Skocz do zawartości

Kto mistrzem NBA 2015?


Wyparlo

  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie mistrzem?

    • Cleveland Cavaliers
      4
    • Golde State Warriors
      16
    • Oklahoma City Thunder
      4
    • San Antonio Spurs
      10
    • Atlanta Hawks
      3
    • Chicago Bulls
      2
    • Miami Heat
      1
    • Memphis Grizzlies
      10
    • Inni aka undergogi
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet mnie nie rozśmieszaj z tymi Clippersami. To nie jest zespół spokojnie na drugą rundę, jeśli przejdą w tym roku pierwszą rundę, to już będzie wielki sukces. Jeśli Thunder awansują do playoffs, to dla mnie każda drużyna na zachodzie będzie lepsza od Clippersów w playoffach. Mają najbardziej przecenianego trenera w lidze, Griffina, który czasami wygląda jak superstar, a czasami jego gra wygląda, jakby walił głową w mur. Pasywnego Paula, który nie gra nic wybitnego od kiedy jest w LA. Redick, który pojawia się tylko w pierwszych kwartach. Matt fuckin Barnes - o nim nawet nie musze już pisać. Jamal Crawford - streetballowiec, który fajnie gra w sezonie zasadniczym i znika w playoffs. DeAndre Jordan? nigga please.. Hawes? bez komentarza.. Zapomniałeś jeszcze napisać o super rezerwowym, ulubieńcu tatusia trenera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje zakład o to,że Bulls dojdą conajmniej do ECF,powiedzmy za symboliczną stówkę.Warunek-wszyscy będą zdrowi.

 

Czyli zakład z góry można uznać za nieważny bo przy TT nie dotrwają wszyscy zdrowi. Jednocześnie mogę się założyć że LAL dojdą do WCF pod warunkiem, że wejdą do playoff ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zaczekał na pary, LAC nie jest aż tak słabe jak się co poniektórym wydaje.

Aha - to ja chciałbym zobaczyć finalistę z Zachodu co nie ma obrony w TOP 6 tej ligi . Ba w TOP 10 choćby

 

LAC ze swoją obroną i tym co się z nimi dzieje jak Blake siada na ławie to ja ich kompletnie nie widzę z solidnym rywalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - to ja chciałbym zobaczyć finalistę z Zachodu co nie ma obrony w TOP 6 tej ligi . Ba w TOP 10 choćby

 

LAC ze swoją obroną i tym co się z nimi dzieje jak Blake siada na ławie to ja ich kompletnie nie widzę z solidnym rywalem

Sęk a tym, że ja nie piszę o finaliście z Zachodu(czyli jak rozumiem zwycięzcy zachodniej konferencji), ale o przejściu pierwszej rundy.

W swoim dążeniu, by w końcu mi dowalić jak zwykle popadłeś w groteskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc nie widzę na zachodzie nikogo z jajami żeby pyknąć w serii Spurs. Chyba nie muszę wspominać, że na wschodzie tez brak takowej drużyny...?

 

Liczyłem, że dla OKC to będzie w końcu TEN rok, ale ostatnio wyglądają mizernie. Nie wiem czy to kwestia braku rytmu z powodu dużej ilosci kontuzji czy oni już po prostu się znudzili tym stanem rzeczy (Brooks, owner sępiący na lux tax). GSW jest oparte na Bogucie, ale nawet z nim raczej nie wygrają ze Spurs, Houston, Clippers, Portland nie mają jaj. Memhpis mają fatalne matchupy ze Spurs.

 

No chyba, że Spurs nie będą gotowi na back2back psychicznie. TD będzie na pewno, Ginobili też, ale jednak skład mają młody i ciekawe co reszta będzie pokazywać po wygraniu mistrzostwa w kolejnych PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk a tym, że ja nie piszę o finaliście z Zachodu(czyli jak rozumiem zwycięzcy zachodniej konferencji), ale o przejściu pierwszej rundy.

W swoim dążeniu, by w końcu mi dowalić jak zwykle popadłeś w groteskę.

No cóż jak ty przejście pierwszej rundy uzależniasz od tego kogo oni wylosują to rzeczywiście Clippers nie są tak słabi jak ich inni widzą.

 

A Rappar co Ty miałeś na lekcjach polskiego? Bo chyba czytania ze zrozumieniem na Śląsku nie uczą jak widzę. A przynajmniej non stop widać że z logiką u Ciebie kiepsko - ja o finaliście z Zachodu a ty piszesz że połowa była poza TOP 10 ale jak zwykle nie o tym o czym ja piszę . I rozumiem że wziąłeś 2 lata bo jak widzę cyfra 2 to twój ulubiony wzorzec analizy. Na bazie 2 minut oceniasz jak broniono Birda I Jamesa. Teraz na bazie 2 finałów wyciągasz wnioski ogólne. Czy naprawdę chcesz jeszcze bardziej się pogrążyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni widzą ich tak, że niezależnie na kogo trafią odpadną i są najsłabszym PO teamem na zachodzie. Więc twierdzenie, że mogą kogoś przejść jest twierdzeniem, że są silniejsi niz się ich na forum widzi. Z logiką u Ciebie kiepsko.

 

Finalista z zachodu spoza top 10 obrony był zaledwie dwa lata temu, więc jak chcesz zobaczyć jakiegoś, to daleko nie masz.

Jak chcesz więcej to proszę bardzo - w 10' w WCF 26 obrona, w 09 8 obrona, w 07 18 obrona, w 06 11 i 16 jak widać w ciągu ostatnich 9 lat była dwukrotnie obrona spoza top10 w finale. A pamiętajmy, że szukamy w grubie zwycięzców zachodu, a nie loterii.

 

O pośpiesznych wnioskach śmiesznie czytać od osoby, która po 5 meczach wsadziła DMC do top10 ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Clippers ma obronę cały czas ok 20 miejsca

 

To może powiedz niby kogo Clippers ma przeskoczyć w tej pierwszej rundzie zwłaszcza że na 90% będą bez HCA

Czyli jest aż o 9 pozycji wyżej niż Suns 10' i tylko o 1 niżej niż zeszłoroczne Blazers. Do tego atak ma 1#. Także w HCO, a tak się głównie gra w PO.

Jak dla mnie wyrównanie paruje się z POR, HOU I DAL. W każdej z tych są szanse mniej więcej pół na pół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.