Skocz do zawartości

[Wschód 2 runda] Cavs-Bulls


ely3

  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra



Rekomendowane odpowiedzi

 

A Ty queenjames zrób coś dobrego dla świata i przestań oglądać NBA.

 

z czym ty masz problem cwaniaczku ? kolejny raz przywalasz się do mnie i robisz jakieś podśmiec***ki nie wiadomo z czego

 

napisałem jedynie że Lebron super zagrał mecz .   o co ci chodzi człowieku ogarnij się

Edytowane przez queenJames
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak gra i to na własnym parkiecie to chyba może się popanoszyć :) ale widać że wczoraj zjadał Butlera ale też więcej rzucał i z dużą pewnością ale na mnie i tak większe wrażenie zrobiło jak Irving dostosował swoją grę do problemów ze zdrowiem i jak bardzo ważne dla niego jest aby grać - ogromny szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie podaje tylko rzuca, to nie może z tego być TO. Skoro idzie ostro na kosz, to taka sytuacja może się skończyć stealem, ale prędzej faulem lub blokiem. Dużo okazji do strat nie ma, jeśli gra w ten sposób. Może mieć najwyżej 10-30 z gry.

 

Dojebać Jamesowi nie zamierzałem, bo go uwielbiam, a dodatkowo postawiłem na mistrza Cavs w typerze. Uważam po prostu, że Cavs idzie lżej jak Irving jest wykorzystywany, a James robi swoje, zamiast próbować robić WSZYSTKO.

 

Wait, czyli jeśli się kończy stealem, to to jest tylko steal dla przeciwnika, a nie TO dla "zestealowanego"?  :numbness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zaproponowanym przez Ciebie kontekście, to co napisałem nie miałoby sensu. 

 

Przyznałem, że może skończyć się stealem (i oczywiście TO), ale nie jest to sytuacja częsta, a za niecelne rzuty i lay-upy TO nie ma. Większość strat Lebrona była i tak chyba po off. faulach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pokazuje jak slaby jest wschód.. srednio grajacy Cavs w swoim pierwszym wspolnym sezonie najprawdopodobniej beda w finalach, a LeBron po raz kolejny do finalow dojdzie sobie spacerkiem. jedyna druzyna, ktora mogla sie postawic jeszcze niedawno LeBronowi to Celtowie w 2012 roku no i ewentualnie Pacers. Heat grali w zeszlym roku bardzo slabo, momentami brakowalo im motywacji, a i tak doczlapali sie do finalow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pokazuje jak slaby jest wschód.. srednio grajacy Cavs w swoim pierwszym wspolnym sezonie najprawdopodobniej beda w finalach, a LeBron po raz kolejny do finalow dojdzie sobie spacerkiem. jedyna druzyna, ktora mogla sie postawic jeszcze niedawno LeBronowi to Celtowie w 2012 roku no i ewentualnie Pacers. Heat grali w zeszlym roku bardzo slabo, momentami brakowalo im motywacji, a i tak doczlapali sie do finalow. 

 

A ludzie i tak będa mówili, że jest lepszy od Jordana i w ogóle jest królem. Beka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończy karierę,to pogadamy. Jest na dobrej drodze w każdym razie, o ile jakiś downfall w ciągu 3 lat nie nastąpi. I jak coś ugra jeszcze. Total 4 tytułow będzie dobrym argumentem. Ogólnie to temat na za jakieś 5 lat

możemy o tym pogadać i za 10 lat co nie zmieni faktu, że ajuz samo 2-3 w finałach wyglada co najmniejj blado przy 6-0 tylko tytułach króla strzelców, DPOTY, MVP itd

 

oczywiście nie zapominajmy,  ze Jordan rozwijał sie przez cała karierę i w wieku 30+ lat wciąz nie przestawał, natomiast James, co już widać po jego grze ma pewne zwłaszcza jeśli chodzi o rzut ograniczenia

 

 

Już od jakis 3 lat jest pratycznie pewne, że James Jordanowi nie dorówna pod żadnym wzgledem, no ok, prześcignie go najpewniej w klasyfikacji total points

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możemy o tym pogadać i za 10 lat co nie zmieni faktu, że ajuz samo 2-3 w finałach wyglada co najmniejj blado przy 6-0 tylko tytułach króla strzelców, DPOTY, MVP itd

 

oczywiście nie zapominajmy, ze Jordan rozwijał sie przez cała karierę i w wieku 30+ lat wciąz nie przestawał, natomiast James, co już widać po jego grze ma pewne zwłaszcza jeśli chodzi o rzut ograniczenia

 

 

Już od jakis 3 lat jest pratycznie pewne, że James Jordanowi nie dorówna pod żadnym wzgledem, no ok, prześcignie go najpewniej w klasyfikacji total points

A co innego mogłeś napisać, biorąc pod uwagę kogo masz w avatarze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście nie zapominajmy,  ze Jordan rozwijał sie przez cała karierę i w wieku 30+ lat wciąz nie przestawał, natomiast James, co już widać po jego grze ma pewne zwłaszcza jeśli chodzi o rzut ograniczenia

ale nie mówmy, ze sie nie rozwija, jak dla mnie bardzo poprawil gre tylem do kosza. czy pare lat temu potrafilby jebnac takiego fadeawaya jak dzisiaj np w drugiej kwarcie? po za tym rozwinal sie mentalnie, nie jest mistrzem koncowek, ale pare lat temu zdarzalo mu sie czesciej oddawac pilke kolegom w koncowce, teraz tez mu sie to zdarza, ale raczej tylko wtedy, gdy kolega jest na duzo lepszej pozycji do rzutu, juz nie boi sie oddawac rzutow w crunch time 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.