Skocz do zawartości

[West 1st Rd] Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs


LAF

Wynik :  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik :

    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 4:0
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 4:1
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 4:2
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 4:3
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 0:4
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 1:4
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 2:4
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 3:4


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli pokonają obecnych mistrzów(którzy nie zmienili się zbytnio)to chyba są materiałem na mistrza?

 

 

nie,bo Spurs w PO wchodzą słabo.CLIps grają zyciówke,a Spurs poza TD,Belli, Millsem,(Leo tez moze lepiej),słabo.Nie tak jak w zeszłym roku,przynajmniej na razie ale czy tak zostanie albo czy zdążą,zobaczymy.IMHO

Jutro wszystko sie moze zdarzyc.

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie,bo Spurs w PO wchodzą słabo.CLIps grają zyciówke,a Spurs poza TD,Belli, Millsem,(Leo tez moze lepiej),słabo.

Nie tak jak w zeszłym roku,przynajmniej na razie ale czy tak zostanie albo czy zdążą,zobaczymy.IMHO

Jutro wszystko sie moze zdarzyc.

Patrzysz na wszystko przez swój pryzmat. Równie dobrze można napisać, że LAC może grać lepiej, że mogą nie popełniać głupich błędów itp. Dla mnie grają zdecydowanie równorzędne zespoły i jak piszesz, że LAC to nie jest drużyna na mistrza, to równie dobrze możesz to napisać o SAS i w zasadzie o dowolnej drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie masz racje.Na dzisiaj,(bo zobaczymy co bedzie dalej)na mistrza jest GSW,HOU,SPURS. Wszystko szerokie składy z conajmniej dobrą ławką,nawet Cavs i MEM przyzwoicie (przed stratą Lova).Nie wiem czy sie ze mną zgodzisz, ale powinienes przyznac,ze ze wszystkich ww teams,Clips w ogóle nie posiadają ławki,zabrzmi to moze bardzo brutalnie,ale tak własnie sądzę.

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie masz racje.Hmm,na dzisiaj,(bo zobaczymy co bedzie dalej)na mistrza jest GSW,HOU,SPURS. Wszystko szerokie składy z conajmniej dobrą ławką,nawet Cavs i MEM przyzwoicie (przed stratą Lova).Nie wiem czy sie ze mną zgodzisz, ale powinienes przyznac,ze ze wszystkich ww teams,Clips w ogóle nie posiadają ławki,zabrzmi to moze bardzo brutalnie,ale tak własnie sądzę.

you-dont-say1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOU ma mocnoą ławkę, bo posiadają system i mądrego trenera, który potrafi z wielu zawodników zrobić pożytek.

Jason Terry w ostatnich sezonach błąkał się jak bezpański pies po NBA, w w obecnym sezonie w HOU gra całkiem dobrze. Prigrioni w większości klubów by pewnie nie wchodził na parkier. Ogólnie, ktokolwiek by się nie pojawiał u nich, to coś wnosi. Last but not least - Josh Smith, który lepiej wygląda w HOU niż u równie dobrego trenera Stana. Podobnie jest z SAS.

LAC ma bardzo mocną szóstkę i moga sprawić by na parkiecie zawsze był cp3 v Blake, a to powoduje, że nawet piątka z BigBabym czy Riversem zła nie będzie - to spory komfort.

 

Doc wykonuje świetną pracą jako trener:

1. świetnie wpłynął na Deandre Jordana

2, Rajon Rondo i Kendrick Perkins potrafili u niego wnosić jakieś pozytywy na parkiet.

 

Jednak jako GM spisuje się słąbo. Wymienił ich największy transferowy atut Bledsoe na dobrego rolesa Dudleya, którego jednak nie potrafił użyć. Podpisanie w lato Hawesa, posiadając Blakea i Deandre też raczej należy uznać za kiepski ruch.

Tak czy siak, mam nadzieje, że zarówno LAC jak i SAS w lato zrobią dużo więcej niż ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie kontra jak napsiałeś bo flopują strasznie .

 

Mills najbardziej i robi takie flopy ,że nawet LeBron ich nie robi , do tego flopa jeszcze dołoży Manu .

 

Gdyby normalnie się ustawiali w obronie i by tak nie flopowali to takich kontr by nie było , zresztą nawet technika nie dostali jednego za takie rzeczy a officials jeszcze gwiżdzą faul Clippersą.

 

 

Termin flop city nie wziął się znikąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.basketballhow.com/information/rules/violations/offensive-goaltending-violation/

 

Tu masz zasady - nie ma opcji aby to zaliczyć jako punkty

z Jordanem - oczywiście. ale akcja z Barnesem to ewidentny błąd sędziów. trochę mi to przypomina skrzywdzenie jazz w finałach 1998.

 

z innej beczki, skuteczność uncontested rzutów:

 

G	SAS	LAC
1	0,394	0,548
2	0,450	0,382
3	0,513	0,333
4	0,303	0,500
5	0,417	0,276
czyli jeśli chce się wygrać, to trzeba trafiać z czystych pozycji, co na razie wychodzi spurs lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flop CP3 to przejaw bezczelności

flop Manu to przejaw boiskowego cwaniactwa....

 

oboje maja za uszami ale wydaje mi się że spurs duzo lepiej bronią zespołowo i wiele upadków wynika z szybkiej rotacji i zajęcia dobrej pozycji obronnej podczas gdy Krzyś raczej "napina" przepisy dla zysku

 

nie ujmiejsza mu to jednak chwały że gra doskonale

 

w gre gdzie sporo niskich bierze gałę pod pache i pcha się bezmyślnie pod kosz obecnie sprawia, ze nie dziwię się że chce sie takiego delikwenta złapać na off

 

jednak sędziowe gwiźdzą mało tego IMO a centrum powtórek zaraz ukróci AMATORSZCZYZNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od rana juz mnie nosi, mam nadzieje, ze nie bedzie to mecz typu g3, ma byc moc i kurwiki w oczach! jak odpasc to po spektakularnej walce!

 

Ja tak samo :) Tylko mam pewien problem, bo rano wyjeżdżam i nie będę mógł oglądać na żywo. Da się jakoś z League Passa pobrać mecz, żeby móc obejrzeć później offline (chciałem obejrzeć w podróży na tablecie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Jordanem - oczywiście. ale akcja z Barnesem to ewidentny błąd sędziów. trochę mi to przypomina skrzywdzenie jazz w finałach 1998.

 

z innej beczki, skuteczność uncontested rzutów:

 

G	SAS	LAC
1	0,394	0,548
2	0,450	0,382
3	0,513	0,333
4	0,303	0,500
5	0,417	0,276
czyli jeśli chce się wygrać, to trzeba trafiać z czystych pozycji, co na razie wychodzi spurs lepiej.

 

Pop fajnie to podsumowal w konferencji pomeczowej, ze po prostu kto trafia ten wygrywa, z reszta to pojecie juz funkcjonuje od dawna ze to jest miss or make league, ja sie nie do konca zgodze bo jak rzuca sie slabiej to trzeba inne rzeczy robic lepiej, ale w tej serii jak na razie potwierdza sie to co podales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.