Skocz do zawartości

NBA PLAYOFFS TYPER 2015


tomeczeg20

Rekomendowane odpowiedzi

Co innego jak Wizards grają i zdecydowanie prowadzą i typuje się serie, a co innego jak to jest pierwszy mecz i typuje się mistrza.

 

zauważ, że argumentacja sporej części osób jest "zasady to zasady". dlaczego więc w jednym przypadku ma to mieć zastosowanie, a w drugim nie?

 

 

 

Wie o co chodzi ale uparl sie bez sensu bo po prostu chodzi tylko o jedna serie I nikt nie chce anulowac mistrtza.

tylko że wszyscy chcący dać -2 jednocześnie argumentują "zasady to zasady". dlatego też albo się ich trzymacie i karacie w obydwu przypadkach (typ oraz mistrz) zgodnie z przepisami, albo jesteście niekonsekwentni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak nie sraj zarem. Pisales cos o byciu wporzadku wobec nich I ludzie wlasnie chca byc wporzadku I odjac 2pkt za serie zostawiajac typ na mistrza. Chodzi o to spoznienie I tyle bo argument ze nie wiedzialem kiedy zaczyna sie mecz no sorry od 3 dni byly znane pary I mozna bylo stawiac. Odejmujemy 2pkt typy na miszcza zostaja I jazda dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze byłoby, gdyby spóźnialscy sami się wypowiedzieli, np. "zaspałem, zjebałem, więc ponoszę konsekwencje - dajcie -2 za serię, ale zostawcie mistrza, i jedziemy dalej". 

 

Bo tak, jak już będzie podjęta jakaś decyzja, to wtedy mogą się oburzyć z "ale to tylko x minut". 

 

lorak... jesteś za przymknięciem oka na zasady i niekaraniem, ale już za przymknięciem oka na zasadę z mistrzem, przy -2 za serię nie? Nie ciągnijmy już tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest regulamin i zasady i każdy uczestnik je zaakceptował i na ich podstawie przystąpił do gry to tych zasad nie można zmienić. Chyba, że wszycy by się zgodzili na zmianę zasad. Decyduje zasada liberum veto. 

 

Czy jest ktoś oprócz loraka kto chcę anulować ich typ na mistrza ? Z tego co widzę to nie. Jeśli Lorak za tem chcesz pozbawić ich punktów za mistrza wszystko up to you, jeśli zmieniasz zdanie to te osoby dostają -2 punkty za serię Wizards-Raptors, bo były głosy przeciw amnestii za tą serię.

 

Ja osobiście jestem tylko przeciw amnestii dla Ignazza. Sory Ignazz 20:48 to dla mnie -2 punkty.

Rappar 18:35 w ogóle zagłosował przed rozpoczęciem meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak... jesteś za przymknięciem oka na zasady i niekaraniem, ale już za przymknięciem oka na zasadę z mistrzem, przy -2 za serię nie? Nie ciągnijmy już tego.

Czy jest ktoś oprócz loraka kto chcę anulować ich typ na mistrza ? Z tego co widzę to nie. Jeśli Lorak za tem chcesz pozbawić ich punktów za mistrza wszystko up to you, jeśli zmieniasz zdanie to te osoby dostają -2 punkty za serię Wizards-Raptors, bo były głosy przeciw amnestii za tą serię.

jeszcze raz - nie jestem za tym, aby odbierać im punkty za mistrza, tak samo jak uważam, że powinniśmy przymknąć oko na ich spóźnienie (poza Ignazzem i dać mu -1 z automatu jeśli będzie z kimś remisował). zwracam tylko uwagę na poważną niekonsekwencję osób, które cały czas mówiły "zasady to zasady". bo uznanie typu na mistrza nic nie zmienia w tym kontekście i tworzy taki sam precedens, jaki stworzyłoby odpuszczenie -2 punktów, gdyż w obydwu przypadkach jest to złamanie zasad. wygląda więc na to, że tak naprawdę takim osobom nie chodziło o zasady lecz o to, co im wydaje się słuszne.

 

EDIT

Przem dał aktualizację wpłacających. bez potwierdzenia zostali jeszcze Rappar oraz Eld. jeden z was to Grzegorz K., ale który?

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie niekiedy weryfikuje "prawo" i tak jest w tym przypadku. Propozycja Loraka mi pasuje, -1(przy remisie z innym typerem) dla Ignazza i tyle. Przecież jak ktoś wytypował serię np. w połowie I kwarty to nie miało to raczej wpływu na założony przez niego wczesniej wynik. Ale tak to jest, tam gdzie finans się pojawia to każdy sposób eliminacji konkurentów jest dobry...

Edytowane przez kleczes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.