Skocz do zawartości

Stronka ORLANDO - chęć prowadzenia


Cyrano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Ponieważ nie wiem z kim mam się kontaktowac w tej sprawie piszę na forum. Chcę przejąć prowadzenie strony poświęconej Orlando Magic z serwisu "e-nba.pl.". Osoba lub osoby z którymi mogę sie skontaktować proszę o kontakt na forum. Z góry dzięki.

Właścicielem strony jest Fokcik i z nim powinieneś się skontaktować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem :D

 

Próbowałem się już skontaktować ale jest to bardzo trudne. Zresztą patrząc się na ostatnią datę newsa - zarówno jego na forum jak i na stronce poświęconej Orlando - nie trudno się domyślić, że kontakt z nim jest praktycznie niemozliwy. Trudno - chciałem dobrze a tak zapewne nic z tego nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest śmiechu warte.

 

W takim razie Fokcik poszukuje frajerów, którzy za niego będą odwalali "czarną robotę". Strona nie funkcjonuje w ogóle, nikt nic na niej nie robi a on jeszcze stawia warunki :D . Niech zatem szuka dalej :D

Mówisz tak jakby coś z tego miał.

 

Masz jakiś pomysł na prowadzenie takiej strony? Chcesz budować ją od podstaw czy wykorzystać to co na niej już jest? Zawsze możesz uderzyć do Borysa, który jako szef szefów ma najwięcej do powiedzenia ;). Ogólnie fajnie by było gdyby strona się reaktywowała (jeśli nie uda ci się dogadać z adminami to możesz ją przecież założyć na innym serwerze, chociaż oczywiście lepiej, żeby strona była tutaj :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Spabloo.

 

Stronka od praktycznie ładnu paru miesięcy stoi w miejscu, nikt się nią nie zajmuje. Mówiąc dosadnym językiem wszyscy mają ją w ....... Najśmieśniejsze jest to, że redaktorów jest tam cholernie dużo a nikt nic nie robi :D . A naczelny jeszcze stawia warunki :D Nie zauważasz tutaj niczego dziwnego??? Fokcick zachowuje się jak "pies ogrodnika". Sam nic nie robi na stronce ale innym też nie pozowli. Taka jest rzeczywistość. Gdyby facet miał honor uderzyłby sie w pierś i powiedział: "Nie dałem rady prowadzić stronki, może innym wyjdzie lepiej" albo wziąłby się do roboty (to w końcu on jest tam naczelnym :!: ) i wtedy można budować ekipę od nowa. A nie samemu nic nie robić stawiać warunki innym.

 

P.S. Dla Twojej informacji. Nie mam nic z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrano a nie uważasz ze Fokcik kiedyś napracował się nad nią mocno. Poprostu z miejsca przyszedłeś nie przedstawiłeś się nie pokazałeś czy ty znajdziesz czas na aktualizowanie strony. ( tzn chodzi mi o to zebyś zaczął spokojnie od newsowania) Fokcik od dwóch lat bodaj studiuje poza swoim miejscem zamieszkania i od tego momętu miał problem z dostępem do internetu, a cała szanowna redakcja widać miała podobny stosunek do ciebie. Nie wydaje mi się żęby Fokcick miał jakiekolwiek obostrzenia co do tego zęby strona była attualizowana, tylko jak sam widzisz po ilosci chętnych było już co nie miara i po miesiącu wszyscy stwierdzili ze mają ważniejsze rzeczy do roboty. Znaleść ludzi z pasją, checią w dziesiejszych czasch łatywo nie jest.. tymabrdziej że mamy wyscig szczurów i do naszej redakcji też przychodzili chętni z pytaniem ile zarobie. Gdy gosć dowiedział się że jedynie dostanie możliwość realizowania swojej pasji i ew satysfakcję to jeszcze zostaliśmy zbluzgani. Dlatego odpowiedz czy chcesz ruszyć sprawę bo boli cię ze stronka nie działa, czy może rzeczywiście sam jesteś w stanie się tym zjaąć. I ew znaleść lepszą kadrę. Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie sportowe zdanie: "Wart jesteś tyle ile Twój ostatni mecz". Nie mam najmniejszego zamiaru negować wkładu Fokcika w budowę i rozwój strony ale uważam jednocześnie, że w chwili obecnej nie rozmawiamy co ktoś robił w przeszłości ale co dzieje się teraz. Jeżeli Fokcick nie ma czasu na zajmowanie się nią to powinnien - tak jak napisałem poprzednio - albo przekazać prowadzenie strony innym albo ją zlikwidować. W chwili obecnej bowiem stroną tą wywołuje z jednej strony uśmiech na twarzy a z drugiej troszkę wkurza takie jej marnowanie. Zresztą tak ogólnie napiszę, że widzę iż na podobnych zasadach funkcjonuje cały Wasz serwis, więc może mnie to nie powinno dziwić :D aż tak bardzo :D .

 

P.S. A z pasją pracuje się wtedy kiedy widzi się, że wszystkie osoby zaangażowane w daną sprawę czynią podobnie. Dzisiaj jednak większość osób szuka sposobu na znalezienie ludzi do "czarnej roboty" Taka jest rzeczywistość. Niestety[/b][/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Do Speedy.

 

Pomysł jest wart przemyślenia. Z swojego doświadczenia wiem jednak, że najlepiej jest stworzyć stronkę nie związaną z żadną stroną. Dlaczego? W przeszłości chciałem uczynić podobnie ale okazało się, że jak już zrobię wszystko co jest konieczne do utworzenia i prowadzenia (mam na myśli sprawy techniczne i graficzne) to oni (tj. włodarze danego serwisu łaskawie się zastanowią czy przyjąć stronkę pod swoje skrzydła). Zamiast zależeć im na tym aby ich serwis posiadał jak najwięcej stron klubowych to najcześciej robią oni łaskę :D . Dlatego jeżeli faktycznie chcesz stworzyć stronkę to stronkę niezależną od żadnego serwisu. Niestety nie znam się zupełnie na sprawach mających związek z grafiką komputerową - w tym temacie nie jestem w stanie Tobie pomóc - mogę jednak zaangażować się w współprowadzenie serwisu. Przy okazji przemyśl sprawę czy jak już myśli się o stworzeniu stronki to nie o jednej drużynie ale o całej lidze. W razie czego daj znać na forum co myślisz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrano ja mógłbym zająć sie grafiką, kodem i uzupełnianiem strony. Za to jestem kiepski w pisaniu różnego rodzaju tekstów (relacji, podsumowań, zapowiedzi). Może sie w jakiś sposób uzupełnimy. Przez kilka lat możemy pociągnąć stronę. Potem może znajdą sie jacyś nowi fani MAGIC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do speedy.

 

Aby móc myśleć o stworzeniu stronki o Orlando Magic - może to oczywistość co napiszę - potrzebujemy domeny i miejsca na serwerze. To wymaga środków finansowych. Następna kwestia - z jednej strony to dobrze, że byłbyś w stanie zająć się przygotowaniem serwisu od strony technicznej, jednak z drugiej nie aż tak bardzo dobrze. Nie zrozum mnie źle, ale wszystkie sprawy związane ze stroną techniczną funkcjonowania serwisu to duży ale jednorazowy wysiłek. Owszem, później można coś ulepszać ale dla osoby zajmującej się tą cześcią funkcjonowania stronki nie jest już aż tak bardzo pracochłonne i zajmujące. "Sercem" każdego serwisu - a tym bardziej sportowego - jest (są) osoba, -y zajmujące się jego uaktualnianiem wiadomościami. A ja nie chcę znaleść się w takiej sytuacji, że 100% pracy w sensie merytorycznym spoczywa na moich barkach.To tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrano Najpierw piszesz ze chcesz przejac strone od Fokcika a teraz masz jeszcze jakies "ale" Pewnie juz sie rozmysliles :lol: To nie taka prosta sprawa zrobic fajna stronke i ja potem prowadzic Samym pisaniem newsow i wynikow tego nie zalatwisz bo kazdy zna adres nba.com i moze w kazdym momencie luknac co i jak Proponuje poudzielac sie tu na forum zawsze bedzie razniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bogans.

 

Rozczaruję Cię - nie rozmyśliłem się :D . Moje zdanie jest dokładnie takie samo jak w poprzedniej wiadomości. A Ciebie zapytam tak: czy kiedykolwiek w swoim zapewne krótkim życiu przez przynajmniej miesiąc pisałeś systematycznie na jakiejś stronce (niekoniecznie o koszykówce) :?: Z tego co napisałeś nie miało to miejsca :!: Zanim więc napiszesz takie teksty, że prowadzenie stronki to nic wielkiego bo i tak każdy może sobie wszystko sprawdzić w necie zastanów się co piszesz. Ponieważ tak pisząc obrażasz ludzi, którzy na tym serwisie albo innych piszą "same newsy i wyniki" a Ty i tak jesteś "cwaniaczek" i możesz sobie wszystko sprawdzić na "nba.com". Skoro jesteś na forum w serwisie "e-nba.pl" to zapewne widzisz jak wielu jest chętnych do bezinteresownej pracy na stronce. Porozmawiamy więc wtedy jak przez przynajmniej miesiąc popiszesz sobie na stronce "takie sobie same newsy i wyniki". Wtedy może bedziesz umiał docenić pracę innych. Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda nie chce oddac strony nikomu kto by ja dosc szybko pozucil... dlatego tez oczekuje konkretow, czyli jak ktos chce zmienic szate graficzna to chcialbym ja zobaczyc gdy bedzie juz skonczona a nie w takim stanie po ktorym moge stwierdzic ze zajelo mu to 1 dzien :) jak ktos chce sie przylozyc to prosze bardzo. Jestem zadko na necie (najczesciej mozna mnie spotkac na weekend). Ja oczekuje konkretow, a jezeli ktos ma inne zdanie i twierdzi ze nie mozna sie ze mna dogadac to prosze o kontakt (jak juz wczesniej wspomniano) z Borysem....

 

pozdrawiam wszystkich forumowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytac? Napisalem ze to nie taka prosta sprawa prowadzic strone :roll: Po drugie widze ze latwo wyprowadzic cie z rownowagi wiec nie wroze ci udanej kariery na tym gruncie To jest oznaka twojej niedojrzalosci a nie mojej Ja stwierdzilem fakty bo najpierw piszesz ze chcesz przejac strone od Fokcika nie majac pojecia o grafice i tego typu rzeczach a potem ze sam nie poradzisz sobie z pisaniem newsow To co ty w koncu bedziesz robil szefie? Pewnie zaszczycisz strone swoim drukowanym, pogrubionym, z kapitalikami imieniem i nazwiskiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.