Skocz do zawartości

NBA PLAYOFFS TYPER 2015


tomeczeg20

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam chyba 16, bo nie jestem pewny czy dobrze policzyłem minusowe punkty, ale jak LAC poślą Spurs na ryby to bankowo skończę w pierwszej piątce po pierwszej rundzie :smile:

 

A potem to już tylko czekać na serię mistrzowską GSW - Memphis.

 

Chyba, że Howard z Hardenem rozpierdolą system. Każdy ich pominął...

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak jak by nie patrzeć przed kojotami w chul ciężkie play-offy. Jak przejdą clippersów to w następnej rundzie będą mega wytyrani. Odbije się największa średnia wieku na zachodzie z drużyn play-off. Houston czekają wypoczęci, Howard powoli zaczyna przypominać tego z kilku lat wstecz i pomalowane obstawi. Harden będzie robił swoje. 

 

Jasny gwint. Kilka miechów temu wyszło z grafiki którą robiłem że Houston w WCF. Teraz to wcale nie takie śmieszne i wzbudzające politowanie, acz całkiem realne.

 

Z drugiej strony czuję że Clippersi, u siebie wyjdą ta pełnej ku**wie, dla Paula to być może ostatnia okazja aby coś naprawdę udowodnić w play-offach i włączy power rangers mode. Wtedy Clipp-Rockets. A to się będzie zajebiście oglądało, takie mam wrażenie jak i również że Harden ciężej może mieć z klipami niż kojotami. Poza tym zobaczyć starcie pod koszem, co by nie mówić dwóch bardzo dobrych centrów? 


Elwood mnie znienawidzi. Nie obstawiłem Wizards w pierwszej rundzie bo po końcówce sezonu w nich nie wierzyłem. 4:0 robi jednak wrażenie. Teraz trzeba uwierzyć w jednoosobową husarię. 4:2 i Atlanta do domu a Gortat znów w ECF. 

 

All in

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba 16, bo nie jestem pewny czy dobrze policzyłem minusowe punkty, ale jak LAC poślą Spurs na ryby to bankowo skończę w pierwszej piątce po pierwszej rundzie :smile:

tak, jeśli LAC wygrają to jesteś piąty z 22 pts. jeśli nie, to 17 pts i pozycja gdzieś na dole tabeli ;]

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.