Skocz do zawartości

[West 1st Rd] Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs


LAF

Wynik :  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik :

    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 4:0
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 4:1
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 4:2
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 4:3
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 0:4
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 1:4
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 2:4
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 3:4


Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzajmy z tym zamiataniem

Tim jednak jest wolny na całe szczęście broni go głównie Jordan który jest przereklamowany że hej

 

Niektórzy w nim tu widzą genialnego obrońcę . A facet na razie broni tak że rywale mu rzucają na 65% i wystarczy go wyciagnąć w izolacji jak to robi Tim ostatnio i wtedy jego obrona nie istnieje rzuca mu z mid rangu na 80%.

 

A co do Hakowania DJ to chyba jednak Pop nie ma tego dobrze przemyślanego bo tak analizowałem to sobie od rana i generalnie widać że Blake i Barnes doskonale wiedzą że Jordan nie trafi i bardzo agresywnie walczą o zbiórki i generalnie jest tak

 

Średnio NBa zbiera 27 % nieudanych własnych rzutów ale już tylko 11% po nietrafionych ft.

 

Z moich obserwacji meczów gdzie Jordan był faulowany gęsto wynika że Clippers zbierają ok 20-22 (  były mecz gdzież aż 1/3 nietrafionych ft zebrali) % nietrafionych ft. I ogólnie zespół dostaje kolejną szansę a po ofensywnej zbiórce po ft następuje chaos w obronie bo nikt nie jest w swojej pozycji i prawie nigdy nie następuje kolejne faulowanie

 

Zasadniczo rozumiem że tę taktykę POP uruchamia jak nie trafią w dwóch kolejnych akcjach aby nie było rzutów za 3 sęk w tym że ja naprawdę nie widze za dużo tego pozytywu bo praktcyznie SAS po takich rzutach nie mają kontr rywale lepiej organizują sobie obronę a na dodatek ostatnio stracili Manu przez takie faule i tak naprawdę mógłby wylecieć Tim.

 

Zasadniczo wiecej minusów niż plusów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...gdy młodsi od niego Kobe i Dirk oraz równolatek Garnett są już chodzącymi trupami.

 

Stawiasz w jednym rzędzie Dirka który wlaśnie rzuca 23ppg na 49/40/90 z Garnettem i Kobe, których w plej off w ogóle nie ma, a w rs jeden robił 8/4, a drugi rzucał na 36% skuteczności?

 

Jak dla mnie pisząc takie pierdy sam jesteś forumowym trupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiasz w jednym rzędzie Dirka który wlaśnie rzuca 23ppg na 49/40/90 z Garnettem i Kobe, których w plej off w ogóle nie ma, a w rs jeden robił 8/4, a drugi rzucał na 36% skuteczności?

 

Jak dla mnie pisząc takie pierdy sam jesteś forumowym trupem.

Weekend jest, na c*** szukasz zaczepki? Dirk może być 5x lepszy od nich obu, ale nie o tym pisałem. Nie ma słowa o porównaniu Kobego, Dirka i Garnetta między sobą. Wszystko jest o porównaniu trzech uznanych weteranów do starszego od nich Duncana. I względem niego cała trójka jest trupami. I Kobe, i KG i Dirk. EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KG i TD sa w tym samym wieku, z tym ze KG jest o 2 sezony dluzej w lidze. 

KB jest mlodszy od ww o 2 lata, ale gra w prosach tylko o rok krocej od KG

Dirk jest w tym samym wieku co KB, ale gra w lidze o 2 lata krocej od niego.

 

Kto ile ma lat oraz minut na koncie i dlaczego nie wrzucajta ich do jednego worka?

Edytowane przez ness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend jest, na c*** szukasz zaczepki?

To raczej Ty prowokujesz taką odpowiedź. Podobnie jak z pisaniem odnośnie ofensywy LAC.

Jak na razie w serii: 2 mecze jednostronne, a jeden mega wyrównany i szczęśliwie wygrany przez SAS.

 

Według Margin of Victory LAC i SAS to top3 ekipy w lidze. Szkoda, że jedna będzie musiała odpaść po 1rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tym zamiataniem

Tim jednak jest wolny na całe szczęście broni go głównie Jordan który jest przereklamowany że hej

 

Niektórzy w nim tu widzą genialnego obrońcę . A facet na razie broni tak że rywale mu rzucają na 65% i wystarczy go wyciagnąć w izolacji jak to robi Tim ostatnio i wtedy jego obrona nie istnieje rzuca mu z mid rangu na 80%.

 

A co do Hakowania DJ to chyba jednak Pop nie ma tego dobrze przemyślanego bo tak analizowałem to sobie od rana i generalnie widać że Blake i Barnes doskonale wiedzą że Jordan nie trafi i bardzo agresywnie walczą o zbiórki i generalnie jest tak

 

Średnio NBa zbiera 27 % nieudanych własnych rzutów ale już tylko 11% po nietrafionych ft.

 

Z moich obserwacji meczów gdzie Jordan był faulowany gęsto wynika że Clippers zbierają ok 20-22 (  były mecz gdzież aż 1/3 nietrafionych ft zebrali) % nietrafionych ft. I ogólnie zespół dostaje kolejną szansę a po ofensywnej zbiórce po ft następuje chaos w obronie bo nikt nie jest w swojej pozycji i prawie nigdy nie następuje kolejne faulowanie

 

Zasadniczo rozumiem że tę taktykę POP uruchamia jak nie trafią w dwóch kolejnych akcjach aby nie było rzutów za 3 sęk w tym że ja naprawdę nie widze za dużo tego pozytywu bo praktcyznie SAS po takich rzutach nie mają kontr rywale lepiej organizują sobie obronę a na dodatek ostatnio stracili Manu przez takie faule i tak naprawdę mógłby wylecieć Tim.

 

Zasadniczo wiecej minusów niż plusów

 

Tsss Pop jako jedyny chyba używa tej taktyki w prawidłowy sposób. Bo jak widze jak to robili ostatnio Mavs to załamka.

 

Poza zmianą tempa gry i wybicia ekipy z rytmu to jeszcze dochodzi element 'sfaulują czy też nie' i wybija to z koncentracji na graniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KG i TD sa w tym samym wieku, z tym ze KG jest o 2 sezony dluzej w lidze. 

KB jest mlodszy od ww o 2 lata, ale gra w prosach tylko o rok krocej od KG

Dirk jest w tym samym wieku co KB, ale gra w lidze o 2 lata krocej od niego.

 

Kto ile ma lat oraz minut na koncie i dlaczego nie wrzucajta ich do jednego worka?

Ok, z KG mój błąd, bo nie sprawdziłem, że to rówieśnik Tima. 

 

Tylko to ciągle nic nie zmienia - jest czterech weteranów z ogromną reputacją, misiem na koncie i tylko jeden z nich nadal trzyma poziom. To wszystko, co tam było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, z KG mój błąd, bo nie sprawdziłem, że to rówieśnik Tima. 

 

Tylko to ciągle nic nie zmienia - jest czterech weteranów z ogromną reputacją, misiem na koncie i tylko jeden z nich nadal trzyma poziom. To wszystko, co tam było. 

Mówisz tylko tym jednym, co to jako jedyny z czwórki w Po robi 20+ ppg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Green, manu i Patty dzisiaj rozmontują Clippsów i CoJo będzie miał swoje momenty.

 

Jeez mam nadzieje, że uda sie wygrać i to jezcze bez nerwówki.

 

 

LAC przegrali nalepiej jak mogli w playoff. Poodpoczywli starterzy którzy dla nich są niezmiernie wazni i mają poczucie jeszcze, że to było nieporozumienie ten ostatni mecz. Ale te mysle że spurs znajdą na to kontrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po kościach można było poczuć, że ta strata Blake'a w G2 i przegrana dogrywka u siebie okaże się brzemienna w skutkach. Dzisiaj się przekonamy, czy tak będzie. 3-1 wg mnie kończy temat. Fajna pora na taki mecz, nareszcie obejrzę coś live, bo ostatnio w tygodniu nie było szans.

 

Pracowałeś w nocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.