Skocz do zawartości

Trenerzy NBA


january

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, Spurs.

 

Dość fajnie wygląda takie zestawienie:

http://www.basketball-reference.com/coaches/popovgr99c.html

http://www.basketball-reference.com/coaches/brooksc01c.html

Idąc Twoim tokiem rozumowania... Pop jest cieniutki, bez Duncana szorował dno, a potem nawet nie potrafił zrobić ani jednego b2b!

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż zeszłoroczni Spurs superstara jako takiego chyba nie mieli (Parker zdziadział już trochę), przynajmniej do czasu zakończenia finału. No, ale to Spurs nie ma co porównywać ławki trenerskiej obu drużyn.

Był Duncan, był Kawhi, oboje w okolicach top15 ligi. Do tego był bardzo wyrównana reszta składu.

 

Bez superstara? Żadnego? Nie.

Taki Doc z dwoma superstarami w składzie tego osiągnąć nie potrafi.

Idąc Twoim tokiem rozumowania... 

To nie jest tok rozumowania to co zrobiłeś. To jest co najwyżej brak rozumowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi nie był żadnym superstarem do momentu, aż nie dostał MVP Finals, o Duncanie dopisałem, więc nie wiem skąd ta loverska koopoeracja. Dyskusja była o tym czy zasadne jest docenianie osiągnięć trenera z dwoma superstarami w składzie i legitnym defensywnym PFem. Doc nie miał takiego podkoszowego jak Ibaka, DeAndrzej w PO to wydmuszka jak na razie, tak samo Blejk, który jeszcze nie jest nawet w prime. 

 

Wzruszające te Wasze pojednanie, polecieliście już w ślinę czy czekacie z tym do ślubu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że Pop przed Duncanem tankował celowo. I zrobił w tym bardzo dobrą robotę, bo tankował po Duncana.

A w PO Pop bez Duncana też tankował?

 

Bo tam ma 1-4 bez Timmiego.. przeciętnie.

Z Duncanem 148-86.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi nie był żadnym superstarem do momentu, aż nie dostał MVP Finals

Jeśli chodzi o wpływ na grę był już dużo wcześniej.

 

Wzruszające te Wasze pojednanie, polecieliście już w ślinę czy czekacie z tym do ślubu?

Próbowałem coś napisać, ale nie jestem w stanie zniżyć się do twojego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia czy Kawhi to superstar czy nie, nie o tym była rozmowa, myśl o SAS dodałem od siebie. Chodzi o to, że żaden trener nie miał tyle talentu co Brooks (nawet zapomniałem o Hardenie). Nie dał rady ugrać misia, a jak się znalazł już w finale to nic nie pokazał ze swojego wspaniałego warsztatu (ok, liderzy byli jeszcze młodzi, ale fakt jest faktem).

 

Nie zgrywaj takiego wrażliwca RappaR w końcu chamowate posty to u Ciebie nie pierwszyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia czy Kawhi to superstar czy nie, nie o tym była rozmowa, myśl o SAS dodałem od siebie. Chodzi o to, że żaden trener nie miał tyle talentu co Brooks (nawet zapomniałem o Hardenie). Nie dał rady ugrać misia, a jak się znalazł już w finale to nic nie pokazał ze swojego wspaniałego warsztatu (ok, liderzy byli jeszcze młodzi, ale fakt jest faktem).

Było sporo z większym talentem w zespole.

 

Nie zgrywaj takiego wrażliwca RappaR w końcu chamowate posty to u Ciebie nie pierwszyzna.

Twoje posty nie są chamowate. One są żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Scott nie jest ekspertem w żadnym elemencie, ma jakieś chore wyobrażenie rzeczywistości (3pt shooting, adv stats) i jeszcze wydaje się nie panować nad składami. Jeśli dodamy do tego paskudny collapse Hornets w serii z Nuggs w '09 i trzy sezony marazmu w Cleveland - to nie wychodzi nam obraz dobrego trenera.

 

"nie jest ekspertem" - to można powiedzieć o większości trenerów.

"chore wyobrażenie rzeczywistości" - wypowiedzi wyciągnięte z kontekstu przez dziennikarzy.

"nie panuje na składami" - a tego nie rozumiem.

Nuggets, Cavs - skoro przywołujemy wyniki, to ilu trenerów zrobiło finały dwa razy pod rząd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.