Skocz do zawartości

SHAQ za McGRADY.


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Forsa sie nie zgadza. Shaq zarabia zdaje sie ponad dwa razy wiecej. Orlando musialoby jeszcze kogos dorzucic. Poza tym na chwile obecna nie wiemy, co sie bedzie dzialo w Lakers, kto zostanie, kto odejdzie. Nie znamy potrzeb. Czy Kobe zostanie? Jesli tak, to T-Maca w ogole w Lakers nie potrzeba. Jesli by Kobe odszedl, to wtedy przydaloby sie zastepstwo na pozycji obroncy, ale nie kosztem Shaqa, bo wtedy bedzie dziura pod koszem. Chyba, ze calkowita przebudowa, to moze wtedy. Nie wiem. Jak dla mnie za wczesnie na takie rozwazania. Za duzo niewiadomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili jest to kompletnie nie możliwe. Fajnie Przem że błysnołeś intelektem;) bo pomysł ciekawy ale zupełnie nie realny. Jak zawodnik który dominuje całą ligą przejdzie do innego klubu za byle snajpera :twisted: hm w tym wieku i w tej dyspozycjii jedynie Duncan lub Garrnett nikt inny bo nikt inny nie gwaratował by drużynie LA gre w PO nawet gdyby zostały inne gwiazdy w Lakers.( atak mi sie nasunełlo z Clippers > Choc może Elton Brand hm z Corryem za Shaqa to znacznie bliżej :) )

Oczywiście taki człowiek jak Shaquille O'Neil nie będzie wiecznie biegał szybko po bpoisku, z uwagi na jego gabaryty i przeciez nei omijające go kontuzje można założyć że za dwa sezony taki transfer byłby wpełni uzasadniony. Choć uważam że ten zawodnik z powodzeniem będzie i w wieku lat 38:) mógł być liderem jakiejś ekipy(oczywiście zakładając że nie będa imac się go ciężkie kontuzje np kolana czy kręgosłupa).Ale do 40 dziechy raczej nie dociągnie.

Co do przebudowy w tej chwili > nie sądze żeby ktokolwiek myślał o tym w tej chwili . Wydaje mi się że są nikłe szanse na to że kobe odejdzie. Gdzie mu będzie lepiej niż w LA. :lol:

No i oprócz kwestii czasu , to oczywiscie kwestia pozycjii,. nO gdyby kobe znów pożarł się z Shaqiem to wymiana Kobiego za T-Maca była by całkowiecie uzasadniona i możliwa. A i Kobe z radością chyab grał by w Orlando , bo jedynie chyba Miami by jeszcze zostało z cieplejszych miejsc w NBA.. No i oczywiście ja znam jeszcze jedno (SLC)ale tam jest nazbyt gorąco :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak muzsiliby dorzycić jeszcze paru plus nr 1 draftu.

Przebudowa.

Nie wadomo czy jackson będzie porowadził zespół. Obaj z Bryantem sie nie lubią , a włodarzą LA zależy bardziej na Koby , a że ten z Shaqem tez się nie moga dogadać (Chyba ,ze na playoff) to taki scenarisz jest mozliwy.

Tym bardziej ,że O'Neal nie jest coraz młodszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się zastanawiał nad sensem tego trade'u z punktu widzenia Lakers. Ale jak to się ma do Orlando? Jak dla mnie to nie ma sensu. Shaq pożera prawie 30 mln w salary, tak więc nie jest możliwe zbudowanie wokół niego drużyny. Ponadto zawodnik 32 letni to nie jest dobra podstawa do przebudowy klubu. I nieważna jest tu klasa McGrady'ego. Ale jeśli odejdzie on i ewentualnie pół składu, albo kontrakt Hilla, to kto zostanie w Orlando? O'Neal nie miałby z kim grać.

 

Takie trady się nie zdarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.