Skocz do zawartości

[Wschód 2 runda] Cavs-Bulls


ely3

  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra



Rekomendowane odpowiedzi

Jak to nic nie zmienia?! urwali już jeden mecz na wyjeździe. Coś się zmieniło?

Dla mnie nic to nie zmienia. Urwali jeden mecz, owszem. Mecz, który zagrali najlepiej od dawien dawna, mecz który totalnie nie wyszedł Cavs. Mecz w którym Chicago paliło tróje, a praktycznie brak było punktów z pomalowanego. Ba, nawet Tristan nas nie ruchał na desce okrutnie. Tyle sprzyjających okoliczności może się nie powtórzyć. A w g3 wraca JR.

Pamiętając serię z Bucks, w której trzy mecze zajęła im eliminacja rywala... Tak, jestem przekonany o tym, że ten mecz nic nie znaczy, jeżeli nie wygramy g2.

 

 

porazka LBJa z CHI w meczu o stawke

 

Dwa lata temu też grali z nim poważne minuty : Jones , Miller ,  Mozgov , Thompson i Dallavadova? 

 

 

 

Czytamy, czytamy.

 

Edytowane przez Nemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Game 2 to must win dla...Bulls, bo JR wraca od G3, a parkiet Bulls to żadna twierdza. ale jakoś tego nie widzę. Mnostwo trojek z dupy im wpadlo w Game 1, no i tylko trzy ofensywne zbiórki Thompsona. To sie nie powtorzy juz pewnie w tej serii i Thompson bedzie mial ich duzo wiecej. Rose tez juz pewnie tak dobrze nie zagra

z drugiej strony anomalia w Cavs byl wielki mecz Shumperta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kto ma w Cavs zagrac i kto kiedykolwiek w Cavs zagral 

analogiczna sytuacja jak w Thunder - Mozjew - zero dosiwadczenia, podobnie Love, TT, Kyrie

Iman i JR sa zdrowo jebnieci i nie mogli nic opanowac w Knicks ni za Fisha ni za Brodke a nic tam do opanowania nie bylo

 

ten team to najlepsza wersja Cavs LEbrona jakakolwiek kiedy mial ale na pewno najmniej dowiadczona

 

Bulls to najciezszy przeciwnik dla nich, najtwardszy, najbardziej zmotyowawany i doswiadczony

Wizards/Hawks by jakos przerobili we dwojke (Kyrie i LJ) ale tu to nie realne

 

zreszta sytuacja analogiczna do Clippers Rockets

Boston nie mial nikogo pod koszem i smieszna obrone na obwodzie

Bulls maja Thibodo - Taja, Gasola i Noah ktorzy sa stworzeni do pomagania i maja Butlera wiec nie ma jednej linii obrony a dwie

znaczaca roznica

Lebron jeszcze nic nie wygral - grajac Lebron ball - a gra to cale zycie - nie majac szalonego wsparcia z obwodu - to tego nie ma.

 

swoja droga mnie to zastanawia - Bird, Magic - potrafili rozdac pilke i kazdy byl szczesliwy i wskakiwal poziom wyzej w A i O

Duncan dal kazdemu rozprostowac skrzydla i dopasowal sie do trenera

pomijam to ze Bird mial - okropnego KC Jonesa

tak naprawde nikt z WIELKICH nie dopasowywal sie tak jak Lebron , on sie do nikogo nie dopasowuje, powiedzialbym gnebi mentalnie rockstar wannabes, izoluje trenera i gra swoja klepaninke - Peyton Manning troche

poza zespolami IO i HEat to Cavs 2015 sa kolejnym przykladem gdzie wszystko musi byc pod dyktando Lebrona

mozna podziwiac 1on1 ale koszykowka nie jest gra 1on1

flache ci wisze za ten post

 

zwlaszcza koncowka

 

Lebron ma szczescie ze gracze sa glownie tempi, i taki np Love nie przeanalizowal takich sytuacji jak to ze bedzie musial grac Lebron ball, i nadal ludzie chca z nim grac

 

ogolnie u Lebrona prawdziwy wysoki nie ma miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rachela wywróżyła 4-2 dla byków. I tak też się stało -> CHI-MIL 4:2
Byłem dzisiaj u niej i niestety herbatka się skończyła. Wyjęła więc magiczną kule i ujrzała w niej "steki wołowe". Mam nadzieje że się myli ale jeśli nie to Cavs wygrają serie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że wszyscy się z Shumperta śmieją a koleś w PO naprawdę solidnie gra, z Celtics był świetny w defensywie z Bulls musiał z powodu debilizmu JR Smitha coś grać w ofensywie i wykonuje zadanie świetnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.