Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, RappaR napisał(a):

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób i tekst „khabib nurmagomedov @TeamKhabib My mma GOAT top 15 1) Fedor/Jones 2) GSP AndersonSilva 4) DemetriousJohnson 5) DanielCormier 6) HenryCehudo 7) JoseAldo 8) KamaruUsman 9) Adesanya 10) BJPENN RoyceGraice 12) Couture/Velasquez 13) Hendo/Shogun 14) CroCop/Miocic 15) Dominic Cruz/Frankie Edgar mEC ESPN MA”

@julestep

Chociaż dziwi mnie, że nie wsadził nigdzie Machidy. 

bardzo legitna lista tbh, szczególnie jeśli chodzi o te top 6* (7 patrząc na ilość nazwisk) -> sam Khabib imho powinien być między GSP a Spiderem

i też w sumie top1 podzieliłbym na 1a i 1a -> bo Jones / Fedor to coś jak LBJ / MJ (w sensie że career-value najlepsze - nawet mimo wpadek z dopingiem - ma Jones , ale jednak jak bym miał wybrać jednego człowieka z jednego momentu w czasie żeby bronił ludzkości przed najeźdźcami Shao Kahna to byłby to ~28 letni Fedor)

 

te dalsze miejsca to ofc już bardziej uznaniowe - jak dla mnie pewnie najbardziej brakuje Big Noga i może Shamrocka, skoro dinozaur Royce jest (ofc Sonnen jest tak dobry że jest ponad tą listą!)

Brak Conora raczej oczywisty patrząc na twórcę listy :) 

 

* pewnie ktoś może narzekać że te mikrusy Cejudo i MMouse tak wysoko, ale jednak swoje kategorie zdominowali i byli zajebiści

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, julekstep napisał(a):

bardzo legitna lista tbh, szczególnie jeśli chodzi o te top 6* (7 patrząc na ilość nazwisk) -> sam Khabib imho powinien być między GSP a Spiderem

i też w sumie top1 podzieliłbym na 1a i 1a -> bo Jones / Fedor to coś jak LBJ / MJ (w sensie że career-value najlepsze - nawet mimo wpadek z dopingiem - ma Jones , ale jednak jak bym miał wybrać jednego człowieka z jednego momentu w czasie żeby bronił ludzkości przed najeźdźcami Shao Kahna to byłby to ~28 letni Fedor)

 

te dalsze miejsca to ofc już bardziej uznaniowe - jak dla mnie pewnie najbardziej brakuje Big Noga i może Shamrocka, skoro dinozaur Royce jest (ofc Sonnen jest tak dobry że jest ponad tą listą!)

Brak Conora raczej oczywisty patrząc na twórcę listy :) 

 

* pewnie ktoś może narzekać że te mikrusy Cejudo i MMouse tak wysoko, ale jednak swoje kategorie zdominowali i byli zajebiści

A pamiętasz co pisałeś o Fedorze jak go brałem w ATF? :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RappaR napisał(a):

A pamiętasz co pisałeś o Fedorze jak go brałem w ATF? :D 

 

dawaj, wyciągaj teczkę!

widzę że pisałem (przy wielu superlatywach), że:

- często w peaku często walczył z lamusami - fakt (ot taka specyfika Pride)

- miał kiepskie (jak na HW) longevity - fakt (w tym wieku w którym Fedor się skończył to taki Miocic się zaczął np)

 

i że dałem go na 3cim miejscu za GSP, tu może faktycznie jakaś mała niekonsekwencja, ale whatever - to top3 (JJ, Fedor, GSP) jest bliżej siebie niż top4-5 (Kebab i Silva) kogokolwiek z nich :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kubbas napisał(a):

raczej plecki, Costa ostatnio zajebsicie wygladal

No też tak stawiam na Costę. Sean jednak mistrza zrobił, bo mu Israel siedzi, Driscus w sumie też i tutaj mógł mieć decyzję dla siebie, ale jednak ma swój sufit.

Sean jest jednak w miarę mały na MW, a teraz MMA w niskich kategoriach to sport olbrzymów.

Posta wyjdzie z 3 cyframi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.