Skocz do zawartości

[West 1st round] Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies


SlaKB

Wynik serii  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik

    • Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies 4:0
      0
    • Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies 4:1
      1
    • Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies 4:2
      0
    • Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies 4:3
      1
    • Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers 4:0
      3
    • Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers 4:1
      13
    • Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers 4:2
      12
    • Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers 4:3
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Piłka jest jeszcze w grze. Pattzac przez pryzmat sezonu to blazers powinni sie cieszyc ze sa w po bo co chwile jakies kontuzje. Lillard tylko jakis taki bezkontuzyjny. Aldridge gra z powazna kontuzja i to tez sie pewnie nie liczy :)

Skonczmy juz ta gownoburze i pogadamy przy nastepnym spotkaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko podziwiam kolegi pewność ,że przy zdrowym składzie PTB wygraliby wszystko ,a Memp to łaki i na 100% są gorsi.

Tego nie powiedziałem już nie rob ze mnie takiego sajko :)

maja solidna paczke ale to jeszcze nie jest team, ktory moze pomieszac w PO. To samo blazers z tym, ze blazers maja solidniejsza paczke ale zszargana kontuzjami.

 

Wiekszosc z was mowi o odejsciu lma a pewnie nikt nie wie o sytuacji gdzie pi 2 meczu po caly zespol zostal na miejscu a on jedyny 'obrazony' polecial sobie do domciu ; D mowie 'obrazony' bo swoje zachowanie usprawiedliwial tym ze nie lubi tego hotelu.

 

Jesli juz to widze go w knicks a nastepnoe sas ale z tego co czutalem i ogarniam w miare temat sezon 2016 rozegra jeszcze dla blazers a jego decyzja zalezy w duzej mierze od PO i tego jak sie dogada w portland. Nie ma co gdybać.

 

To temat rzeka jeszcze sie nie wypowiedzialy zadne strony. Czekajmy do pierwszych pewnych informacji od niego samego :)

 

Dla blazers sezon 2016 z mathewsem i lma moze byc ciekawy.

 

Mozna podyskutowac o kogo by sie PTB pokusilo na jego pozycje. Zapewne chceliby kogos ciezkiego chociaz to nie ich styl gry ale brakuje im twardych solidnych i masywnych zawodnikow z pierdolnięciem. Taki był wcześniej grajacy z ławki Thomas Robinson, wnosił niekiedy tyle energii na parkiet, ze az miło sie robilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Spurs jest mocno nie bardzo bo mają 36 baniek pewnych kontraktów (liczę z draftem) do tego max dla Leonarda i żeby podpisać maxa dla LMa muszą pozbyć się praw Birda do wszystkich graczy i nie dać QO dla Josepha co oznacza że Tim i reszta by musieli podpisać że Spurs za minima dla weteranów co szczerze powiedziawszy jest wątpliwe nie mówiąc o  tym że te 2 maxy plus to co mają to by było już 72 bańki

 

Po prostu wątpie aby akurat tak Spurs działało i nawet z tego samego powodu nie wierzę w Marca Gasola w SAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie powiedziałem już nie rob ze mnie takiego sajko :smile:

maja solidna paczke ale to jeszcze nie jest team, ktory moze pomieszac w PO. To samo blazers z tym, ze blazers maja solidniejsza paczke ale zszargana kontuzjami.

 

 

Memphis to drużyna na PO, nieciekawy matchup dla każdego, defensywa pchanie dupska w pomalowane i przede wszystkim hustle i team effort. Widziałeś któryś z meczów z zeszłych playoffów, odpadli w pierwszej rundzie przez głupotę, a krwi napsuli OKC tak, że miło. Durant był niewidoczny. Seria z przed 2 lat rozpoczęli od dwóch przegranych z LAC skończyli ją 4-2 potem 4-1 z Thunder no i w koncu dostali sweepa od SAS.  Nie jest to drużyna, którą stawia się jako kontendera lecz jako czarnego konia i nieciekawego przeciwnika dla każdego zespołu. PTB mają kontuzje fakt ale bez nich są za krótcy na przejście drugiej rundy. Nie pieprz więc: "nie jest team ktory moze pomieszac w PO. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memphis to drużyna na PO, nieciekawy matchup dla każdego, defensywa pchanie dupska w pomalowane i przede wszystkim hustle i team effort. Widziałeś któryś z meczów z zeszłych playoffów, odpadli w pierwszej rundzie przez głupotę, a krwi napsuli OKC tak, że miło. Durant był niewidoczny. Seria z przed 2 lat rozpoczęli od dwóch przegranych z LAC skończyli ją 4-2 potem 4-1 z Thunder no i w koncu dostali sweepa od SAS. Nie jest to drużyna, którą stawia się jako kontendera lecz jako czarnego konia i nieciekawego przeciwnika dla każdego zespołu. PTB mają kontuzje fakt ale bez nich są za krótcy na przejście drugiej rundy. Nie pieprz więc: "nie jest team ktory moze pomieszac w PO. "

Kazdy broni swojego podwórka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki bez sypania sobie piaskiem po oczach.

 

Blazers po kontuzjach które mają nie ma szans to zrozumiałe

 

Memphis zaś dopóki nie nauczą sie nowoczesnej ofensywy z dobrą trójką , z in out , z kickami switchami i innymi pierdołami to mogą sobie szaleć aż przyjdzie Golden czy inne SAS i powie sprawdzam

 

Grizzlies miewa momenty ale z SAS nie pograją przez środek a Kerr odkrył że Lee potrafi być wystarczająco zabójczy na Z-Bo i trochę Memphis ma mało opcji w ofensywie wtedy

 

Więc nie ma co teraz mieć triumfalizmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadasz o PO a teraz z regularnym wyjeżdżasz, słabisz mnie. Tak MEM brakuje realnej opcji w ataku, nie mają typowego go to guy'a.
Piłka w grze i myślę, że w następnym spotkaniu PTB ma szansę na urwanie jeszcze jednego W. To ze stolcem dobre, ale nawet po laxigenie publicznie wypróżniał się nie będę :D

Jeśli przejdą, a powinni to jestem ciekawy jak ustawią obronę na strzelających GSW.

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadasz o PO a teraz z regularnym wyjeżdżasz, słabisz mnie. Tak MEM brakuje realnej opcji w ataku, nie mają typowego go to guy'a.

Piłka w grze i myślę, że w następnym spotkaniu PTB ma szansę na urwanie jeszcze jednego W. To ze stolcem dobre, ale nawet po laxigenie publicznie wypróżniał się nie będę :D

 

Jeśli przejdą, a powinni to jestem ciekawy jak ustawią obronę na strzelających GSW.

Z GSW wyjda z białymi flagami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie jest tak że obrona Memphis tworzy cuda niewidy ok jak się porówna do zeszłego roku PO i do sezonu widać że stoją bliżej LMA niemniej ja i tak do końca nie potrafię wyjaśnić aż takiego zjazdu skutecznośc LMA czy Lillarda ( rzucają mniej więcej w tej samej sekundzie akcji co zazwyczaj więc nie ma tu masy heroicznych rzutów w ostatnich sekundach)/ Oczywiście Memphis nie zostawia przestrzeni jak rok temu Houston ale i tak myślę że to kombinacja złej formy i dobrej obrony

POR-1st-round_DefDist_Ink.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.