Skocz do zawartości

[2015 ECSF] atlanta hawks - washington wizards


lorak

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra

    • ATL w 5
      2
    • ATL w 6
      13
    • ATL w 7
      8
    • WAS w 4
      1
    • WAS w 5
      3
    • WAS w 6
      15
    • WAS w 7
      19
    • ATL W 4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Paradoksalnie kontuzja Walla wyszła Wizz na dobre. Dalej są w grze, a dodatkowo reszta obwodowych przekonała się, że ma umiejętności kreowania kolegów w szczególności Beal zaczął ładnie z tego korzystać. Hawks są c***owi, nie wiem czy to nie najsłabsza #1 od dobrych kilku lat.  Zwyczajnie wydaje się, że z Jankiem ta seria mogłaby być praktycznie załatwiona  gdyż w G4 brakowało punktów Marcina i Otto, ale wszystko mógł załatwić Pierce - to chyba dużo mówi. Cieszy powrót Nene do żywych, miejmy nadzieję, że Gorti też już takiej padaki więcej nie zagra. Na dwoje baka wróżyła, ale trzeba wierzyć w końcowy sukces.

 

Jaram się, k**** jaram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierce prawie znowu ukąsił winnerem 

 

fajna końcówka emocjonująca zrekompensowała 3 średnie kwarty . Jak Hawks robili runa 12-0 w końcówce to już myślałem że po Wizards ostatecznie ale 2 trójki Pierce'a zrobiły emocje . 

 

zadecydowana jednak dość szczęśliwa dobitka na 1.2 do końca Horforda 

 

martwi kolejny słaby mecz rzutowo mojego człowieka Kyle'a Korvera 

Edytowane przez queenJames
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzyłem wcześniej, że Wizards mogą powalczyć w playoffach ale po tym meczu mnie trafia. Tak frajersko znowu przegrywają, zresztą same playoffy też zaczynają mi być obojętne. Cle - Chi słaby poziom, tutaj to samo. Niby kto z tej czwórki miałby mieć jakiekolwiek szanse w finale...

 

Co do tego meczu, Nene jak **** zachował się na zbiórce w ostatniej akcji. Wall pięknie zablokował pierwszy wjazd, a ten śpi jakby to była druga kwarta albo zwykły mecz w sezonie. Czemu Gortata nie było na parkiecie? Szkoda, ze Atlanta miała tyle czasu na ostatnią akcję. Kilka sekund mniej i blok Walla wygrywał by mecz. Pierce niby trójkę trafił, ale akcję wcześniej frajersko stracił piłkę dając darmowe pkt Atlancie. Licząc że Wizzards mogą naprawdę fajnie grać byłem w jakimś śnie. Dzisiaj się z niego obudziłem i ostatnia deska ratunku dla wschodu przepadła. Człowiek od kilkunastu lat śledzi playoffy i chyba już dawno tak słabego poziom w 1 konferencji nie widziałem.

 

 

@Roger

 

Wall chyba chciał upodobnić się do Nate Robinsona :D

Edytowane przez Nightdew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale Wizards przegrali na własne życzenie. Z Atlanty z RS został tylko Horford i naprawdę są (albo byli?) do przejścia dla Wizards. Kyle Korver z faceta lalki Barbie niszczącego trójkami, stał się tylko facetem lalki Barbie. Żal na niego patrzeć.

 

Liczę, że Wizards jeszcze się ogarną, bo słabo mi się robi na myśl o oglądaniu Atlanty w kolejnej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale Wizards przegrali na własne życzenie. Z Atlanty z RS został tylko Horford i naprawdę są (albo byli?) do przejścia dla Wizards. Kyle Korver z faceta lalki Barbie niszczącego trójkami, stał się tylko facetem lalki Barbie. Żal na niego patrzeć.

 

Liczę, że Wizards jeszcze się ogarną, bo słabo mi się robi na myśl o oglądaniu Atlanty w kolejnej serii.

A co chcesz od Millsapa w tej serii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze wizz tego nie dowiezli. po takim sztylecie pod zebra prawdy, pewnie dobiliby atl u siebie w g6.

a tak sa pod sciana.

 

niemniej, wrocil wall i jestem spokojny, mam przeczucie, ze wyciagna te serie. maja doswiadczneie, niech tylko wykasuja porazke z glow i walcza o wygrana w nastepnym meczu. atl nie pokazala nic w tej serii co powodowaloby, ze byliby duzym faworytem.

 

trzeb tylko wygrac 2 mecze. go wizards!

 

btw. gortat na twiterze tez napisal ,ze nie mial pojecia, czemu nie bylo go w tje ostatniej akcji.

dla mnie to bylo logiczne, ze atl zagraja pod kosz. sciagac swojego najlepszego rim protectora w takim momencie? zespoly przegrywaly juz przez takie rzeczy mistrzostwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło 0.1 może 0.2, szkoda, bo to by był kolejny wielki rzut PP w tej serii. Wizards mieli wszystko, żeby wygrać tę serię, a i tak się nie udało. Będą sobie pluć w brodę, to pewne. 

 

Pierce pewnie jeszcze zagra jeden sezon. W wywiadzie brzmiał trochę zrezygnowany, ale to dość zrozumiałe po takim zakończeniu. Wcześniej, chyba jeszcze przed PO, mówił, że zagra jeszcze jeden sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Było blisko. Chociaż z drugiej strony... im mniej oglądania Atlanty, tym lepiej. Liczę, że ich Cavs szybko odprawią.

 

PS: Wizards powinni Nene sprzedać na części. Może sprawdziłby się jako dawca organów, bo do koszykówki się nie nadaje. Oglądanie jego gry wywołuje u mnie konwulsje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.