Skocz do zawartości

Stronka ORLANDO - chęć prowadzenia


Cyrano

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na zakończenie tego tematu.

 

Nie ma żadnego sensu taka dyskusja. Wniosek jest taki, że prowadzenie w Polsce strony czy o całej lidze czy o konkretnej drużynie jeżeli ma się to czynić dla samej przyjemności nie ma żadnego sensu. Smutne ale prawdziwe. Owszem czasem można zamienić parę słów na forum ale niczego we wniosku ogólnym to nie zmienia. Kolejne, coraz młodsze roczniki patrzą tylko pod kątem "a co z tego będe miał". Kiedy odpowie się im, że "tylko" satsyfakcję to Cię wyśmieją. Faktycznie lepiej interesowac się w wersji "sam dla siebie", chyba, że coś się z tego będzie miało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty kim jesteś: psychologiem-amatorem czy chcesz sobie ponabijać wiadomości :D ???

 

Nikt nie wyprowadził mnie z równowagi. W swojej wiadomości napisałeś głupoty więc sprowadziłem Cię do rzeczywistości. Może chciałeś się pochwalić jaki to jesteś inteligentny stwierdzeniem, że wszystko można znaleść na nba.com :D To tłumaczyłoby Twoje zamiłowanie do psychologii, chociaż i tak poradziłbym abyś nie rozwijał swoich zamiłowań w tym kierunku

 

Troszkę napisałem się w życiu o koszykówce więc na pewno i tym razem poradziłbym sobie. Wolę jednak - widząc dla jakiego audytorium miałbym pisać - zajmować się koszem dla własnej, osobistej przyjemności. W końcu wszystko można znaleść na "nba.com" jak to mawiają doświadczeni redaktorzy serwisów :D

 

P.S. Powodzenia zatem w szukaniu dalej. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej - wstępnie możesz na mnie liczyć. Jak już dogadacie się z Fokcikiem i uzgodnicie co i jak odnośnie spraw technicznych to daj znać na forum. Wtedy bedziemy mogli porozmawiać co i jak odnośnie spraw merytorycznych na stronce. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.