Skocz do zawartości

NBA PLAYOFFS TYPER 2015


tomeczeg20

Rekomendowane odpowiedzi

to może jednak wjedziesz z 30 zł?

lorak nie ma szans na wygraną wiec dlaczego ma te 30 zika wpłacac?

 

I to nie jest moje zadecie tylko statystyczny fakt który zapewne jest już obliczony dawno dawno temu. Pewnych rzeczy nie przeskoczyć. Jak się bawić to tylko wtedy kiedy ma to sens procentowy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak nie ma szans na wygraną wiec dlaczego ma te 30 zika wpłacac?

 

I to nie jest moje zadecie tylko statystyczny fakt który zapewne jest już obliczony dawno dawno temu. Pewnych rzeczy nie przeskoczyć. Jak się bawić to tylko wtedy kiedy ma to sens procentowy! 

 

A np. za 30 zika można tuzin piw kupić, a to już sporo %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się szlachta odezwie, że Harnaś i Tatra to nie piwo :] Kiperzy żelipapą

30 zeta to również 5 butelek Szamańskoje igriskoje albo 3 butelki Kadarki z Biedry. Albo około połówki spirytusu, a jako, że śliwki zawsze w domu mam, to za 30 zeta mogę sobie taki własny hepi mil zrobić :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się szlachta odezwie, że Harnaś i Tatra to nie piwo :] Kiperzy żelipapą

30 zeta to również 5 butelek Szamańskoje igriskoje albo 3 butelki Kadarki z Biedry. Albo około połówki spirytusu, a jako, że śliwki zawsze w domu mam, to za 30 zeta mogę sobie taki własny hepi mil zrobić :]

Ja np juz plebsowych piw nie pijam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By Lorak z sąsiedniego tematu:

 

- wpisowe 30 zł

 

- wpłacamy Przemowi na następujące konto:

 

14 1020 1866 0000 1402 0023 3874

Przemyslaw Kapica

 

w tytule podajcie swój nick + miłe słowo dla Przema za fatygę ;]

 

Dziękować Elwood

 

Poszło. Jako stary bankowiec informuję, że dojdzie w poniedziałek. Innej opcji nie ma a na tzw sorbnet za mała kwota aby doszło od razu ;). Nie mniej tak czy siak pozwolę sobie wrzucić swoje typy w poście do tego przeznaczonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować Elwood

 

Poszło. Jako stary bankowiec informuję, że dojdzie w poniedziałek. Innej opcji nie ma a na tzw sorbnet za mała kwota aby doszło od razu ;). Nie mniej tak czy siak pozwolę sobie wrzucić swoje typy w poście do tego przeznaczonym.

Wyślij przemowi pdf z potwierdzeniem i problem załatwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawaim się kto będzie mistrzem i zamiast rozważać to pod kątem mocnych i słabych stron, to głównym pytaniem jest dla mnie kto się pierwszy połamie: Bogut, Kawhi, Curry czy Duncan. masakra.

 

poza tym prośba do wszystkich - nie edytujcie postów w temacie z typami! no chyba że sami chcecie liczyć punkty ;] jeśli zmienicie zdanie to po prostu dodajcie nowy wpis, bo coś takiego widzę z automatu, a edycji nie.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.