Skocz do zawartości

Bonanza 2016


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

wystarczy wyjsc na ulice ze zdjeciem Lebrona i Jordana, chyba wiadomo kogo rozpozna 80-letnia babcia.

 

@rappar

przecież Stoch jest na takim samym poziomie rozpoznawalny jak Małysz. wydaje mi sie ze za 10 lat będzie bardziej rozpoznawalny niż Małysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za cholerę nie wiem jak wygląda Stoch, już prędzej w tłumie poznam Żyłę.

Za to Małysza poznam wszędzie.

 

Stochowi daleko do małysza i do fameu, który miał, Amman też wygrał IO, a potem zniknął.

 

LeBronowi do Jordana też jeszcze daleko, nie ta wyraźistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sneaker sales in 2013:

 

LeBron $300 Million

Durant $175 Million

Kobe $50 Million

Rose $40 Million

 

 

Jordan $2.5 Billion

 

powracajac do tematu choolernie sie ciesze. lakers beda mieli 2 grajkow z top8 dwoch ostatnich draftow

i kupe kasy do wydania. moze lebron zdobedzie tytul dla ohio i przyjdzie szukac kolejnych wyzwan tym razem na zachodzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miales na mysli player option, tak? przy team option zawodnik nie ma nic do gadania

Miałem na myśli player option. Team option mu dawali Zieloni, to wybrzydził. To teraz jak ma świadomość, że mają PO może dostać dodatkowe miliony i nowe fele do cinquecento - to ino player option będzie brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan był najbardziej rozpoznawalną osobą na świecie, więc to jak porównywać Małysza do Stocha.

 

 

polecam trochę przystopować z amerykańskimi mediami, srsly

 

wystarczy wyjsc na ulice ze zdjeciem Lebrona i Jordana, chyba wiadomo kogo rozpozna 80-letnia babcia.

 

 

 

 

peffka że wiadomo - żadnego z nich

 

[to ponizej to badboys 2, ale tak mi wkleja ctrl c ctrl v, nie moge zmienic]

 

Sneaker sales in 2013:

 

LeBron $300 Million

Durant $175 Million

Kobe $50 Million

Rose $40 Million

 

 

Jordan $2.5 Billion

 

powracajac do tematu choolernie sie ciesze. lakers beda mieli 2 grajkow z top8 dwoch ostatnich draftow

i kupe kasy do wydania. moze lebron zdobedzie tytul dla ohio i przyjdzie szukac kolejnych wyzwan tym razem na zachodzie:)

 
ale co to niby jest? company revenue? margin zawodnika? i skąd to masz? kurier chocimski? gazeta kaliska? czy sam wyliczyłeś bo 3 godzinnym zwiedzaniu Galerii Zamojskiej?
no ludzie, jak wrzucacie takie rzeczy to napiszcie co to znaczy i skąd to jest
Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale co to niby jest? company revenue? margin zawodnika? i skąd to masz? kurier chocimski? gazeta kaliska? czy sam wyliczyłeś bo 3 godzinnym zwiedzaniu Galerii Zamojskiej?
no ludzie, jak wrzucacie takie rzeczy to napiszcie co to znaczy i skąd to jest

 

 

http://www.forbes.com/sites/kurtbadenhausen/2013/05/22/lebron-james-is-the-nbas-leading-shoe-salesmen/

http://heavy.com/sports/2015/03/michael-jordan-nike-air-shoe-sneaker-sales-forbes-billionaire-lebron-james-kobe-bryant-kevin-durant-adidas-derrick-rose/

 

trzeci cos mi sie nie wkleił, miałem jeszcze trzeci link o tym ale przez pomyłke wziąłem jakiś inny i nie moge go już znalesc ;]

Edytowane przez Ballas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada hajs na kontrakty NBA w porownaniu z hajsem np. NFL

 

Z grubsza 2 razy więcej. Jeśli przeciętny klub NBA poza wybrykami typu Brooklyn obecnie wydaje na kontrakty 50 - 60- max 70 baniek to w NFL wydaje się 2x więcej. Również salary cap jest z grubsza 2x większe. No ale w NFL grajków jest więcej, ludzi na mecze przychodzi więcej niż x2 i oglądalność w telewizji też większa niż x2. Zarobki topowych graczy NFL z grubsza porównywalne z topowymi graczami NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.