Skocz do zawartości

[West 1st Rd] Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs


LAF

Wynik :  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik :

    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 4:0
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 4:1
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 4:2
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 4:3
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 0:4
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 1:4
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 2:4
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 3:4


Rekomendowane odpowiedzi

widzę, że zafałszowywanie historii zaczęło się jeszcze zanim seria dobiegła końca. szkoda.

 

 

a uważanemu za genialnego obrońcę DPOTY Kawhiemu rzucają na 60% skuteczności ;] dla porównania niedoceniany CP zatrzymuje rywali na 31%!

 

Musiałeś poczekać aż Clipps wygrają co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po trzech pierwszych meczach było 57%, więc ciągle słabo. ot, taki urok małej próbki/grania przeciw świetnym ofensywom, bo przecież w sezonie i DeAndre i Leonard (w jeszcze większym stopniu) zatrzymywali rywali na niskiej skuteczności. ja bym w każdym razie Jordana nie krytykował za defensywę w tej serii, bo mnie bardzo pozytywnie zaskoczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po trzech pierwszych meczach było 57%, więc ciągle słabo. ot, taki urok małej próbki/grania przeciw świetnym ofensywom, bo przecież w sezonie i DeAndre i Leonard (w jeszcze większym stopniu) zatrzymywali rywali na niskiej skuteczności. ja bym w każdym razie Jordana nie krytykował za defensywę w tej serii, bo mnie bardzo pozytywnie zaskoczył.

No to prawda ale jednak 1 na 1 jego obrona na Timie za dobra nie jest i dlatego Doc rzuca często Blake'a który też nie za bardzo sobie radzi

 

Ale na razie w obronie to mi się w tych PO podoba tylko Memphis i to co robiła para AI - Klay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiałem na Spurs, ale coraz mniej jestem pewny swojego typu. Clippers są bardziej dynamiczni i co ciekawsze skuteczniejsi, a to może być decydujące w tej konfrontacji. SAS są wielcy, ale metryki nie oszukają, a tu nieubłaganie uciekają już godziny do starcia nr 5.

 

Clippers zaskoczyli mnie tym, że potrafią tak dobrze radzić sobie bez dominującej roli Griffina na parkiecie. Kiedy miał kontuzję parę miesięcy temu wyglądało to bardzo słabo. Tymczasem wczoraj wygrał kolektyw.

 

Zgodnie z przewidywaniami to starcie jest ozdobą 1 rundy PO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne seria.

nie spodziewalem, ze clippers sie podniosa.

a juz w totalnym szoku bylem, jak rivers pociagnal zespol w ataku a glen davis defensywnie meczyl duncana. wielkie rzeczy sie tam w clippers wczoraj zadzialy. 2-2, odzyskali hca ale w tej serii to nic nie znaczy.

 

btw. bylem jeszcze w wiekszym szoku, ze spurs nie byli w stanie dogonic clipps. z reguly spurs to taki team jak swego czasu heat, lakers czy celtics. pozwalali rywalom na wiele ale przychdzilo co do czego i odrabiali spokojnie te 10 punktow, wczoraj to nie zadzialalo...

 

z niecierpliwoscia czekam na reszte serii.

szkoda, ze ktos tu odpadnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

btw. bylem jeszcze w wiekszym szoku, ze spurs nie byli w stanie dogonic clipps. z reguly spurs to taki team jak swego czasu heat, lakers czy celtics. pozwalali rywalom na wiele ale przychdzilo co do czego i odrabiali spokojnie te 10 punktow, wczoraj to nie zadzialalo...

 

 

 

Dokładnie

A wpływ na to miały drobne błedy w obronie i koncentracji. Ta seria fauli na Cp to dramat niebywały. Kolejne przestrzelone rzuty wolne, błędy w defensywie i brak kluczowych zbiórek. Nie wsponę o większym błędzie jak trafianie na nizszym procencie niż goście.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że zafałszowywanie historii zaczęło się jeszcze zanim seria dobiegła końca. szkoda.

 

 

a uważanemu za genialnego obrońcę DPOTY Kawhiemu rzucają na 60% skuteczności ;] dla porównania niedoceniany CP zatrzymuje rywali na 31%!

 

Wybacz, że wkroczyłem na Twoją działkę. Nie ma lepszego sposobu na fałszowanie historii i ogólnie rzecz biorąc rzeczywistości niż statystyka, więc nie będę próbował Ci dorównać w tym aspekcie. Zresztą, brakuje mi determinacji do tego.

niektórzy fani Spurs są pewni kolejnych zwycięstw 

Jak mniemam, istotnie przyczyniłem się do takiej opinii, więc prostuję - ja tak piszę, bo taki jestem. Jak się za coś zabieram, to z przekonaniem, że jestem najlepszą osobą na świecie do tego i wyjdzie mi to lepiej, niż inni sobie w ogóle wyobrażą. Jak komuś kibicuję, to z nastawieniem, że będzie zwycięstwo. Tak samo jak sam gram.

Tak, przy takiej arogancji i ego powinienem używać liczby mnogiej, ale mam na to wyjebane. Wielu to drażni i na to też mam wyjebane. Ale innych nie wrzucaj do tego samego worka, bo wystarczy popatrzeć na ich wypowiedzi, aby dostrzec, że u nich pewności zwycięstw zbyt wiele nie było. Raczej sałatka niepewności i nadziei, w różnych proporcjach.

 

Swoją drogą, ja nadal jestem przekonany, że będzie 4-2 dla Spurs. ;]

Alternative sprawia, że nawet ja jako kibic Spurs zaczynam życzyć im porażki, bo ten loverym jest absolutnie niewytrzymywalny. 

Czyli nie jesteś kibicem Spurs, proste. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się tak wyrównanej serii. Myślałem , że już sprawa rozstrzygnięta po wcześniejszym pogromie. Rivers zaskoczył skutecznością, Big Baby również zaskoczenie w tym meczu. Inna mentalność w LAC niż w poprzednich PO. Czekam z niecierpliwością na następne mecze. Będzie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul zagrał jak profesor. Wybitny jego mecz. 

 

Nigdy nie miałem nic do Spurs, byłem do nich raczej nastawiony neutralnie. Clippersów nie lubię, ale przez to jak niektórzy fani Spurs są pewni kolejnych zwycięstw i zachowują się tak jakby Spurs walczyli ze złem i robili coś dla dobra ludzkości to kibicuję w tej serii Clippers. 

 

Coś w tym jest.

 

Brakuje tylko frazy "więcej niż klub" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.