczach LAL nie jest złym wynikiem. Biorąc również pod uwagę skuteczność obu drużyn :smile: ( 3ki - LAL 37.5%, SAS 52,4 ) & ( FGM - LAL 45,2%, SAS 50,6% ). Poza tym w meczu miał zostać oszczędzony Parker i gdyby tak się stało i jego ( marne w sumie jak na niego ) 10 punktów i 1 zbiórka ciekawe jak ten mecz by się zakończył :grin:

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warta odnotowania linijka 39letniego Manu,najlepszy mecz w tym sezonie

20p w 19min, 9/10 z gry, 2/2 3p, 4 zb, 4 as, 0 fauli, 5 przechwytów, 2 TO, 2 bloki...........

swoją drogą nie wiedziałem ze potrafi piekne floatery w stylu Parkera. Wynik relatywnie dobry dla Lakers,ale Spurs grali okrojeni bez LMA i dodatkowo b2b, poza tym w obronie grali relatywnie słabo,jak na Spurs.Chyba z szacunku dla Kobiego skonczyło sie tylko na -13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden ze słabszych meczów Spurs w ostatnim czasie no i defensywa w miarę słabo, a później Pop zaczął wiecej kombinować z niskim składem i ogólnie duzo pozmieniał w składzie. W większości przypadków to wielkiego znaczenia nie ma, ale tym razem jakoś miało. Końcówka też fatalna i sporo założeń taktycznych nie leżało. Moze tez mentalnie chcieli już kończyć to spotkanie bo teraz mecz na szczycie z GS.

Nie ma jednak co biadolić. Jest kolejne zwycięstwo i to na wyjexdzie, a to się liczy najbardziej w tej fazie rozgrywek. Danny też siekał rzut za rzutem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, iz jest to mecz w zesonie zasadniczym to jest to mecz przed którym czerwona lampka się zaświeca i patrzy cała liga. Dwie najbardziej dominujące ekipy skrzyżują swe moce. 

Bardzo interesujący aspekt oczywiście bedzie się dział na p&r z udziałem Greena i Curry'ego. Mogę tylko sądzić że Spurs nie będą jednym założeniem tego rozwiazywać. Najkuteczniejsza pewnie jest pułapka i odcięcie pierwszego podania. Albo pokazanie się i powrót, ale to może nie wystarczyć na trójkujacego Kurę. Przewaga GS jest taka, że to co z Kurą , zaleznie od matchupu, mogą zrobić z Klejem.

Interesuuace bedzie również jak TP bedzie się sprawował w defensywie. Na pewno ma coś do udowodnienia tym bardziej w tym sezonie gdzie jest lepszy w tym aspekcie. 

Podejrzewam sporo grania Greenem na Currym jak i sporo minut Diawa. 

 

 

Anyway jest to prawdziwy mecz na szczycie 4:30 nc+ ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie jaracie,Spurs po prostu mecz jak kazdy inny,

 

Niby tak, a jednak tacy przykładowi Cavs mogliby się z Tobą nie zgodzić :smile: Nikt nie mówi, że wygrana jednej lub drugiej ekipy od ręki zmieni układ w lidze, ale nie można też przesadzać w drugą stronę i pisać, że dla Popa to zwykły meczyk, który nic mu nie powie i właściwie to wolałby sobie posiedzieć w domu, bo go nie obchodzą Warriors. Ten mecz jest na pewno bardzo ważny dla obu ekip i dlatego będzie też bardzo ciekawy dla widzów. 

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź i nie wracaj !

nie dopisałem,ze chodzi o podejscie popa,a nie moje.To jest twierdza i zapewne media i fani są zapewne zdecydowanie bardziej zapaleni niz sam zespół.Nawet Duncan został odsuniety,i wcale nie wiadomo czy cos jest z tym kolanem.Zapewne sam Pop o tym zdecydował.

 

barcalover

GSW i Cavs to nie to samo. Cavs na dzisiaj to zwykły zespół,moim zdaniem SA gra w tej samej lidze,choc na samym szczycie.Natomiast GSW to jest jakis kosmos.Cavs naprawde walczyli ze Spurs jak równy z równym i to w SA! ,i takie tez były realia obu ekip.Własnie teraz z tym ze Pop miałby isc na kanape zamiast na mecz ze GS,to przesada w drugą stronę.On jest wazny w tym sensie dla obu ekip,zeby przetestowac atak i obronę,wynik zapewne bedzie wazny prestizowo dla wojowników i zapewne bedą grali na maksa,na upokorzenie,jak z Cavs czy Bulls.SA niemal bez wyjatku wchodzi słabo w mecz,a  historia pokazuje,ze taka kombinacja z GSW jest zabójcza,chyba ze GSW  jest zmeczone,lekcewazy przeciwnika itp.W tym wypadku zapewne tak nie nie bedzie.Osobiscie stawiam,ze Spursi powalczą o unikniecie blowoutu,w tym sensie starcie bedzie zapewne bardzo ciekawe

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma co się jarać meczem dwóch najlepszych ekip w lidze to w ogóle najlepiej rozwiązać RS i grać PO z 30 zespolami od razu i jakimis dzikimi kartami w 1st round dla mistrzow etc.

 

To jest jak najbardziej statement game, wiadomo to nie PO. No właśnie skoro mamy RS to jak się czymś ekscytować to SAS vs GSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.