Skocz do zawartości

[Wschód 2 runda] Cavs-Bulls


ely3

  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra



Rekomendowane odpowiedzi

No własnie tak mnie zastanawiało skoro ma sie przewagę graczy wysokich którzy potrafią zasadzić z połdychy to dlaczego z tego nei korzystać? Pistons za czasów okolic mistrzostwa 2004 niszczyli tym swych rywali. Wallace pykał sobie jakby grał w pingonga ze swymi dzieciakami.

gasola nie ma ale dlaczego Mirotić robi chaos zamiast zagrać p&p'a? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirotic to się gubi po prostu kwestia chyba atmosfery PO i presji. Ale rzeczywiście mid range umiera a szkoda zawsze za to uwielbiałem Garnetta a teraz Bosha za to jak potrafią tą bronią operować. Ale gra poszła w innym kierunku niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzy się na takiego Derricka Rose'a i człowiek sobie wyobraża, co to by był za gracz, gdyby umiał wbijać z półdychy. jak Bryant z Pierce'em odejdą, to w ogole temat zostanie zapomniany, trafiane regularnie, podręcznikowo wykreowane, złożone, świadomie wyprowadzone mid range shots zostaną eksponatem muzealnym.

właśnie Derrick Rose jest jednym z pacjentów 0.

 

Koleś był prawie na poziomie Chrisa Paula z midrange w swoich pierwszych sezonach NBA, a potem nagle przeniósł się na trójkę i poza paroma efektownymi akcjami - to generalnie zmusiło go do walenia głową w mur a ataku i nic dziwnego, że nie potrafi wyciągnąć Bulls z runów "2pts in last 5 minutes"

 

 

James Harden ze swoim czuciem rywala i wachlarzem ruchów - byłby nie do wyjebania w midrange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby to rzeczywiście było takie proste - to Lebron nie uczyłby się przez 4 lata gry tyłem do kosza i rządzenia koszykarskim światem z najlepszej pozycji na boisku - tylko waliłby trójki do oporu.

 

Kiedyś czytałem opis filmu w gazecie telewizyjnej - cytuję: "superinteligentny komputer gwałci wszystkich naukowców i staje się władcą świata". Lebron jest jak ten genialny komputer, bo jest mega mózgiem, który pochłonął całą koszykówkę od strony technicznej i jeśli Lebron coś robi - to znaczy że to robi dobrze i trzeba tak robić. Dlaczego Lebron nie wygrywa cały czas? bo jak każdy komputer - złapie czasem zwieche, ot co.

 

 

 

opanujesz mindrange - opanujesz centrum dowodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Sezon wisi na włosku. Do roboty, chłopaki.

Już c*** z tym atakiem, wiadomo jak jest. Cleveland mają nas totalnie obcykanych. MDJ nie miał chyba żadnej okazji do rzutu za trzy.
Ale obrona... Nie walczą Byki, nie grają tak fizycznie jak Cavs. Lebron robi nam jesień. Spróbowałbym Sznella na niego. Butler wygląda na zajechanego po obu stronach parkietu. Ofensywna zbiórka też leży. Gdzieś musimy szukać punktów.

Lets go!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike Dunleavy. Wydaje się, że to taki cieć kartoflany co tylko zawala minuty Snellowi i umie tylko rzucać, ale który to już raz jego punkty trzymają w grze Bullsów


A tak btw chcialem obejrzec 4 kwartę. Jak zobaczyłem, że Bulls przegrywaja 16 punktami to iałem nie włączą bym zalowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.