Skocz do zawartości

[West 1st Rd] Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs


LAF

Wynik :  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik :

    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 4:0
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 4:1
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 4:2
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 4:3
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 0:4
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 1:4
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 2:4
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 3:4


Rekomendowane odpowiedzi

Przewrotnie postawiłem na Clips, bo większość spisuje ich na porażkę. A ja tam widzę pewne szanse na sukces, z wkurw**** ambicją liderów na czele. Spurs to jakby nie patrzyć o rok starszy zespół, taki Manu znaczy już naprawdę niewiele, Parker może się popsuć w każdej chwili i będzie płacz. Oczywiście mają wielki bagaż doświadczenia, Popa na ławce, szykującego szczyt formy na PO Leonarda, ale łatwo im nie będzie. Dodatkowo wnerwili mnie przegraną z ostatniej nocy i jestem ich hejterem na czas postseason. ;)

 

In CP3 we trust!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAC co powtarzam od zawsze to największe pizdeczki wśród contenderow z najbardziej overrated liderem, ktoś w topicku o bux Bulls napisał że Byki są głównym fawortyem do odpadniecia w 1st r. I ja się z tym zgadzam, i poobna rolę na zachodzie pełnią clippers

Paul gra kosmiczne sezony od zawsze i od zawsze jego wpływ na grę zespołu w Po maleje

Nie wierze w clipps nie wierzę w Paula a już najmniej wierzę w griffina

 

Oczywiście urwa Spurs trochę,może nawet napsuja trochę krwi, ale jeśli nie stanie się jakiś kataklizm są w stanie zrobić max 2 winy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam playoffs.

kazdy w swoich predykszyns przed seria widzi to, co chcialby widziec 

pozniej boisko weryfikuje wszystko i... kazdy ma troche racji

milo ogladac je z boku, jako fan jeziorowcow, wreszcie mozna pewne smieszne mechanizmy obserwowac

 

mozg mowi spurs w 6

serce pyta gdzie sa qrwa lakersi...

 

wszystko to, co napisal wyzej @josephnba

plus kogo z gry wylaczy leonard, czy bedzie musial kogos wylaczac?

lake griffin znowu bedzie walil glowa w mur?

z 2 strony jesli clipps maja zatrybic to wlasnie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu Tiago wyłączył prąd Dirkowi LMA i poniekąd Boshowi w finałach

 

W tym roku nie jest w tak fantastycznej formie ale nadal kombinacja Leonard-Tiago-Tim jest zabójcza dla każdego kto nie gra small ballu.

 

O dziwo wg single year RAPM Barnes jest 12 graczem ligi i nawet nie wygląda to jakoś źle na tym parkiecie ale

 

San Antonio może zostać zamordowane w serii tylko przez zespół mający mobilnego rim protectora. DJ z całym szacunkiem dla ogromnego postępu który poczynił w tym roku kimś takim nie jest więc Spurs będzie grać w swój ulubiony sposób. Spurs od zawsze kochało bronić 1 man army jaką często staje się ofensywa Clippers - zwłaszcza że mają na kim ukryć w obronie Parkera.

 

Dla San Antonio Clippers to dość wygodny rywal - słaby mentalnie, nie grający niskim składem , nie zmuszający często do switchowania w obronie - mają HCA więc stawiam na 4-2 dla Spurs ale jakbym nie lubił Blake'a a to jeden z moich ulubionych graczy w NBA to jednak w tym roku poprawił sie w rzucie za to koszmarnie pogorszył w atakowaniu obręczy . Tak jakby jeszcze nie do końca przeszedł metamorfoze z dunkera w prawdziwego power forwarda. Tak jakby się zagubił gdzieś po drodze.

 

Ostatnie lata nauczyły mnie jednego - jeśli Spurs ma god mode to zatrzymać ich może tylko Oklahoma

 

No dobra nauczyły mnie dwóch rzeczy - nigdy nie wierz w Chrisa Paula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przereklamowany zespół na tym forum - Spurs. Żeby ocenić ich obiektywnie, to trzeba byłoby im odjąć z 10 winów, bo tyle przynajmniej dostali w prezencie od sędziów. Niektóre mecze to były tak jednostronnie sędziowane, że aż na wymioty zbierało. Obstawiam 4-2 dla Clippers

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca jest tak, że CP3 jest pizdą.

 

CP3 jak był młody robił rozpierdol, ale z czasem presja wzrasta - im bliżej 30ki tym bardziej i coraz ciężej o kozak performacne.

 

Zagłosowałem na Spurs w 7, myślę, że zrobią ich w 6, chyba, że ktoś kluczowy im się połamie.

 

 

A z moim skillem do przewidywań będą pewnie Clippers w 5 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na Spurs w 7, myślę, że zrobią ich w 6, chyba, że ktoś kluczowy im się połamie.

 

Skoro myslisz, że wygrają w 6 to czemu zagłosowałeś, że w 7? :smile:

 

Clippers mieli fajny run pod koniec RS, ale co z tego skoro trafili chyba najgorzej jak mogli? Spurs pod koniec RS weszli na swój mistrzowski poziom i poza GSW raczej nikt nie ma większych szans ich zatrzymać. Clippers mogą jednak trochę tym Spurs krwi napsuć. Mają atletyczny zespół lubiący biegać, a za tym Spurs nie przepadają. Wydaję mi się, że CP3 może 1-2 mecze wygrać sam. Dużo będzie zależeć od tego czy Griffin się nie obsra i czy Pop często będzie stosował hack-a-Jordan.

 

Z jednej strony Paul w PO gra gorzej, ale z drugiej lubię oglądać gdy w czasie PO gość zmienia się w one man army i wszystko chcę zrobić sam, robi 35/10, a jego team i tak przegrywa. Lubię go za charakter, ma to coś czego większości dzisiejszych zawodników brakuje, ale co z tego skoro dalej nie potrafi nic wygrać? Co prawda nie miał nigdy supportu na tyle dobrego, żeby wygrać zachód, ale wydaję mi się, że nie Paul mimo wszystko nie poznał tego mitycznego 'the secret'. Mimo tego i tak bardzo żałuję, że CP3 nie ma teraz w Lakers i nie mogę tego napisać w temacie "Lakers vs Spurs".

 

Jestem bardzo ciekawy jak Paul poradzi sobie z obroną sporo wyższego Greena, chyba on będzie go bronił większość czasu? Pod koszem pewnie dziadek Duncan nauczy kilku ciekawych rzeczy Griffina i Jordana. Leonard zagra pewnie na swoim dobrym poziomie, ale to chyba nie jest jeszcze materiał na to, żeby dominować całe serię w ofensywie. Oczywiście w defensywie będzie miał ogromny pozytywny wpływ, na atak też wpływa pozytywnie więc będzie pewnie najwartościowszym graczem serii, ale to jeszcze nie ten czas, że Kawhi w przeciągu całej serii zrobi 29/7/6 na jakimś dobrym %. 

 

Oczywiście dużo głębszy skład mają Spurs, Clippers ławkę mają mocno średnią co też zapewne będzie widać. 

 

Mój typ: 4:2 dla Spurs. 

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kawhi w przeciągu całej serii zrobi 29/7/6 na jakimś dobrym %. 

 

To chyba nigdy nie nadejdzie.

 

Wilq dał fajną grafikę - 55 win team aint contender. LAC w RS nie gra na tyle dobrze, by można było mówić o nim jako contender, czy drużyna na RS i ma mniej więcej tę samą siłą w PO. Czyli po prostu odstaje od GSW i SAS, którzy mają słaby bilans, ale się zbudzili późno, którzy są na tę chwilę jedynymi contenderami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.