Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pereira zaś +30 LBS ponad limit, no powinien móc walczyć tylko w HW, bo to chora przewaga masy.

Prochazka też jest duży, ale biorąc pod uwagę, że chce zejść do MW, to podejrzewam, że waży te 5 kg mniej.

Faworyt jest jeden - przewaga masy i siły po stronie Pereiry, przewaga techniki i wirtuozerii po stronie Jiri, wiadomo co więcej znaczy.

Nie wiem serio komu kibicować, oboje są moimi ulubieńcami. Pozostaje czekać na wojnę w Octagonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Obejrzałem UFC fight night, bardzo doby skład ogółem, ale tak:

Za domowych robią tam ruskie - nie byłem nigdy w Dubaju, ale znajomy mówił, że tam rosyjski prawie jak angielski i mnóstwo Rosjan. Po składzie jestem w stanie uwierzyć.

Dwa - straszne jakie oni mają rekordy i jak dominują, wszyscy Ci daghestańcycy wygrali walki swoje, serio jak tak dalej będą wchodzić do UFC, a Dana zacznie im dawać walki, to mogą prawie wszystkie pasy przejąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, RappaR napisał(a):

Obejrzałem UFC fight night, bardzo doby skład ogółem, ale tak:

Za domowych robią tam ruskie - nie byłem nigdy w Dubaju, ale znajomy mówił, że tam rosyjski prawie jak angielski i mnóstwo Rosjan. Po składzie jestem w stanie uwierzyć.

Dwa - straszne jakie oni mają rekordy i jak dominują, wszyscy Ci daghestańcycy wygrali walki swoje, serio jak tak dalej będą wchodzić do UFC, a Dana zacznie im dawać walki, to mogą prawie wszystkie pasy przejąć. 

Niech oni wypierdalają z tego UFC, nikt nie chce oglądać turlania, macania i przytulania

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, steve napisał(a):

Niech oni wypierdalają z tego UFC, nikt nie chce oglądać turlania, macania i przytulania

Akurat przedwczoraj mocno stójkowo, KO w przełom, a Sharia to akurat widowiskowy jest, pewnie już wejdzie do rankingów teraz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, steve napisał(a):

Ale Tybura dal se założyć balache jak dzieciak bedac z gory. Nie trawie jego stylu walki, ale i tak szkoda.

Karty na tych podrzędnych galach UFC są słabe jak to była walka wieczoru.

Ostatnia w Abu Dhabi była mocna, ale w tym mocno kiepskie gale tworzą, do końca roku kilka walk, które mnie interesują i prawie wszystkie na jednej gali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, RappaR napisał(a):

Co do dyskusji kto jest GOATem Khabib vs Jones chce przypomnieć, więcej razy niż Khabib bronił pas, Bones był aresztowany 

Żeby być niekwestionowanym już chyba przez nikogo musi wygrać z Perreira/Ngannou. Moim zdaniem po wygranej z Gane już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, steve napisał(a):

Żeby być niekwestionowanym już chyba przez nikogo musi wygrać z Perreira/Ngannou. Moim zdaniem po wygranej z Gane już jest.

Nigdy nie będzie niekwestionowanym, bo jest jednym z najbardziej znielubionych sportowców. 
Chamskie wypowiedzi, wkurwiający styl bycia, bicie żony, jazda po pijaku, wielokrotnie złapanie za sterydy i narkotyki, unikanie walk, cała akcja z Miocicem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aspekcie sportowym niekwestionowanym, nie wiem jak ktos sie bedzie musial sie wysilic, zeby stwierdzic, ze JJ nie jest GOATem jak obroni jeszcze pas 2-3 razy w tym wygra z Perreira. Khabib to tam chyba 11 walk stoczyl w UFC, nie wiem jak to bedzie mozna wtedy zestawiac na rowni z resume Jonesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wina Pereiry, ale szkoda że Dana mu robi taki ochronny parasol.

Z drugiej strony dobrze, że się kreuje jakąś gwiazdę, bo w obecnym UFC nie ma nikogo, kto by mógł robić za superstara.

W skrócie i tak źle, i tak nie dobrze, wygrał marketing nad sportem(jak zawsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.