Skocz do zawartości

[2022-2023] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Może będziesz bardziej dumny za rok jak Beasley będzie trzepał takie staty w teamie, który się liczy. (mam nadzieję, że tak będzie :))

 

Ogólnie to sytuacja na wschodzie na miejscach 3-8 jest bardzo ciekawa i jeszcze 2-3 dni temu wszystko wyglądało tak, że nie zdziwiłbym się gdyby Nets spadli na 8 miejsce, a Cavs awansowali na 3, ale po ostatnich wynikach sytuacja wygląda już zupełnie inaczej, chociaż dalej o ten 3 seed walczą Nets, Bulls i Wizz. Myślę, że to dobrze pokazuję siłę wschodu.

 

Mavs są dla mnie lekkim zaskoczeniem. Tzn. wiedziałem, że w PO będą raczej bez problemów, ale długo byli na 3 miejscu, a Holiday rozgrywa sezon życia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedno.. The B-Easy show. ;]

 

Beasley powinien po sezonie zakończyć kariere głównie z tego powodu, że jego GM wystawiał go na dziwnych pozycjach.

 

Co do sezonu, to jest ciekawie i dużo się dzieje. Nie tylko w walce o PO, ale od jakiegoś już czas również w walce o najniższe rozstawienie przed losowaniem draftu (nie wiem jak Wy, ale ja już się jaram losowaniem i mam nadzieję, że nie spierdolisz tego cichy i Celtics nie stracą na losowaniu :)). No i naturalnie będę kibicował Magic, aby wskoczyli na 8 seed kosztem Cavs (poprawi to ich pick który jest w moim posiadaniu o 4 miejsca :)). 

 

Tak więc Go Magic, Go!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beasley powinien po sezonie zakończyć kariere głównie z tego powodu, że jego GM wystawiał go na dziwnych pozycjach.

 

A dlaczego miałby kończyć karierę z tego powodu? Gość ma 32 lata, jeszcze wiele przed nim.

 

Równie dobrze mogę napisać, że Stockton, D-Rob i Hawkins powinni skończyć kariery, bo mimo tego że byli zdrowi to nie byli wystawiani i mają stracony rok. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego miałby kończyć karierę z tego powodu? Gość ma 32 lata, jeszcze wiele przed nim.

 

Równie dobrze mogę napisać, że Stockton, D-Rob i Hawkins powinni skończyć kariery, bo mimo tego że byli zdrowi to nie byli wystawiani i mają stracony rok. ;]

 

Co innego IL, a co innego wystawianie nominalnego SF na PG czy C. Inna sprawa, że u Ciebie też na IL przesiadują zawodnicy którym niewiele doskwiera ;). A odnosząc się jeszcze do Beasleya to tutaj widać wyraźnie po jego statach, że jemu zależało na wynikach i raczej nie był w stanie zrozumieć polityki głównego GMa, który nakazał jemu grać na jakiś dziwnych pozycjach i dodatkowo zabrał jemu wsparcie. Dlatego uważam, że powinien się obrazić i zakończyć karierę, bo o transfer z racji wysokiego kontraktu będzie ciężko :].

 

U mnie Stockton, Robinson i Hawkins nie mają jeszcze 30lat, nie rozgrywali sezonu życia (tak jak Beasley), więc łatwiej było im odpuścić sezon, zregenerować się i w kolejnym przystąpić do totalnego szturmu wschodu ;).

 

PS. W simce kariery potrafili kończyć 31latkowie, więc jakieś szanse na zakończenie kariery przez Beasleya są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pytać o sens tankowania mając skład taki jak PIstons i dopiero teraz zajarzyłem, że w tym roku będą grajkowie z draftów 1996 i 1997 :grin:

Kobe, Iverson, RayRay, Timmy, Nash, Peja, T-Mac, Big Ben....lulz

imho klasa 96 powinna iść solo ;)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 112 (na pierwszym miejscu goscie)

 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  

  • Lafayette Lever (Spurs) – 7 dni (Severe Migraines)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.