Skocz do zawartości

[West 1st round] Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies


SlaKB

Wynik serii  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik

    • Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies 4:0
      0
    • Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies 4:1
      1
    • Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies 4:2
      0
    • Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies 4:3
      1
    • Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers 4:0
      3
    • Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers 4:1
      13
    • Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers 4:2
      12
    • Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers 4:3
      5


Rekomendowane odpowiedzi

nikt nie ogląda tej serii?

 

Oglądałem ostatnio reportaż o Jerzym Kukuczce i zdumiewająca była dla mnie relacja jednego z jego kompanów, który wspinał się z nim na szczyt i zauważył, że "na górze" jest coś nie tak, potem poczuł, że coś niedobrego dzieje się z liną, spojrzał do góry i widział już Kukuczkę lecącego w dół jak manekin. Cała akcja trwała jakieś 5 sekund.

 

5 sekund trwa dla mnie patrzenie na upadek Damiana Lillarda od lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie ogląda tej serii?

 

 

Ja oglądam tę serię i zastanawiam się na ile Memphis jest mocne. Bo w tej serii wyglądają na razie najlepiej w obronie ze wszystkich ekip PO. To że Lillard w tej serii ma przekichane to było wiadomo od początku . Tony Allen w tej chwili anihiluje każdego. Jeff Green nie wiem czy nie gra jeszcze lepiej w obronie. Praktycznie poza Z-Bo który tradycyjnie się obija w obronie to Grizzlies jest w tej chwili jest jak ośmiornica o 10 ramionach. No może jeszcze Vince wciąż gra jakoś koślawo - ani dobrej obrony ani dobrego rzutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy 3:0, jedyne co martwi to kontuzja Conley'a, ale myślę, że będzie gotów zagrać w następnym meczu. Courtney bardzo dobry mecz na początku ciągną ofensywę. Dużo fauli ale tutaj też na plusie bo 39 na 43 trafione z linii. Co do POR to CJ.MaCollum i Batum w gazie, trafiali przez ręce szczególnie Francuz. Affalo - kupa, szybko wyłapał faule. No i plus dla N.Calathesa za zastąpienie Udriha i Conley'a. Tak samo Vince i Kosta, trafili kiedy mieli trafić podali kiedy mieli podać - mądry basket. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calathes na Plus myślałem, że będą pełne majtki i chłop pęknie jak wszedł za kontuzjowanego Conleya a tu proszę. Tak czy siak w pewnym momencie, gdy Portland doszło Miski na 3 punkty pomyślałem o Elwoodzie. Myśl "skąd my to znamy" i "jak przegrać wygrany mecz" mocno zabrzmiała mi w głowie. Pomimo dobrych statystyk w pewnym momencie wydawało się, że Gasol utopi mecz. Nie wiem czy trafił chociaż jeden rzut z półdychy. Rzucał rzucał i w końcu problemem było nawet trafienie w obręcz. Co do faulu na Conleyu , który go wyeliminował z reszty gry to może i był przypadkowy a łokieć poszedł na głowę chyba niezbyt przypadkowo. Nie musiał go przecież podnosić w ogóle.
Największym hamulcowym Blazers był jak to ostatnio ma w zwyczaju Lillard i jego ciągła chęć trafiania za 3. Portland musiało urwać ten mecz a tego nie zrobiło i tym samym jest 2 dni od trudnego off season.

Edytowane przez Sharif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam David Joerger na konferencji mówił, że dokładnie zdarzenia nie widział i pewnie to wyszło przy walce o piłkę. Zgadzam się z Tobą, faul przypadkowy ale łokciem tak wysoko nie musiał zaciągać. Gasol ceglił fakt ale na linii wolnych spisywał się znakomicie. Też w pewnym momencie po trójkach Batuma i wjazdach CJ myślałem, że może to być mecz z serii "przegrywamy wygrany mecz" - a w sezonie zasadniczym zdarzały im się takie. Jest W, teraz musi być kolejny i pełne zdrowie w starciu z GSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ogląda tą serię? Memphis jadą z nimi choć dziś będzie ciężko bez Conley'a operacja go czeka/czy już była i nie wiadomo co do Udriha. Memphis 98.3 w sezonie zasadniczym 104.0 w play-offach. Portland 102.8 w zasadniczym 92.3 w play-offach. Wiadomo wolniejsze tempo gry, brak Mathewsa ale obrona Grizz jest świetna. Myślę, że na 4:30 wstanę bo warto. GNG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.